BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #367944 przez Viszka11
ooo ranyy ale widze goraca na forum!??

powie mi ktos o co chodzi??

Niestety i ja nie udzielam sie na bierzaco...

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #367969 przez adee84
BARDZO PROSZĘ ADMINISTRATORÓW O USUNIĘCIE MOICH ZDJĘĆ Z POPRZEDNICH WĄTKÓW. Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #367971 przez avika
Kasiek mi tez przykro ze tak niefajnie sie porobilo :(

Ciekawe czy uda sie nam z tego wyjsc, czy... hmmm... ehh nawet nie koncze tego zdania :(

dobranoc kobietki, mimo wszystko spokojnego wieczoru wam zycze :kiss:

Viszka fajny domek ma Piotrus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367979 przez beti
Viszka, super mas ten brzusio :kiss: patrzę z tęsknotą :)

Avika a gdzie Twój??? :) :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #367982 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #367990 przez jusia
B) Dziewczyny prosze was, skonczmy juz ten temat, co bylo to bylo, jak ktos nie chce to niech nie pisze, forum jest dla nas wszystkich i naprawde zacznijmy od nowa...

Madziu napisalam ze atmosfera sie oczyscila z nadzieja i optymizmem ze moze bedzie jak wczesniej, lepiej tzn ok uwazacie ze bylo obłudnie, no ale ja sama nie wiem, jak ktos cos sciemnial to jego sprawa, ja znalazlam tu fajne kolezanki i zostaje przy tym i nei obchodzi mnie czy ktoras z dziewczyn pisala prawde o sobie czy nie i czy szczerze chciala wysluchac mojego marudzenia, mi bylo lżej na sercu i to sie liczy, ze mi pomoglyscie, szczerze czy nie... ja chce tu zostac i chce kontynuowac nasza przyjazn, i nikogo tu na sile nikt nie zatrzyma, wiec wolny wybor...

PS nie popieram zadnej ze stron bo moim zdaniem po trochu kazdy ma racje i koniec!! to byl moj ostatni post w tej sprawie, wiecej nie zamierzam poruszac tego tematu.

Viszka piękny brzuszek!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367992 przez avika
Beti
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #367993 przez happymamma
a ja chciałam wejść i napisać co u mnie, zapytać jak Wam minął dzień i ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #367994 przez jusia
Avika mowia ze kazda ciaza jest inna :) wiec trzymam kciuki oby byla spokojniejsza :)

Happymamma przepraszam :( nadrabiam czytanie i poprostu sie oburzylam...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #367996 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368000 przez soniasg
Hej nie było mnie troche i co? i takie gówno przez wielkie G

wiem, że skończyłyście już temat ale ja też chciałabym napisać coś od siebie. Bardzo dotknęło mnie to co dziewczyny napisały o Adee. Forum jest dla każdego i każdy ma prawo pisać co mu na sercu leży.zresztą każda z Was zawsze mówiła "pisz pisz będzie Ci lżej" i co ? i psinco! nie można tak postępować.
Anetko i Asik zwrócie też uwagę na to, że Adee jest przez cały boży dzień sama nie ma się do kogo odezwać i to forum podtrzymywało ją na duchu. Do tego Majka naprawdę wymaga jej pełnego poświęcenia i nie ma nawet 5 minut dla siebie. Majka nie zajmie się sobą. napewno potwierdzą to dziewczyny, które spotkały się w Kaziu i widziały to na własne oczy. Wyjazd do Kazia to kolejna sprawa. czy my jesteśmy tutaj od wyliczania co kto ma i gdzie był? i jak u kogoś krucho z kasą to nie powinien nigdzie jeździć? a najlepiej to już jeść suchy chleb pić wodę z kranu? Człowiek musi się czasem rozerwać bo do głowy dostanie!

I nie o to chodzi, żeby część dziewczyn się poobrażała i przestała wchodzić na forum. tylko jeśli coś się komuś nie podoba to piszcie odrazu a nie walcie takiej ściemy bo to jest żałosne

Teraz przeczytałam wpis Anetki i naprawdę nie chcę nikogo obrażać. może nie byłam z Wami od początku ale się związałam. i jeśli ktoś pisze, że poczuł ulgę bo się odciął to ręce mi opadają. jestem tak zdenerwowana, że nawet myśli nie potrafię pozbierać... Anetko jeśli ktokolwiek tutaj był dla Ciebie cieżarem to nie wchodź tu bo psujesz nam wszystkim nerwy!

Adee a Ty się tym nie przejmuj bo to nie Twoja wina to dziewczyny pokazały jakie są naprawdę! ale nie będą tutaj wchodzić więc będziesz miała spokój i my też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368002 przez happymamma
Jusia nie , to nie chodzi o Ciebie :)

Tylko tyle, że cały dzień łapię się na tym, że myślę: "napiszę o tym dziewczynom wieczorem", a tu dooopa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #368009 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #368012 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368016 przez avika
Happymamma a o czym jesli moge spytac, no i mam nadzieje, ze to w innym temacie i cos pozytywnego? B)

Sonia hejka trochu Cie nie bylo :) milo, ze jestes szkoda, ze jest jak jest ale mam nadzieje, ze jakos sie ulozy i bedzie ok, tak jak pisze Jusia.

Jusia no mam nadzieje,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jak tam Wiki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl