BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 11 miesiąc temu #659234 przez katy25
czesc mamuski

mój Sami ma mega apetyt - zresztą teraz ładnie wygląda - jak to moja mama mówi a z reguły nazywała go "wróblem";))

Ja sama przygotowuję jedzenie do żłobka ze względu na jego alergię - codziennie wstaję o 5 i przygotowuje bo na wieczór rzadko kiedy mam siłę B)

Wczoraj wróciłam z siłowni, położyłam go i sama zasnęłam...

Ja dzisiaj jade do Samiego na przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty:))) juz nie moge sie doczekac:) pocykam fotek to moze Wam wstawię?
Obiecałam zdjecia sypialni ale jakoś nie moge sie zebrać aby je pościągać a na fb nie bede wstawiać. Z meblami wyszła tak jak chcialam - zasypiam w niej z przyjenością. Brakuje mi jeszcze wiekszej narzuty i lampek na stoliki nocne ale to po mału:))


Agusia Ty juz pewnie nie mozesz sie doczekac jak urodzisz?? jeszcze teraz te kilka dni byly takie forace ze wspolczuje Ci kochana ale masz juz koncowke - DASZ RADE!
w pracy jest u mnie dziewczyna w 7 mcu i idzie na zwolnienie dopiero za 3 tyg bo Prezes by jej umowy nie przedluzyl... ale życie, nie?

W tym roku Dzien Dziecka jest dla mnie wyzwaniem - z Samim nie mam problemu ale z Ines tak. Zabawkom mówie nie... ostatnio jej zreperowalam mojego starego laptopa i podarowałam ale widze ze to tez nie byl dobry pomysl. dobrze ze sama go jeszcze nie umie obsluzyc bo by ogladala non stop bajki...
My kupujemy dzieciakom trampoline do ogrodka, w pt bede ja zamawiac. Chcialam cos dokupic Samiemu z zabawek ale chyba daruje sobie bo kupujac jemu musze pamietac o ines a ona jest juz za duza na zabawki. Mieisac temu wywiozlam 3 wory zabawek do moich rodzicow :huh: :dry:

Jeszcze 3h i lece do Samika;) dzis wychodze godzine wczesniej specjalnie na ta okazje he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659288 przez pati-m
Witam :)

Jogo - ty to masz smaka na buraki z szynką :silly:

Agusia - 26 :cheer: Kacpero ma rozmiar 23.
Ja też czuję, że po weekendzie będziesz mamą dwójki dzieci :blush:

Katy - pierwszy Dzień Mamy w wykonaniu Samiczka :blush:
Czekamy na fotki:)

slowiczek - koszmar ze mną w roli głównej miałaś? :S
Koniecznie pochwal się gotowym pokoikiem. :)

Sylwia - jak znajdziesz chwilkę, to pokaż nam swoją kruszynkę :)

Monia - jak Emi w swoim ślicznym nowym pokoiku?

mgiełka - gratuluję bycia "na swoim" :)

I nie wiem co jeszcze miałam napisać? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659309 przez Pyśkaaaa
o matko jakie ja mam dziś urwanie głowy w pracy do tego marnie sie dziś czuje :( jakoś mi tak słabo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659353 przez Agusia83
Wróciłam od lekarza. Synek leży glowka w dol:-) przy badaniu. Wypinal mi duke po mojej lewej stronie. Szyjka miękka,bardzo wysoko i znów sie skrocila. Gbs i coombs ujemne:-) Za tydzien znów wizyta.

Dziewczyny,tak myślicie? A ja mam przeczucie,ze albo zacznę rodzic w.39tc albo sie przeterkinuje.

Katy,pierwszy oficjalny dzień mamy Samiego...to musi byc ekscytujące :laugh:

Juz sie nie moge doczekać takiego dnia w przedszkolu,w wykonaniu Emi.

Slowiczku,musisz cyknac fotki. Firany na pewno super....

Pyskaa,współczuję,mozesz sie zwolnic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659362 przez pati-m
Agusia - no to super :) Już niedługo pora wychodzić Arturek :P

Pyśka - zwolnij tempa kochana! :kiss:

Kurde jak mi się nie chce do szkoły jechać :(

A Kacperek ma rozcięty łuk brwiowy :( T. go pilnowała od rana i podobno na placu zabaw mu się to stało. Opanowałam się żeby nie zrobić jej awantury bo wiem, że specjanie tego nie chciała, ale wyć mi się chciało jak go zobaczyłam, a ją miałam ochotę walnąć. Nad oczkiem spuchnięte, przecięte, zaschnięta krew :(
Kur... Już niedługo będęgo pilnować ja i tylko ja :angry:
Mam nadzieję, że blizny nie będzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659370 przez slowiczek
Pati, biedny Kacperek :( ale to był wypadek i nikt nie był winien....to tak jak z Nati, byliśmy z nią oboje, ja i Łukasz a mimo to rozcięła policzek i ma bliznę, ehhh :(

Agusia no to świetnie, że mały się obrócił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659378 przez pati-m
slowiczek - no właśnie dlatego nie zrobiłam awantury, ale od razu mam wyrzuty sumienia, że może to by się nie stało gdybym ja z nim była :(

A jak tam twój sen?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659405 przez slowiczek
wiem Pati, gdyby Nati się coś stało pod opieką innej osoby (T zwłaszcza :P ) to byłabym podwójnie zła i też bym na pewno myślała tak jak Ty....ale na pewno się zagoi ładnie :kiss:

nie pamiętam dokładnie o co z Tobą chodziło we śnie, generalnie baaaaardzo dużo mi się dziś śniło, ale nie był to koszmar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659428 przez gosia2324
Agusia ja obstawiam ze maly urodzi sie 27go :)

fajne dla dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659460 przez Agusia83
Zobaczymy,dr moja byla pewna podziwu jaki mam duży brzuszek.

Ja tez )yk sie wkurzyla,gdyby Emi pod opieka innej niż ja osoby ulegla małemu wypadkowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659507 przez monika1984lodz
Agusia to świetne wieści :) sper,że Arturro się przekręcił:)
a co do Twojego porodu to ja coś czuję ,że jednak poczekasz do czerwca tak pomiędzy 13-17 :)

PAti mam nadzieję,że nie trzeba szyć tego rozcięcia-

a co do wypadków to niestety nie da się pominąc tego aspektu dzieciństwa- Emi w niedziele biegała po pustymparkingu manufaktury- i na zupełnie prostej drodze zrobiła fikołka i ma siniaka na czole- jak to zrobiła niewiem a ja z M biegliśmy razem z nia

Słowiczku poka!!!!

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659556 przez mgielka22
Hej ale padaka 4h w banku siedzialam :cheer: durna dyspozycja nie chciala przejsc naszczescie moja kolezanka wszystko wiedziala i nam pomogla no masakra myslalam ze jajko zniose :dry: paranoja!!! Zero informacji chora jest ta centrala w Wawie i maja tam taki burdel ze szok...

Wypadki normalka u naszych maluchow, przeciez nikt nie chce specjalnie robic krzywdy naszym dzieciom, takze po co wszczynac awantury tak jak Monai mowi na prostej drodze sie wyglebala takze nie ma reguly ;)

Agusia a moze Ci zrobi psikusa na dzien matki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659622 przez iwonaNAVI
Hej

Fanka sliczne zdjecia :) ale naprawde widac ze duzo zgibilas :) a Dawidzio slodziak :) i gratuluje niejedzenia w nocy :) teraz mozna starac sie o nowego babla :P zeby nie wypasc z nocnych pobudek :P

co do jedzenia dzieci moja ciagle jak pytam co chce zjesc to albo "meso" "patet" czyt pasztet albo kebasa a i jeszcze "zupka" hehe

Mgielka gratuluje ;) a jeszcze niedawo tak sie balas co z kredytem

Slowiczku tak to jest im wiecej czlowiek jezdzi wie ze powinien lepiej juz to robic ale przychodzi moment ze jest gorzej niz na poczatku ale to minie :)

Katy zazdroszcze dnia Matki :)

Agusia super ze maly juz gotowy do startu jeszcze troszke i bedziesz miala swego babelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659633 przez mgielka22
Iwonka ja Tobie wspolczuje chodzenia i zalatwiania teraz i sama bedziesz sie napewno denerwowac choc zycze Ci szybszego udzielenia kredytu i bez problemow bo u mnei na kazdym kroku cos wymyslaja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659675 przez iwonaNAVI
Mgielka a jakie dokumenty powinnam zabrac na pierwsza wizyte w Open Finance?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl