BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #624698 przez NataliaK
unini wymiary wew.(czyli tak jak materacyk) 40x80 a zew. 70x105 bo on się rozszerza ku górze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624718 przez Qltoorka
Uniuni, ach, urządzanie to temat jeszcze na jakiś czas (brak funduszy, by od razu tak wszystko zakupić co by się chciało, a jeszcze mam opłaty związane z tamtym mieszkaniem do uregulowania :( ). W dodatku trochę mnie wena opuściła chyba...

A wysypka, właśnie teraz na dniach wszystko zniknęło... I to bez zażywania Calcium... Dlatego już w ogóle nie mam pojęcia co to było. Teraz ani jednej plamki na brzuchu czy udach...

A Nils faktycznie pięknie swój profil zaprezentował... :)

Natalia
, piękny pokoik :) Super, że masz już wszystko praktycznie gotowe :)

Patrizia, Pepco to jeden z moich ulubionych sklepów :) Nie tylko ze względu na produkty dla dzieci :) Zresztą, sama się przekonasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624733 przez uniuni
Natalia dziękuję Kochana :) Ten tutaj tak jak pisałam ma 37x70 (materacyk) też rozszerza się ku górze. Super, że zmierzyłaś specjalnie dla mnie zdecydowanie łatwiej mi się będzie zdecydować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624738 przez uniuni
Qltoorka wytrwałości życzę :kiss: Może miałaś alergię na stare mieszkanie? ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624740 przez kaska1982
Natalia naprawdę słodki ten pokoik :) zazdroszczę, że macie juz gotowy :) ja jeszcze w proszku...

Uniuni prawdziwy przystojniak z twojego synka :)

Qltoorka nie zazdroszczę remontu, no a funduszę to do siebie mają, że bardzo szybko sie wyczerpują :/ ja niestety mam wenę a za funduszami musze czekać. Ale niestety wszystko wskazuje ze nie dostaniemy takiego dużego kredytu jak byśmy chcieli i remont generalny trzeba bedzie odłożyć. Polskie banki, wszędzie reklamy "przyjdź a dostaniesz taki kredyt jak bedziesz chcieć" a jak sie człowiek zdecydyje to bank zawsze robi pod górkę. Mamy w akcie notarialnym zapisaną służebnośc osobistą wobec teścia, to znaczy, że może tu do śmierci mieszkać i my mu opiekę zapeewniamy, a to oznacza, że jesli nie bedziemy spłacac kredytu i bank bedzie chciał przejąć dom, to razem z lokatorem. I tu jest wielki problem, bo banki tego nie chcą przyjąć :( niestety musieliśmy tak napisac w akcie notarialnym, i miało być ok, a teraz sie okazuje że jednak to problem :( już mi sie odechciało kredytów, remontów i wszystkiego... Najprawdopodobniej bedzie trzeba zmienic akt, a to znowu czas i pieniądze... i zanim dostaniemy kredyt to nas następna zima zastanie...

Ale dośc tego marudzenia... idę na spacer z psem, pogoda piękna wiec trzeba korzystać :)

Miłego popołudnia :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624771 przez Nikaa
Uniuni śliczny synek :) i widzę, że tak jak nasz Mikołaj myśliciel ( nasz też z taką pozą :) )
Natalia pokoik fantastyczny - bardzo mi się podoba
kaska powodzenia z tą papierologią życzę
a tu zobaczcie co znalazłam
metromsn.gazeta.pl/Lifestyle/1,126513,13...razowy__U_ojcow.html

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624777 przez magdalenagal
NataliaK śliczny pokoik i śliczna Mama w nim :-)
UniUni- wiedza zostaje dla mnie, zębole już naprawione. Ale też była to ostatnia moja wizyta u tej Pani. W sumie kosztowało mnie to 300 zł. Nie chciałam żeby ktoś inny mi zrobił tego zęba bo ona robiła mi pozostałe zęby i nie chciałam olać tematu, żeby przypadkiem coś więcej się tam nie zadziało. W myśl starej zasady- chytry dwa razy traci. Więc do niej ta zła karma wróci...
Qolturka Kochana, głowa do góry. Gorszy czas się na pewno skończy i to szybciej niż myślisz. Ciesz się nowym gniazdkiem, odpoczywaj i nie stresuj się :kiss: Miśko właśnie pokopuje żeby powiedzieć e-Cioci żeby się nie smutała :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624791 przez dziubasek
Czesc dziewczynki :laugh:
Natalia wygladasz cudnie a pokoik boski :laugh:
Uniuni super ze wszystko ok z Nilsem :)
U mnie piekna pogoda wiec korzystam z Miss, po pracy wcinam obiadek i od razu idziemy na spacerek a wieczorem delikatnie mowiac padam na ryj... Jutro ide do poloznej posluchac serducha mojej Mychy a dzisiaj wracam z pracy a tu tatus z nudow z coreczka zlozyli lozeczko dla malej Pindy ;) i mowia ze jak bedzie wszystko gotowe to moze sie wczesniej urodzi bo oni juz nie moga sie doczekac...wariaty moje kochane :laugh:
Mam 3 dni wonego i zostalo mi jeszcze 5 tygodni pracy... ehhh dam rade chociaz powiem Wam ze juz mi ciezko tam wysiedziec, ciagle na mnie krzycza ze mam siedziec i nic nie robic a mnie dupsko i plecy mega bola jak siedze wiec wole byc w ruchu...
Qltoorka a moze ty masz zwyczajna alergie????/ ja tez mam(teraz w ciazy wysypuje mnie po truskawkach, sliwkach i ostatnio arbuzie)...
Buzki idziemy na maly joging ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624836 przez bea2a
Wróciłam od lekarza. Pani profesor była ze mnie zadowolona bo bardzo dobrze trzymam się zaleceń dla cukrzyków. Dostałam jeszcze 3 książeczki z przepisami itp. Za 3 tygodnie wizyta kontrolna. Muszę tylko pilnować żeby nie schudnąć bo przytyłam tylko 5,5kg i mniej nie mogę mieć. Mogę przytyć ale z tą dietą to pewnie i tak dużo nie przytyje.

Po drodze wstąpiłam do PEPCO i kupiłam śpioszki (7,99 zł), kaftanik (5,99 zł) i dwie pary skarpetek (2x1,99 zł). To właśnie dlatego polecałam ten sklep - jest tani i ma ładne ubranka i nie tylko.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624872 przez kaska1982
bea2a ja też lubię robic zakupy w PEPCO :) tanio, dobre gatunkowo ciuszki dla dzieci i zawsze duży wybór :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624885 przez Joanna89
Ja lubię PEPCO bo mają dziecięcą rozmiarówkę do 164cm i często kupuję coś dla siebie na 158 cm :D ostatnio kupiłam spodnie na gumce i bluzkę :) no i do domu mają nie raz fajne rzeczy zasłony, koce itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624936 przez magdalenagal
Moje Kochane kładę się z książką do wyrka.
Zaczęłam czytać 50 twarzy Greya. To pewnie ostatnie książki jakie przeczytam na luzie ;-)

Nogale włażą mi w d... pogoniłam dziś trochę.
A z nowości- pochwalę się- prace budowlane zmierzają ku końcowi :-) domek ma już dach i mój wymarzony ogród zimowy.

Buziale. Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624942 przez Joanna89
magdalenagal czytaj czytaj, fajna książka, ja teraz czytała ciemniejszą stronę Greya..:) też fajnie się zaczyna- zobaczymy :)

Znów ochota na ser biały ...zmykam do kuchni hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624946 przez dziubasek
Magdalena ja tez czytam 50 twarzy Graya a moj M sie smieje ze w ciazy robie sie zboczona i czytam hardkorowe ksiazki ;) ja czytam po naocach bo w dzien to mi Miss nie pozwala :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624953 przez Nikaa
Dziewczyny nie wiem czy dobrze pamiętam, że część z Was wspominiała, że może mieć problemy z tarczycą rzucam linka do artykułu, który dziś znalazłam, dotyczącego kosmetyków i ich składników- podobno mogą mieć wpływ na tarczycę - może się któreś przyda
kobieta.wp.pl/kat,26369,title,Niebezpiec...69724,wiadomosc.html

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl