BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #673735 przez karolcia84
nie na fb nie a jak was znalesc ??? carmelove ??


ah wiecie co teściowie wrócili i tesciowa zrobiła wątróbeczke i rąbałam jak nie wiem choć nie bardzo przepadam ale smakowała mi baaardzo :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673748 przez Joanna89
carmelove to do sklepu ;D ja mam zapas :D

aaa wątróbeczka jest git :D taka z cebulką mmm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673752 przez karolcia84
Joanna była cebulka :))))))))))))))))

teraz wielki kubek gorącej zielonej herbaty i zaraz powrót mojeg mężusia i córuni :))) i znowu będzie wesoło bo tak bez nich to ciągle pustka i wogole :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673776 przez emi87
Kasiu ty tam uważaj na siebie w tej kuchni :*

Karolcia ja mam włąsną dg - idziesz do zusu i tam wszystko załatwiasz :)

uniuni moze w nocy tańcował w rytm twojego chrapania?? :P

ja biore mała paczke pieluch dady do szpitala - w razie co małż wie gdzie dokupić :P
i tez ciągle chodze i buzia miele....ciągle głodna chodze :P

patrysia od 35 tyg robi sie gbs :) kochana juz blisko jestes tego 37 tyg, jutro juz 35 :) wiec bądź dobrej myśli :*

ja po gorącym prysznicu i sie relaksie już dziś :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673783 przez karolcia84
aha emi87 tak myślałam ale wolałam się upewnić ze w mojej sprawie to do zusu ale pewnie mi księgowa powie co i jak , a powiedz mi płaciłąs tez duzy zus aby mieć większy macierzyński ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673784 przez dorkiszon
karolcia84 mnie tez boli klatka piersiowa głownie mostek często nie moge przez to siedzieć i mogę ,albo chodzić , albo leżeć i to jest to co teraz głownie mi dokucza. Juz podkładam poduszke pod plecy aż się tak wypinam do przodu , ale nadal mnie boli. Czytałam, zę to dlatego, że macica jest juz tak wysoko, ze naciska na splot i boli mostek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673788 przez Qltoorka
agnesia, prześliczny słodziak :) Jeszcze raz gratuluję :kiss:

magdalena, dzięki za wieści od Jamajki... Widać sytuacja podobna do Lacrijki... I obie może jutro wyjdą, więc powinny się tu pojawić, mam nadzieję.

Ja też dziś zaliczyłam wizytę.... GBS pobrany (z obydwu dziurek)a wyniki do...trzech tygodni... Normalnie, ciekawe czy się wcześniej nie rozpakuję.... Dostałam też skierowanie na krzepliwość krwi do anestezjologa, a następna wizyta dopiero....3 lipca... Hmm...myślałam, że teraz powinny być częściej? No ale za tydzień mam USG, więc na to czekam najbardziej :) I umówiłam się z położną na KTG za dwa tygodnie.
Szyjka zamknięta i wysoko z tyłu, młody dalej nisko ma główkę, ale lekarka stwierdziła, że on chyba tak po prostu ma, bo skoro szyjka ok to nie ma co się stresować :)
Jak zapytałam co jeśli się dziecko okaże zbyt dużych gabarytów jak na moje możliwości (się naczytałam o niewspółmierności porodowej), ale powiedziała, że w szpitalu przed porodem powinni wszystko pomierzyć, czy dam radę urodzić naturalnie...
Żelazo spadło poniżej normy, dostałam syropik...

patrysia305, to nie Mikołajek tylko Seweryn ;)
I powodzenia w tym szpitalu. Mam nadzieję, że wszystkie wyniki wyjdą ok. Jeśli by Ci przyszło jednak już urodzić, a Ty nie masz tego GBSa zrobionego to powinni Ci dać zapobiegawczo antybiotyk przed porodem na paciorkowca. Ale masz tam całą służbę zdrowia pod ręką, więc zapytaj kogoś o to badanie, może Ci już tam je zrobią, bo jak widzisz, na jego wynik można różnie czekać... Ja 3 tygodnie... A czas leci...

dziubasek, karolinka, a wypchajcie się tym słońcem :P :P :P A my tu pływamy i marzniemy.... :angry:

dorkiszon, na zastoje w nerce piwo jest dobre :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673796 przez kaska1982
Wysłałam S do sklepu po kilka drobiazgów, bo po tej nocnej akcji wolałam nie ryzykować samodzielnych wycieczek :) Znając życie to przytarga całą torbę zakupów, zastanawiam sie czasem, kto z nas bardziej woli robic zakupy :P

Jestem jakaś rozbita i mimo tego, że duuuzzzo dzis odpoczywam, jakoś wcale tego nie czuję :( brzuch mnie cały dzień boli a Mateuszek rozrabia jak dziki. Już sie nawet zastanawiałam, czy przypadkiem nie za dużo :P Dobrze, że S wrócił z pracy bo miałam już jakieś jazdy, że jestem sama i napewno coś sie wydarzy.Taka ze mnie panikara :P

Ja też do szpitala biorę małą paczkę pieluch Dada z biedry i chusteczki Pampers 56 szt. Jak zabraknie to S dowiezie. Chociaz przy normalnym porodzie w szpitalu u nas leży sie dwa dni wiec myślę, że przy takim układzie powinno starczyc :)

Jamajka i Patrysia trzymać sie tam w tych szpitalach i trzymam kciuki, ąbyście wyszły jeszcze w dwupaku :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673798 przez karolcia84
dorkiszon widocznie jet tak jak mówisz :)))) ja ide do lekarza teraz będę w 35 tygodniu i pewnie tez będą mi pobierac ten wymaz to znaczy taka mam nadzieje w sumie nawet nie pytałam a w sumie przy pierwszej ciąży nie pamiętam czy miałam , bo to tak dawno było :))) (6 lat we wrześniu) ;p wiec w sumie badań nie pamiętam jakie miałam , wiem na pewno ze w pierwszej ciąży hiv niebyło obowiązkowe a w tej musiałam robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673803 przez dorkiszon
Qltoorka no właśnie dlatego mam zastój , bo dawno nie piłam chyba ostatnie w pażdzierniku 2012r hahaha
jak ci robili ten wymaz wkładali patyczek do pochwy czy na zewnatrz , bo ja to sama ma ser obic i nie wiem czy dobrze to zrobie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673804 przez NataliaK
też właśnie byłam w rossmanie, kupiłam buteleczki i przelałam kosmetyki rzeby już były w torebie, kupiliśmy też chusteczki nawilżające z babydream 4 paczki są w promocji za 13,99. :) też mam ostatnio duży apetyt ciągle coś miele w paszczy :P

uniuni to faktycznie nie dobrze, ze wyniki są wyższe ale chyba jakby faktycznie było jakies zagrożenie to mysle, ze od razu by Cie wysłali na jakas obserwacje bo jednak z ta cukrzyca to tez nie ma żartów. Tak więc dotrwaj spokojnie do wizyty a wszytskiego sie dowiesz :)

patrysia 3mam kciuki za Ciebie i maleństwo wytrzymajcie razem jeszcze troszkę :)

dorkiszon to super, że wszystko w porządku :) a co do GBS to pierwsze słysze żeby samemu robic, masz pobrac wymaz i zaniesc do labolatorium tak? :D

Qltoorka dobrze, że Twoja wizyta również przebiegła pomyślnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673811 przez siwa342
Kasik88 powiem tak-liksusów nie ma,lakarze dosyć spoko,tylko o jednej poloznej slyszalam ze jest franca i nie miła a tak to same plusy ale wiadomo nie kazdemu wszystko odpowiada,a w opolu podobno po tym wypadku z tymi blizniakami jest o wiele lepiej,mozesz nie zdazyc nawet do strzelec,ale jakos o opolu za dobrego nie slyszalam zbytnio



Joanna89 podobno dziewczynki sie po terminie najczesciej rodzą-jak na razie na forum to sie sprawdza bo same chlopaki nie liczac bliźniat ale blizniaki to zawsze wczesniej,ja bym nie chciala tak późno :( tak na poczatki lipca i juz:)
ty to dlatego ci tak brzuch rosnie :P no ale tylko brzuch szczesciaro

to gbs u nas moja gin sama pobiera a my sobie do sanepidu zawozimy i tyle,dobrze ze sama nnie musze sobie tego robic,chyba dostane ale dopiero teraz na wizycie

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673812 przez dorkiszon
NataliaK tak i teraz czytam to niektóre tez tak miały, że dostały sprzęt do domu z tym, że ja mam zrobić ten wymaz tylko z pochwy nie z odbytu, a pisza, że z odbytu tez się robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673813 przez Qltoorka
dorki, tak delikatnie (nie głęboko, tak na głębokość wacika) mi ten patyczek wsadziła, chyba, bo tak to czułam... Ciekawe czemu masz to sama zrobić i ciekawe czemu za trzy tygodnie? Żeby wynik był "świeższy"? A jak długo będziesz na wyniki czekać?

karolcia84, a widzisz, a ja w ogóle nie miałam badań na HIV... Wszystkie z Was miały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673821 przez siwa342
Qltoorka ja mialam na samym początku już

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl