BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #535685 przez Qltoorka
agniesia, dajesz :laugh: W to już się nie wtrącę, bo się na tym akurat w ogole nie znam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535698 przez agniesia
Szczerze, to ja też nie mam pojęcia:) Nigdy nie prowadziłam bloga:) Tylko tak sobie myślę, by zrobić jakąś stronkę, aby wkładać tam Nasze zdjęcia, myśli, tematy o wózkach, ciuszkach itp.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535711 przez latte84
Hej Dziewczynki!!!
Długo mnie tutaj nie było - zapewne większość z Was nawet mnie nie kojarzy ;)
Ja widze natomiast że jest tutaj Bisbas, znajoma z innego forum :* ;)

W skrócie o sobie, żeby jeszcze raz się przedstawić, i móc uczestniczyć z Wami w radościach w oczekiwaniu na Małe, różowe ;)

Mam 28 lat, aktualnie 3 ciąża - dwie pierwsze poronione w 30 i 6 tygodniu ciąży.
Aktualnie wszystko ok, trochę daje mi w kość moja cukrzyca (typ 1), ale co to dla nas ;)

Bąbel rośnie zdrowo. Najprawdopodobniej chłopak, ale do potwierdzenia na usg połówkowym, za jakies 3 tygodnie :)

Termin na 12 lipca.... właśnie.....MAMY JAKĄŚ TABELECZKĘ PANIENKI? ;)

P.S1 - imiona wybrane?
P.S2: jakie przeczucia co do płci Bąbla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535715 przez kaska1982
Qltoorka napisał:

Super :lol: I jest nas 17 osob :) Fajnie się zobaczyć "prawie" na żywo :) Miałam gdzieś pięknie wypisane sprzed miesiąca na karteczce kto jest kto tak naprawdę to rzucę na FB, by było łatwiej połaczyć z forum :)


dobrze by było :) Ja już nie pamiętam kto jest kto, tylko niektóre, a nie pomyslałam zeby sobie spisac na karteczce

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535717 przez kaska1982
late84 życzę aby ta ciąża dobrneła szczęśliwie do końca :)

codo imion i płci to sama nie wiem. Chciałabym żeby była dziewczynka ale przeczucie mam ze bedzie chłopiec. A imiona? Może Iwonka i Miłosz?

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535725 przez latte84
Tak będzie Kasia!
Iwonka i Miłosz - cudowne!!!!
U nas, na tą chwilę Aleksander lub Lenka, ale znając życie i mój charakter...jeszcze 10 razy mi się odmieni ;)

Przeczucia mam a chłopaka. Na usg w 13 tyg, na 70% potwierdził nam że będzie chłopak, ale to sie jeszcze okaże ;)

Jak ktoś chce mnie łapać na fb, bo widzę że taka spontaniczna akcja jest grana ;) - nich szuka Magdalena Maria Michniewicz ;)

A jak tam wasze dolegliwości? smaczki?

U mnie z dolegliwości to tylko raz na jakiś chiński rok mnie zamuli. Niedawno pojawiły się lekkie problemy ze spaniem tak od 6 rano...chociaz to w sumie nie problem, no i śpiączka, lenistwo, nicniechciejstwo ;)

Co do smaczków - to moje dziecko jest chowane na kiełbasie krakowskiej, frytkach, mandarynkach i sokach Kubuś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535733 przez Qltoorka
latte84, super, że jesteś :) tyle czasu....
Tu masz linka pod którym jest nasza tabeleczka :)

pokazywarka.pl/lipcowki2013/

Link ten jest też w moim podpisie dostępny. Tyle Cię nie było, że na bank będziesz zaskoczona ilością Mamuś Lipcowych :)

P.S. A tak nieśmiało mogę zapytać, z jakiego powodu straciłaś dzidziusia aż w 30 tc? Bo mnie ta informacja conajmniej poraziła...W tym tygodniu to już chyba nawet nie jest kwalifikowane jako poronienie a nie czasem poród przedwczesny? Ale jeśli nie masz ochoty dzielić się tą stratą to przepraszam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535756 przez Lisia
Ja mam przeczucie na chlopca i w tym problem bo zadne imie mi nie pasuje, myslalam o Wojtku ale mojemu M sie nie podoba. Ale jesli to bedzie dziewczynka to bardzo proste zadanie przede mna :D Bedzie Hanna

A przez wasze weekendowe zachcianki robie dzisiaj sernik na zimno z galaretka i owocami... i to wszystko przez was nie moge przestac myslec o zimnej owocowej galaretce. :side: :side: :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535758 przez bisbas
dziubasek napisał:

bisbas trzymam kciuki, bedzie dobrze :laugh: . czekam na wiesci(oczywisci dobre).
P.S ostatni dzien pracy i 3 dni off :laugh:

dziękuję za kciuki więc dzidzia jest jedna i wszystko z nią podobno ok fikała koziołki aż miło zmartwiłam się tylko tym nieszczęsnym nt ale lekarz mówił ze ok wyniosło nam 2,3 dzidzia ma 70mm i jest troszkę większa niż według okresu termin mamy na 28 lipca czyli wychodzi że już mamy 13tydz 1 dzień więc niby już 14 :)


ale naskrobałyście mam problem z nadrobieniem :) zaraz wam zdjecie wkleje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535759 przez karolinkanice16
Hej ja też bym dołączyła na fb może mnie ktoś zaprosić Karolina Kozioł zdjęcie z chłopakiem jak by co i w czerwonej kiecce stoję xD

Dzisiaj na 19 jadę oglądać jedno z trzech mieszkań :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535760 przez dziubasek
Latte ja ciebie pamietam :laugh: , jak sie masz kochana?
Ja czuje ze chlopak ale ostatnio snila mi sie dziewczynka- wiec czas pokaze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535762 przez Qltoorka
Lisia, też myślę o Hani:) Albo Alicji:) i co do chłopca też nie mam pomysłów....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535763 przez Lisia
Qltoorka Alicja tez sliczie moze bedzie na drugie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535764 przez Qltoorka
bisbas, ale super:) w końcu pewnie spokojna jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535771 przez Qltoorka
A ja jutro rano wizyta u lekarza...i to nie tego co bym chciała....marsz do dentysty....coś mnie zaczął pare dni temu ząbek pobolewać, a wyczytałam, że w ciąży zęby leczyć trzeba, bo niedajboże wda się zapalenie,a to już może mieć wpływ na bejbika...Więc mobilizacja jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl