BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #537763 przez kasiak
Kurcze jak wchodzę na allegro to dostaję oczopląsu! Ciężko mi się połapać, tyle wózków do wyboru...nie chce kupić czegoś, czego będę potem żałować. Mama kazała mi się na coś zdecydować, chcą nam się dołożyć, więc może wybierzemy jakiś wypasiony model. Z drugiej strony może się okazać,że nie będzie wcale taki fajny i kasy nie będzie problem, ehhh :huh: nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii.

Zdam się na was i na koleżankę, która się tak właśnie przejechała. Kupiła wózek ileśtam w jednym i po miesiącu chciała go przez okno wywalić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537768 przez Kasik88
Ja polecam xlandera, lekko się prowadzi, nie jest jakos szczególnie cięzki, jest zwrotny. Nam służy, "Tapicerka" dobrze się pierze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537775 przez MadMar
kasiak chyba najlepiej pójść do jakiegoś sklepu, gdzie mają bardzo duży wybór wypytać sprzedawcę, pooglądać, poprowadzić samemu i w ten sposób wybrać.
Potem spisać model, cenę, znaleźć na allegro czy gdzieś, porównać cenę (już z przesyłką) i kupić tańszy :)

bo wybierać wózek tak w ciemno, to chyba bym się bała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537795 przez kasiak
MadMar napisał:

kasiak chyba najlepiej pójść do jakiegoś sklepu, gdzie mają bardzo duży wybór wypytać sprzedawcę, pooglądać, poprowadzić samemu i w ten sposób wybrać.
Potem spisać model, cenę, znaleźć na allegro czy gdzieś, porównać cenę (już z przesyłką) i kupić tańszy :)

bo wybierać wózek tak w ciemno, to chyba bym się bała



Ja za bardzo nie mam wyboru. W Polsce będę dopiero w październiku. Tutaj są drogie po prostu, a chcemy wykorzystać okazję, że ktoś będzie do Norwegii jechał to nam podrzuci. Wyjdzie pewnie na to, że mąż w maju kupi coś, albo zamówimy na allegro.

A z tymi sklepami to też porażka. Znam dużo osob, którym sprzedawca doradził a potem wózek się okazywał porażką. Bo ciężki, po jakimś czasie źle się składa itp. A większość sprzedawców próbuje wcisnąć cokolwiek byle coś sprzedać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537803 przez MadMar
Kasiak, no tak, nie pomyślałam, że nie mieszkasz w Polsce, tyle Was tu jest, że mi się pomyliło :/ przepraszam :/
Myślę, że wszystko zależy od sklepu. Znam takie dwa (nie jakieś tam Smyki czy inne sieciówki), w których wiele moich koleżanek się zaopatrywało i były zadowolone- i z wyboru i z osób, które im doradzały.
A taką taktykę zakupową często stosuję- przy okazji kupna pralki, telewizora, piekarnika. Zawsze wypytuję co jest ważne, na co zwracać uwagę jakie oni by polecili a potem zakupy przez internet :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537810 przez bisbas
powiem tak ja polecam Tako jest tak samo dobry jak x lander a połowę tańszy niestety nie wiem jak gondola i na jak długo wystarcza ale podejrzewam ze max do ok 6 miesiaca dzidzi ze spacerowki jestem bardzo zadowolona mój synek do tej pory nią jezdzi gdy ide na nogach sama na miasto (to 40 min w jedną strone ) a ma ponad 3 i poł roku i spokojnie sie w niej miesci wzrost 103cm kieruje się go bardzo dobrze potrafie go prowadzić jedną ręką np rozmawiając przez tel a synek waży ponad 15kg :) :)

mam dokladnie ten kolor i model wiem ze teraz wyszly nowsze
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537812 przez kasiak
MadMar napisał:

Kasiak, no tak, nie pomyślałam, że nie mieszkasz w Polsce, tyle Was tu jest, że mi się pomyliło :/ przepraszam :/
Myślę, że wszystko zależy od sklepu. Znam takie dwa (nie jakieś tam Smyki czy inne sieciówki), w których wiele moich koleżanek się zaopatrywało i były zadowolone- i z wyboru i z osób, które im doradzały.
A taką taktykę zakupową często stosuję- przy okazji kupna pralki, telewizora, piekarnika. Zawsze wypytuję co jest ważne, na co zwracać uwagę jakie oni by polecili a potem zakupy przez internet :D


Nic się nie stało, sama często mylę kto jest kto i gdzie mieszka ;) Mamy jeszcze trochę czasu, więc na pewno coś wybierzemy.


Mąż ma gust podobny do mojego, więc o wygląd wózka bym się nie martwiła...tyle, że on ma być funkcjonalny bo to ja się z nim będę naciągać, dlatego się boję puścić samego na zakupy. A on się na dzieciowym wyposażeniu nie zna w ogóle...na chwilę obecną to nawet dzieci na ręce boi się brać...sierota jedna...czarno to widzę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537821 przez Lisia
Ja sie zastanawialm nad tym modelem. Co o nim myslicie? wyglada fajnie i do tego ma wszystko co potrzebane a i cena w promocji jest jedna z lepszych jakie widzialm. Zastanawiam sie tylko nad kolami czy sa wystarczajaco mocne.... no i nie trza na niego duzo miejsca bo gondole przetwarza sie potem na spacerowke

www.littledevilsdirect.co.uk/product-vie...p?id=60#!prettyPhoto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537824 przez dorkiszon
Lisia koła ma lipne chyba bo nie pompowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537827 przez Lisia
No wlsnie sie nad tym zastanawaim caly czas czy dadza rade i sie nie zepsuja po krotkim czasie. A te z pompowanymi kolami sa takie masywne :/ i jest tu maly wybor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537828 przez bisbas
przednie koleczka sa za male bedzie ci ciezko go prowadzic a i spacerowka jest chyba kubelkowa tzn nie rozkalada sie jak normalna spacerowka tylko odchyla sie chyba całość ale moge sie mylic takie spacerówki kubełkowe nie wydaja mi sie wygodne dla maleństwa ale to moja opinia :)

są też wózki w ktorych gondolka sklada sie na plasko i tez nie zajmuja duzo miejsca jesli o miejsce chodzi ale nie znam nazw modeli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537830 przez Lisia
Dzikei dziewczyny nie ma jak to opinia doswiadczonych Mamus :side: ... chyba czeka mnie ciezka praca w poszukiwaniu odpowiedniego wozka dla nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537831 przez bisbas
Lisia napisał:

No wlsnie sie nad tym zastanawaim caly czas czy dadza rade i sie nie zepsuja po krotkim czasie. A te z pompowanymi kolami sa takie masywne :/ i jest tu maly wybor

spróbuj poszukać na ebayu mozna tam kupić polskie wózki ale są dośc drogie :)

ja ewentualnie zastanawiałam sie nad tym wózkiem jest dośc tani a miałM podobny i świetnie się prowadzil www.ebay.co.uk/itm/Bambini-Tre-Verde-3-w...&hash=item564e7b7c19

www.ebay.co.uk/itm/Bambini-Tre-Nero-3whe...&hash=item4609bd8523

niestety ma mały wybór kolorow bo oprucz tego co wkleiłam jest jeszcze czerwony klikając na zdjęcie mozna je powiekszyć wtedy lepiej widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537832 przez dorkiszon
Cena spoko i wózek też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537839 przez Lisia
Ogolnie ok ale nie jestem fanem trzech kolek i w tym problem bo teraz duzo takich robia. Ale cena Fajna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl