BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #538734 przez emi87
no leci ten czas leci - niedługo wszystkie bedziemy mieć na suwaczku 20+ :D a ja dalej czuje sie jakby to był początek a tu niedługo bedzie blizej jak dalej hehe choc oczywiscie od tamtej pory duuuzo sie zmieniło :)

bisbas mi chyba nie wpisuje....zawsze sprawdza ale nie wpisuje. ide za 2 tyg na usg :) chce miec co miesiac pamiatke :) zostało juz tylko kilka miesiecy na upamietnianie naszych maleństw jeszcze w brzusiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538738 przez bisbas
Jamajka napisał:

bisbas właśnie zerknęłam w swoją pierwszą kartę ciąży, ale tam nie zapisywali mi tętna płodu... niestety... tylko jakieś plusiki.. więc nie wiem.. a szkoda, bo mam dziewczynkę w domu i przegląd 9 miesięcy z karty, to by się zobaczyło, czy coś w tym jest... teraz u innego lekarza mam tętno na każdej wizycie wpisywane, ale jest na pograniczu... najpierw 164, 146, 146, 150 więc raczej nic z tego nie wyczytam :P

Dorkiszon szalejesz :) a co do baraniny, to mało kto lubi, bo ona ma specyficzny posmak.. niektórym śmierdzi i grunt to ją dobrze przyrządzić :)



hmmmm u ciebie by chyba raczej wskazywało że chyba druga dziewczynka jak by nie było wszystkie pomiary masz powyżej 145 :) zobaczymy czy sie sprawdzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538741 przez bisbas
emi87 napisał:

no leci ten czas leci - niedługo wszystkie bedziemy mieć na suwaczku 20+ :D a ja dalej czuje sie jakby to był początek a tu niedługo bedzie blizej jak dalej hehe choc oczywiscie od tamtej pory duuuzo sie zmieniło :)

bisbas mi chyba nie wpisuje....zawsze sprawdza ale nie wpisuje. ide za 2 tyg na usg :) chce miec co miesiac pamiatke :) zostało juz tylko kilka miesiecy na upamietnianie naszych maleństw jeszcze w brzusiu :)

oj szkoda Emi a nie pamiętasz mniej więcej ile było ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538749 przez Jamajka
Bisbas ja tam jestem za :)ale szczerze... to gdyby to było takie proste to określenie płci przez tętno, to byśmy sobie same sprawdziły kto w brzusiu siedzi :) a tu jednak musimy zostać uświadomione :) mój teść mało jaja nie zniesie (oczywiście nie pokaże po sobie, ale usrany jest na chłopczyka, bo ma już dwie wnuczki).. a mnie tam wszytko jedno, albo będą siostrzyczki, albo się będzie mieszane rodzeństwo bić do okresu dojrzewania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #538753 przez emi87
bisbas nie pamietam dokłądnie akle z tego co kojarze chyba powyzej 150. ja wogóle mam przez ta ciaze cos z mózgiem :blush: :woohoo: jakas taka zakrecona jestem,nieogarniete i wogóle hehe :P system w zawieszeniu hehe

zaraz ide do pracy i prosze mi tu nienaprodukowac znowu 10 str bo nienadaze za Wami w końcu hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538754 przez bisbas
no tak ale ty jako mamusia córeczkę już masz :) a mi sie marzy zakladanie sukieneczek czesanie robienie kucyczków warkoczyków patrzenie jak córa podbiera moje ciuchy w przyszłośći kosmetyki i takie tam dlatego chciałabym córeczkę ale jak będzie chlopczyk też bedzie dobrze synek będzie miał braciszka lalki z autkami nie będą sie mieszac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538767 przez Kasik88
w pierwszej ciąży z synkiem miałam około 160, tzn on miał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538769 przez Jamajka
Wiem o czym mówisz :) Ja też kiedyś strasznie chciałam dziewczynkę i pamiętam nawet jak mówiłam teściowej, że jak już będzie dziewczynka to później obojętnie co :) i rzeczywiście się sprawdziło :) Dlatego jak dla mnie może być druga dziewczynka, ale dziadek i M. ciśnienie na chłopaka mają.. żeby parka :P, żeby nazwisko przedłużyć, żeby męskie ambicje spełnić... a im dziadek bardziej by chciał, tym bardziej mi to lata :P :D PS. za teściem nie przepadam, jak nietrudno zauważyć, choć kiedyś byłam jego ulubienicą.. ale to było dawno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538771 przez karolinkanice16
Hej kochane ja dzisiaj znowu jade ogladac kolejne mieszkanie. Znowu czuje takie muskanie w brzuchu :). Mialam Was pytac ale wypadlo mi z glowy ostatnio na staniku zauwazylam biala zaschnieta plamke tak jak by mi cos z sutka wyplynelo, nie wiecie co to moglo byc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538773 przez dorkiszon
Moje miało od 150 do 155 tetno ale tylko mi to mowia nigdzie nie piszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538784 przez Jamajka
To co? same baby będą? :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538788 przez Kasik88
:) ja to bym bardzo chciała córeczkę ... hihihi ale nie obrażę się jak drugi synek będzie, też będę kochać ponad życie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538792 przez agniesia
Baby górą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538798 przez bisbas
agniesia napisał:

Baby górą:)

no nic nie wiadomo może i będa same baby w końcu jedna lipcóweczka juz otworzyła listę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #538801 przez Kasik88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl