BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575362 przez patrysia305
ale fajnie coraz więcej dziewczynek GRATULACJE, u mnie w rodzinie temat imienia czy my już na pewno się zdecydowaliśmy na Tymoteusza , że to takie mało męskie itp. :(

JUDYTEJSZA święte słowa. Życze aby te zaparcia sobie poszły , ja jak byłam w szpitalu miałam zaparcia kazali mi kupić syrop duphatac, wypiłam go dawkę zalecaną i koszmar 2 dni nagle wypłynął ze mnie :) Polecam ale nie bierz go na wieczór bo zanim zacznie działać możesz w nocy się obudzić i lecieć do kibelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575434 przez alba77
hejka ja po wizycie połówkowej, u małej wszystko ok, otwierała buźkę podczas badania :) zmartwiłam się tylko bo szyjka mi się skróciła 4,60 na 4,20 niby jest ok ale kazała leżeć w ciągu dnia i nie dźwigać, za pierwszym razem zaczęła się rozwierać na tydzień przed porodem :unsure: noo i mała rośnie już wolniej bo pomiarami termin jest na 14 tak jak przy pierwszej ciąży, ja teraz już wiem że mam po prostu małe dzieci ale boję się że tak jak za pierwszym razem wyśle mnie do szpitala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575440 przez magdalenagal
alba77 napisał:

hejka ja po wizycie połówkowej, u małej wszystko ok, otwierała buźkę podczas badania :) zmartwiłam się tylko bo szyjka mi się skróciła 4,60 na 4,20 niby jest ok ale kazała leżeć w ciągu dnia i nie dźwigać, za pierwszym razem zaczęła się rozwierać na tydzień przed porodem :unsure: noo i mała rośnie już wolniej bo pomiarami termin jest na 14 tak jak przy pierwszej ciąży, ja teraz już wiem że mam po prostu małe dzieci ale boję się że tak jak za pierwszym razem wyśle mnie do szpitala :(


Alubulku, nie martw się :kiss: wszystkie jesteśmy z Tobą i na pewno będzie dobrze. Ściskamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575442 przez emi87
patrysia absolutnie sie nie przejmuj!! piekne imie :)

alba no to odpoczywaj kochana, dużo zdrówka i długgiej szyjki życze ;) bedzie dobrze :)
lekarz nic nie mówil wiec jest ok,malutka zdrowa, po prostu bedzie filigranowa dziewczynka :*

a ja za 1,5h lece do pracy wiec mi prosze nie naskrobac 20 stronic hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575465 przez agusiaa26
hello
ladymartula89 gratulacje!! wow same dziewuchy ostatnio:):)
siwa342 mama takie same marzenia i przeczucia, bardzo bym chciała córe a mam przeczucie na chłopaka. Co będzie to bedziemy sie cieszyć, pociesze Was kochane że ja poznam płeć ostatnia więc sie nie dołujcie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575474 przez alba77
dzięki dziewczyny, wiem że z dzidzią ok ale w razie czego boję się szpitala bo nie chciałabym zostawiać mojej małej
zapomniałam dodać że gratuluję wszystkim mamciom które poznały płeć dzieci no i Jamajka kosz piękny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575482 przez dziubasek
Alba a oni nie moga ci czegos tam zalozyc zeby sie wiecej nie skrocila????? Mojej siostrze cos tam wkladali(ale w nie jestem pewna czy to z powodu szyjki ;) )
No coz kochana dzidzia zdrowa, pozostaje ci tylko odpoczywac choc wiem ze przy malej pewnie ciezko odpoczac.... Trzymaj sie kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575500 przez Patrizia
Hej :)

ladymartula89 GRATULACJE !!! dziewczynki ruszaja z kopyta :P

alba nic sie nie martw odpoczywaj i bedzie dobrze :)

patrysia Tymek bardzo ladne imie, nie patrz co ktos mowi wazne ze Wam sie podoba :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575531 przez kaska1982
Dziewczyny gratuluje dziewczynek :) A Tobie Lacrijka gratuluje podwójnie :) super :P

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575542 przez kaska1982
Dziewczyny godzine temu zostałam ciocia :) własnie urodził sie mój bratanek Wiktor :) 2920g, 50cm i zupełnie czarne włoski :) bratowa miala cesarke bo mały był zle ułozony i planowali cesarke dopiero za tydzien a tu mały taka niespodzianke wszystkim zrobił i sie dzis juz pchał :)


Ale sie cieszę :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575547 przez Patrizia
kaska1982 gratulacje :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575556 przez magdalenagal
kaska1982 napisał:

Dziewczyny godzine temu zostałam ciocia :) własnie urodził sie mój bratanek Wiktor :) 2920g, 50cm i zupełnie czarne włoski :) bratowa miala cesarke bo mały był zle ułozony i planowali cesarke dopiero za tydzien a tu mały taka niespodzianke wszystkim zrobił i sie dzis juz pchał :)


Ale sie cieszę :)


Gratuluję Kasiu, wiem że bycie Ciocią jest super uczuciem :-) mam półtoraroczną siostrzenicę Tosię :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575557 przez Kamilka22
Dziewczynki w końcu się ujawniają :)!! GRATULACJE!!:)

kaska1982 gratulacje z narodzin bratanka!

patrysia ważne że WAM się podoba to imię!! Ja jak mówię że będzie Blanka to też niektórzy sie krzywią ale mnie to zupełnie nie interesuje bo mi się podoba i mojemu G. również!! więc nie obchodzą mnie opinie innych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575584 przez magdalenagal
patrysia305 napisał:

ale fajnie coraz więcej dziewczynek GRATULACJE, u mnie w rodzinie temat imienia czy my już na pewno się zdecydowaliśmy na Tymoteusza , że to takie mało męskie itp. :(


Moje wybory imion, wyłącznie dziewczęcych, zawsze kręciły się gdzieś w okolicach co najmniej osobliwych ;-) była Blanka, Alba, Gaja a ostatnia była Melania ( i jak będzie kiedykolwiek córeczka będzie Melania) i jak wieloma rzeczami i opiniami ludzi się czasem przejmuję, tak to, czy wybór imienia dla MOJEGO dziecka będzie się komuś podobać, wisi mi koło d... ;-) Kochana, to Twoje dziecko. O wielu sprawach w Jego kwestii decydujesz tylko Ty ( i Ojciec Płodziciel) więc nie patrz na to czy ktoś uważa to imię za mało męskie, mało lub zbyt oryginalne. Jeśli Tobie się podoba to reszta może spadać na drzewo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575643 przez Qltoorka
Hej dziewczynki :)
Ależ się cieszę tymi wiadomościami od Was :)

ladymartula89, GRATULACJE!!!

Lacra, no nie ma wątpliwości, że to dwie pipeczki są :silly:

No, dziewczynki idą jak burza teraz :lol: Jak to na prawdziwe kobiety przystało :P - jak zwykle spóźnione, ale jakie wejście mają :lol: - czyżby nie wiedziały w co się ubrać...? :silly: hihihihi

judytejsza, super, że jesteś z powrotem z nami :) I dobrze, że wsio ok :) Piszesz, że lekarz nie był pewny płci...hmm...to kolorować na niebiesko tabelkę, czy jeszcze nie i czekamy do 5 marca? ;) Decyzję zostawiam Tobie-ja tu tylko sprzątam :P

A 5 marca mam nadzieję, że kolejny wysyp samych dobrych wiadomości-trochę nas wtedy też idzie na USG :laugh:

patrysia305, Tymek to mało męskie imię??? Pierwsze słyszę....A Tymuś ostatnio dość popularne zresztą, moje dwie koleżanki które rodziły w 2012 nazwały tak synka. Tylko, że one chyba dały nie Tymoteusz, a Tymon :)

alba77, dobrze, że badanie udane :) A szyjką się nie martw, skoro lekarz sam Ci powiedział, że jest ok. A dziubasek ma rację-chyba w razie skracania szyjki zakładają jakiś tam krążek, czy cuś?

kaska1982, gratuluję bratanka Ciociu :) Fajnie, jak w rodzinie są dzieci w tym samym wieku..Też miałam to szczęście mieć kuzynkę z mojego rocznika... Nie nudziłam się na rodzinnych zjazdach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl