BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576809 przez Patrizia
no jak to juz kiedys ktoras napisala nie pamietam ktora dziewczyny jak zwykle spoznione ale wchodza z kopyta :P jeszcze chlopakow przegonia ;)

a mojemu mezusiowi ostatnio wpadlo do glowy imie Kajetan ale postanowilismy ze zostanie Ksawuś :)

Igusia tak ladnie brzmi :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576837 przez mycha7
Ciągle piszecie o imionach dla dzieci. Ja dla chłopca chciałabym dać Aleksander albo Michał, jednak marzy mi się córeczka i tu rodzi się problem - nie mam żadnego pomysłu odnośnie imion :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576841 przez alba77
dziubasek gratulacje :laugh:
IGA i IDA też bardzo mi się podobają
mycha7 nie jesteś sama mi się dużo imion podoba ale zdecydować się tylko na to jedno nie potrafię i jestem w ciemnej pupie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576847 przez Jamajka
hhahaha :D Dziubasku GRATULUJĘ!!!!!!!! :D :D :D Ty mnie też zaskoczyłaś, bo ja jednak myślałam, że będzie chłopczyk :D
Widzę, że poszło jak po maśle, Dzidziunia zdrowa, wszystko w porządeczku i do tego Tacie niezły babiniec w domku się szykuje :D
Aż będzie Cię męczył sam pewnie o 'zapłodnienie' :silly: , skoro tak marzy o chłopczyku :blink: i oby ta Trójeczka Wam się udała :D

Buziaki :kiss:

Ps. Ja pichce w kuchni: fasolka po bretońsku i blok czekoladowy :D Obżarstwo się szykuje popołudniowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576864 przez dziubasek
Jamajka rzadko kiedy jak sobie cos zaplanuje to tak jest, najczesciej mam wszystko pod gorke ;) zawsze chcialam trojke dzieci wiec wszystko idzie w dobra strone :) ale bedzie numer jak 3 bedzie tez babeczka ;) Mezulek powiedzial ze jakby to nie bylo takie trudne to bysmy adoptowali jakiegos chlopczyka, kiedys nawet bylismy sie o to zapytac w osrodku adopcyjnym to okazalo sie ze trzeba przejsc dluga droge do adopcji...
P.S ja sama bylam zaskoczona ze to dziewuszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576897 przez magdalenagal
Dziewczyny, nie pomyliłam się ostatnio- moje Dziecię może mieć czkawkę.
Cały brzuch mi skacze ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576913 przez kasiak
magdalenagal napisał:

Dziewczyny, nie pomyliłam się ostatnio- moje Dziecię może mieć czkawkę.
Cały brzuch mi skacze ;-)


Mi kiedyś też skakał, myślałam, że to macica fiksuje a może to czkawka była? Możesz to jakoś dokładniej opisać? :)

Gratuluję dziewczynki! Jej jak fajnie :laugh: ja znalazłam takie słodkie zdjęcie :) aż żałuję, że nie mam bliźniaczek...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576925 przez magdalenagal
Ostatnio było tak jakby się na bączka zbierało ;-) bąbelek do bąbelka :-)
Dziś to takie systematycznie hop, hop, hop :-) tak jakbyś sama miała czkawkę tylko w środku brzucha. A że ten Urwipołeć jest aktywny i non stop mnie dźga to pewno się opił wody i czka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576926 przez Jamajka
Hehe :)) Słodkie :)

Ja też marzyłam o bliźniakach, zarówno przy pierwszej ciąży jak i teraz :) Miałam w rodzinie bliźnięta i jestem niby odpowiednim pokoleniem, bo co ileś tam występują ;-) Ale na razie nic nie wskazuje na to, żebym miała dwójeczkę za jednym zamachem :D Co prawda tez chcę mieć Troje dzieci i śmiałam się ostatnio do M. że znając nasze szczęście to za trzecim razem machniemy bliźnięta :silly: ale to już byłby hardcore dla mnie :D Chyba wolałabym zostać przy Trójce, ale jakby się trafiły to też by było cudnie ;-) Im większa rodzina i więcej dzieciaków tym weselej i łatwiej iść przez życie wiedząc, że ma się dla kogo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576937 przez !sylwia!
gratuluje kolejnej dziewczynki, tylko tak sobie myślę że skoro w tym tygodniu taki wysyp laseczek to na przyszły same chłopaki zostaną buu a ja mam we wt usg.
co do syndromu męskiej ciąży to mój się chyba łapie na to bo jak go wyprawiam do pracy to zabiera kanapeczki, jogurciki, owoce, sok i coś słodkiego ostatnio kupuję mu jajka niespodzianki żeby się na wtorek przygotował. ale on nie tyje wręcz przeciwnie schudł chyba z 5 kg.
a i dziubasku moi rodzice mają są siada który też tak na syna polował to ma 5 córek, ale za to wszystkie zjawiskowo ładne.
hmm blok czekoladowy - szkoda że nie zrobili buźki z cieknącą ślinką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576957 przez Jamajka
hehe, moja bratowa też ma 5 starszych braci ;-) I ona jedna jedyna na sam koniuszek się trafiła :D I sama teraz też ma synka. Ciekawe czy będą same chłopaki u nich czy też jakiś słodki rodzyneczek się nawinie :D

Sylwia przesyłam wirtualnie blok czekoladowy ;-) Właśnie nabiera mocy urzedowej i odpowiedniej konsystencji w lodówce ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577022 przez Patrizia
magdalenagal to musi byc mega przyjemne i zabawne odczucie jak brzuchol skacze :)

jamajka tez jestem obciazona genetycznie blizniakami ale jak narazie trafilo sie jedno moze za drugim razem beda :)

Moj maz nie ma syndromu ciazowego wiec tylko ja rosne i rosne zebym tylko nie wygladala przy nim jak wieloryb :P

PS u mnie dzis spaghetti :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577028 przez AneCiiiik
Hej, dołączę się do Lipcówek :) Termin porodu mam na 27 Lipca 2013r :) Jestem ogromnie szczęśliwa .. :lol:

Coś o mnie:
Na imię mam Aneta, jestem młodziutką przyszłą Mamusią bo w sierpniu 2013r skończe 19lat :)
Nie wiem co wam tam jeszcze powiedzieć:) jak cos to po prostu pytać :)


Jeszcze nie wiem czy wykluje się ze mnie chłopczyk czy dziewczynka :lol: ale powiem wam tak po cichutku liczę na chłopczyka ;D Oczywiście z dziewczynki też będę się ogromnie cieszyć :lol: :lol:
w sumie najważniejsze by było zdrowe :)
Pozdrawiam wszystkie Lipcowe Mamuśki :)
Buziam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577034 przez magdalenagal
Cześć AneCiiiik :-)
Uzależnisz się od tego forum ;-) gwarantuję Ci to :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577037 przez mycha7
AneCiiiik Witamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl