BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #685788 przez agniesia1604
Mnie się wydaje ze mi puchną nogi bo czuje ucisk na stopie w laczkach i tyle ... aż tak się moim nogom nie przyglądam :P ale czuję lekkie pieczenie stóp i tyle:P

Ja nie rozumiem tylko czemu ja np siedząc w domu nie wiele sie ruszając i zajadając 5 posiłków dziennie minimum 5! ... przytyłam tylko 0,3kg na co lekarz stwierdził : ŁADNIE że jest okey i tym się nie przejmujemy ...

Ja to w ogole mam takiego luzaka lekarza że szok:) ...:P PeŁEN luz bluz:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685809 przez patka1603
no to nieźle, mój ma podobne podejście..

Agnieszka te nasze szkraby to wysysają z nas wszystkie kalorie i dlatego nie tyjemy.
Kurcze ale mam mega dyskomfort przez te spuchnięte stopy tak jeszcze nie maiłam.. jakies rady???? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685818 przez cukierecek27
Kochane u was też taka duchota że nie ma oczym oddychac?? Normalnie ledwo zipie próbuje zasnąć i nic jakiś Armagedon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #685819 przez Kataleja
Hej dziewuszki :kiss:
Oliwka bombowa ta krowa! :cheer: szkoda,ze nie mam miejsca na takie cudo :(

a ja dzis zgrzeszylam i poszlam na wyprawkowe lowy,ledwo żyję ale jestem bardzo zadowolona :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685821 przez cukierecek27
Patka może moczenie nóg w chłodnejwodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685827 przez Kataleja
Patka -proponuje jakas salatke warzywna z pomidorka,ogoreczka ,sprobuj ,ja zjadam codziennie pelna miche i dzis mimo 5 h na nogach o dziwo nie mam balonow a wczesniej to az mi sinialy ,moze i Tobie pomoze ? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685853 przez Sikoreczka
Ja też dzis po wizycie. Julka rośnie jak należy waży 1700g :) Troszke mi sie szyjka skróciła ale gin powiedziała że narazie nic złego sie nie dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685878 przez katarzynaxxx89
Ja wczoraj byłam na tym badaniu wymaz hbs za tydzień wynik, a w piątek reszta badań. Pochodziłam trochę w poszukiwaniu sukienki na wesele i miałam biedę brzusio mi stwardniał i wogóle jak pingwinek chodzę.
Dziś nie mogę spać, po śniadaniu jak mężuś się obudzi to jeszcze jedziemy na targ po buty dla mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685892 przez agniesia1604
cukierecek27 napisał:

Kochane u was też taka duchota że nie ma oczym oddychac?? Normalnie ledwo zipie próbuje zasnąć i nic jakiś Armagedon


U mnie wczoraj byl wiaterek ... wiec spedziliśmy czas od 18-21 w knajpie na piwku ...znajomi przyjechali z Gliwic na obiad:)))
Było bardzo przyjemnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685898 przez agniesia1604
u mnie zachowane wszystko czyli szyjka wysoko i brak rozwarcia...

za 2 tygodnie wizyta ... cudownie
Super bo przeleci to bardzo szybko
Ciekawe czy zrobi nam USG ale chyba tak :)

Ah dziś szkoła rodzenia
Praktycznie cały tydzień zalatany ...
Dopiero w sobotę odpoczynek ... oczywiście mówię o mężu bo ja w sumie i tak odpoczywam i siedze w domku :)

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685943 przez klauduska89
u mnie ostatnie dni jest strasznie gorąco i duchota, zero wiatru, zero deszczu, a podobno dziś ma być najgorzej bo najwyższa temperatura się szykuje i nie każą w tv wychodzić w miarę możliwości z domu...a ja muszę jechać do banku załatwić tą sprawę z pieniędzmi z bankomatu bo przez telefon nic nie załatwiłam i na małe zakupy...szkoda tylko że muszę jechać sama no i najgorsze że klima w samochodzie jest pusta i nie działa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685969 przez agniesia1604
Mi wczoraj lekarz powiedział że mam unikać klimatyzacji jak ognia ze względu na bardzo wysokie temperatury na dworzu bo może to spowodować jakiś szok, przeziębienie a w konsekwencji przyśpieszyć poród:(


Pytałam się o ewentualne stosowanie CLOTRIMAZOLINU (jak zwykle), RUTINOSCORBINU i PARACETAMOLU ... otóż te 3 leki mogę brac gdyby trzeba było.

RUTINOSCORBIN gdy mnie coś zaczyna łamać - lub podejrzewam że moze mnie coś złamać
PARACETAMOL na gorączkę
CLOTRIMAZOLIN nawet gdy nic się tam nie dzieje a mam dziwne uczucie jakby miało coś brać:)



- Mam sie starać nie przemęczać w te gorączki bo one wywołują wcześniejszy poród a moze to się źle skończyć tym bardziej ze to 8 miesiac... ponoć po 36 pełnym tygodniu już jest bezpieczniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685993 przez KingaOc
Dziewczyny Wy nie tyjecie za to ja rosnę jak na drożdżach, do tej pory przytyłam 15 kg. U mnie dziś jest mega gorąco, wczoraj był fajny wiaterek to trochę posiedziałam wieczorem na dworze i zakupy w ciągu dnia nie były takie męczące. Zakpiliśmy wczoraj prawie całą wyprawkę. A dziś czeka mnie sprzątanie domu, to i na obiad tylko spaghetti zrobię.

Agniesia mi gin powiedziała, że po pełnych 36 tyg. to już mogę sobie bezpiecznie rodzić. Całą ciąże mam skróconą szyjkę to i boję się, że mogę wcześniej urodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686016 przez wunia1984
Hej Mamski! Właśnie wszamałam śniadanko :) Piję herbatkę, później kofi i chyba posprzątam :) Co do samopoczucia to ja nie mam na co narzekać :)Czuję się dobrze, malutka wieżga w brzuńciu, nóżki póki co nie puchną jest git :)
Agniesiu cieszę się,że Stasiu rośnie jak na drożdżach :) Ja też wizyty co 2 tygodnie (lekarz pierwszego kontaktu i usg w szpitalu) więc zleci Kochaniutkie te kilka ostatnich tygodnii. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686044 przez Kataleja
hej niunie :kiss:
chciałam życzyć Wam miłego dzionka-ja dziś chyba troszke zaszaleje i pozwole sobie na mini opalanko :lol:
Wczoraj podczas zakupow tak ladnie mi sie stopy opalily :blush:
szkoda zmarnowac taka pogode :blink:
a to wczorajsze zakupy,nie wiem czy sie uda wrzucic ,jesli nie to trudno .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl