BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #705701 przez MamaBąbelka
Aslani, no to mnie zmartwiłaś ;), w takim razie mam nadzieję, że moja akcja zacznie się zupełnie klasycznie i nie będę miała wątpliwości, że rodzę :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705703 przez katarzynaxxx89
witam po weekendzie. Asiulek super że urodziłaś no naprawdę gratuluję!
Też bym już chciała być po ale mimo terminu z usg na 25 lipca zero jakiś objawów ani czopu ani nic no zobaczymy co będzie dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705767 przez Joanna89
Hej mamki :)
W nocy miałam skurcze, nie były regularne,ale pojawiały się. Poskakałam wieczorkiem i wziełam kąpiel. Rano znów mi ta "galareta" , brzusio twardnieje co jakiś czas, narazie nie liczę bo nie jest to zbyt często ,może co 40 min.
Kibelek znów dziś zaliczyłam hihi :P

Byłam w Lidlu na zakupach, widziałam PAMPERSY w promocji i proszek LOVELY.Odwiedziłam mamę na kawkę, potem puściłam pranie, umyłam podłogi i odkurzyłam. Teraz sobie siedzę :)
Czekam na rozwój akcji hihi może w koncu się coś rozkręci :D
Wózek zamówiłam wczoraj więc na dniach przyjdzie :) No Ala możesz wychodzić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705777 przez EwelinaB87
ciekawe czy jak znowu zaczne sie ruszac to szybko pojdzie z porodem czy sie przedluzy heh

czekamy asiu na postepy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705783 przez Joanna89
Hm mam wrażenie,że mój buniek poszedł w dół jakby miał zaraz odpaść..co myslicie???



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705788 przez MZS
Joasiu- oj opadł ci opadł ten brzusiu :) chyba musisz się powoli szykować:)fajowo. czekamy na rozwój sytuacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705796 przez Joanna89
nio...może już się zacznie :D chcę już ! :)) Trzymajcie kciuki! :)chce moją kruszynkę :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705807 przez Gro-szek
Asia mnie też się wydaje że na tą Kruszynkę zbyt długo już nie bedziesz musiała czekac.. brzusio opad ewidentnie... spokojnie włożysz dłoń między piersi a brzuch :)
Czekam na rozwój akcji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705808 przez wunia1984
Asiula opadł jak nic Alicja chce do rodziców ! Ja w końcu w domku. Piję kofi i pączunia wcinam. Po badaniach ok. Malutka 2900 waży. Pani doktor powiedziała że jeśli nic wcześniej się nie wydarxy to 2-3 dni przed terminem wywołujemy bo nie chce bym przenosiła bo w moim wypadku to niebezpieczne. Mała jak zwykle nie chciała współpracować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705827 przez Joanna89
Wiecie a ja czuję się taka silna,przygotowana twardo po porodu, chciałabym żeby to było już, chcę stawić temu czoła i zobaczyć moje szczęście tak bardzo ją kocham :)
Czuję że jestem gotowa , na przyjście mojej malutkiej, przytulenie i powiedzenie "część to ja Twoja mama będę Cię kochać do końca życia" :)

Mam cudownego męża, ale gdy czasem mamy złe dni to się tym nie przejmuję i zawsze mówię mu "słuchaj , ja już nigdy nie będę sama , będę mieć dziecko , ono zawsze będzie moje"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705829 przez MamaBąbelka
Wunia, no to dobrze, że wszystko ok, ciekawe czy będziesz musiała mieć wywołany, czy wcześ niej się córcia będzie pchała na świat.

Joanno, o kurczę, mój brzuszek trochę opadł, ale Twój to w ogóle przestał być tą kuleczką, jak nic Alicja lada dzień pojawi się na świecie :).

A nam dziś doszedł materiał na zasłony i pokrowiec do ochraniacza, czekamy na literki i zegar. Szwagrom wreszcie udało się też zwolnić ostatnią komodę, już się bałam, że się nie doczekamy jej przed porodem. Miejsca na ubranka i wszystko jest wystarczająco, ale nie chciałam rozkładać i za chwilę przekładać, więc tak wszystko czeka upchnięte w szafie, a akcesoria powrzucane w szuflady przewijaka. Także może jeszcze fdziś to wszystko poukładam :).

Mnie to już strasznie ciekawi, kiedy i o której Emi się urodzi :). Mam z sesji zdjęcia z zegarem i tam jest 8:24, ciekawe czy to prorocze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705832 przez Joanna89
hehe no dobra skoro mówicie e-ciotki ,że już niedługo , to cisnę jeszcze do PEPCO po matę na przewijak, miałam iść kiedy indziej, ale teraz nie ma żartów :D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705847 przez agniesia1604
Joasiu to już tuż tuż:)
Mój brzusio jeszcze tak nie opadł jak Twój...

Co do odpływania wód płodowych ... to nam położna podpowiedziała by sprawdzić czy to wody...
Otóż przechylamy się raz na jedno biodro raz na drugie ....... chodzi o przesuwanie miednicy ...
jeśli rzeczywiscie wody odpływają ... to jeśli poruszamy to prawo to lewo ... to maluszek też główką sie trochę porusza i gdzieś jak cosik wody ulecą... TAK się sprawdza czy to WODY

To taka wskazówka położnej:)

Ja pozałatwiałam trochu na miescie ...
Klauduska rozumiem że nie pracowałaś przed ciąża i pracodawcy nie inforowałas?

Ja ZuS poinformuję o zmianie dowodu osobistego chyba - aczkolwiek jesli chodzi o meldunek to musi to zrobić mój pracodawca na ZUS ZUA czy jakoś tak :) ...
Ja sprawdze to np za 2 tygodnie albo 3 ... wtedy gdy będę załatwiała macierzyński :) ...:P

Szefu wprasza się na pępkowe:)))))

_________

Załatwiłam dziś :
Bank,
ZuS,
Ubezpieczalnie,
Kaufland,
Biedronkę,
Pracodawcę,
Zoologiczny
i
Mechanika którego niestety nie zastałam ....:(((((((((((
A teraz gotuję obiad dla mnie i chrześnicy męża (ziemniaczki z kotletem mielonym) ... i na wieczór gotuję mężczyznom ŻUREK (barszcz biały) z BIAŁĄ KIEŁBASKĄ:)))))) Coś ciepłego powinni dziś zjeść jak wrócą :) ...:PPPPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705866 przez klauduska89
Klauduska rozumiem że nie pracowałaś przed ciąża i pracodawcy nie inforowałas?

Przed ciążą pracowałam i jestem obecnie na zwolnieniu chorobowym ale adres zameldowania zmieniałam będąc już na tym zwolnieniu i pracodawcy o tym nie informowałam...chyba też powinnam co :)?
Joasiu wydaje mi się że jeszcze chwileczka i będziesz tuliła swoją kruszynkę:) czekam na rozwój akcji i nas w miarę możliwości informuj co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705886 przez Joanna89
No mate kupiłam mogę rodzić :D hihi
mam tępy ból w krzyżu, czasem w piczce , i skurcze czasem ,ale to jeszcze nie to.
Zjadłam bułę z dżemem i banana.Czekam na teściów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl