BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720860 przez cukierecek27
Witam

No dziewuszki która następna do rozpakowania , mi po raz kolejny lekarz mówi że w 38 tygodniu bedzie wywoływanie wiec juz całkiem niedługo narazie leżymy w tym szpitalu i odpoczywamy.

katarzyna Gratulacje !!! Niech zdrowo maluszek rośnie :)

Mamabąbelka to się masz z tą przypadłością:( ale już niedługo i Emi będzie z Wami :)

Niesia wiem co czujesz ale musisz byc silna dla Laurki , wiem jak to się łatwo mówi ... a czuje całkiem co innego .. ja mam nieraz takie napady że poprostu wspomnienia same się nasuwają i wywołują atak płaczu... czekamy na kolejne usg ktore bedzie dopiero w poniedziałek, krawienie plamienie ustało brzuszek sie nie napina... chociaż teraz mam troche czasu na nadrobienie lektury... :) od poniedziałku 4 książke wchłaniam:D ale juz mi powoli odchodzi wena czytania... chyba za duzo heheh . dzis się ważyłam i od poczatku ciąży 7,5 kg na plusie.


ehh ciągle zastanawiam się nad tą lewatywą hehe robić czy nie robić... :huh:
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720898 przez asiulek_dolls
Cukierecku nie ma się nad czym zastanawiać... trzeba zrobić!! mi zrobili lewatywe i dzięki temu bardziej komfortowo sie czułam podczas porodu (będziesz mieć pewność że nic nieprzyjemnego się nie przytrafi) no i po porodzie nie ukrywam tez miało to swoje plusy bo przez pierwsze dwa dni szwy ciągły i nie wyobrażam sobie wtedy wizyty w wc bo na siku ciężko się było zebrać (ja w kibelku byłam na trzeci dzień po porodzie już w domku)
krótko mówiąc ja doradzam zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720923 przez mami_nka
a to my :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720959 przez lenna_1983
cześć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720972 przez agniesia1604
Witajcie:)

Upały dają nam znać ... ledwo żyjemy....
Staś ma wciąż temperaturę 37,0-37,8 prawdopodobnie to wynik tych upałów.
Ja mam około 37,0

Dziś w nocy nawet wymiotował ale tak konkretnie... że musiałam go odłożyć i iść się wykąpać.
Ale jak wymiotował od razu grzecznie poszedł spać:)


Ogólnie nie mogę doczekać się chłodniejszych dni....!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721037 przez ziii
Cześć kochane,

My po KTG - no i chyba zaczyna się coś powolutku dziać... Myślę, że to wczorajszy wieczorny spacer (dłuuugi) i seksik (też dłuuugii, bo samo odwracanie się na bok zajmuje mi z 5 min :D)... Na KTG wyszły jakieś skurcze (w porównaniu z jednym z zeszłego tygodnia to już postęp), a przy badaniu okazało się, że od pon zrobiło mi się 1,5 cm rozwarcie. Lekarz stwierdził, że wszystko się ładnie przygotowuje. Jeśli dotrwam do wizyty w piątek, mam mieć USG żeby zmierzyć maluszka - oby nie miał więcej niż 3500 g...

No, ale chciałabym urodzić już jutro - byłaby ładna data :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721054 przez Monix
Mamobąbelka w takim razie czekamy z utęsknieniem na małą księżniczkę :) Ładna data :)
ziii napisał:

i seksik (też dłuuugii, bo samo odwracanie się na bok zajmuje mi z 5 min :D)...

He he dobre :lol: Ja, a właściwie my czekamy z utęsknieniem na koniec połogu, bo tyle czasu już pościmy, że szok. Czuję się jak dziewica orleańska :P

Matko, dzieciaki dopiero co zasnęły. Marudzą dziś strasznie i to oba naraz, a ręce tylko dwie :cheer:

Ach no i zostało mi z moich 27 dodatkowych kg tylko 10 do zrzucenia. Myslałam ze będzie gorzej, a tu tak pięknie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721082 przez lenna_1983
cześć dziewczyny:)
wątek sierpniowych mam śledzę od paru miesięcy, mniej lub bardziej aktywnie.. dopiero teraz gdy poród tuż tuż i strach coraz większy postanowiłam się z Wami przywitać:) jak to mówią lepiej późno niż wcale:)
lwiej części z Was gratuluję cudnych pociech:)
a z resztą łączę się w oczekiwaniach, choć to moja 3 ciąża to strach chyba mam teraz największy...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721119 przez Niesia
Witaj lenna :)

Ja w nocy nie spałam. Po przyjściu od lekarza kimnęłam, po obiedzie kimnęłam, poszłam do wc i zaraz znów kimnęłam... caaaały czas mi się chce spać.

A u lekarza... no nic. Rozwarcie ledwie na opuszkę palca, szyjka twarda :/ Mam masować brodawki 5 razy dziennie i uprawiać seks.

ahhhhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721519 przez asiulek_dolls
a co tu tak cicho dzisiaj??
wszystkie na porodówce czy co??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721520 przez wunia1984
Hej Kochane! Trzymam kciuki za te mamusie kt9re jeszcze czekaja na rozwój akcji. U nas wszystko wspaniale. Malutka cycuje właśnie. Kocham ją ponad wszystko.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721566 przez cukierecek27
My pietro niżej niż na porodówce ale dziś 37w0d :D jeszcze tydzień czekania ....

Wunia te zdjecie jest boskie hehehe sama sie smieje do siebie patrzac na nie :)

Lenna witaj :) Lepiej pozno noz wcale.


MAsakra co sie dzieje na oddziale ... jak nigdy tyle ciezarnych ktg 3 razy dziennie kazda i zaczynaja u mnie na sali od 5godz rano wiec kolo 6 przypada kolej na mnie... spac nie dadza ...


No to czekamy.... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721591 przez MZS
no straszna cisza tutaj. Co dopiero będzie jak już każda z nas urodzi? wcale nie będziemy się tu pojawiać? Jest to możliwe. Cukierecek współczuję leżenia w szpitalu w taki upał,ale trzymaj się dzielnie.
My jutro na wizytę jedziemy :) nie wiem czy ostatnią , czy tuż przed cc mój lekarz będzie chciał mnie zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721606 przez Gro-szek
Wunia przesliczne masz te zdjecie swojej niuni :)

Witaj Lenna :)

My dziś mamy termin porodu... a objawów na rychłe wypakowanie brak...
Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie...
Ale opis na suwaczku motywuje podwójnie... ta Mała istatka będzie już niedługo z nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721737 przez ziii
Ech, my też nie na porodówce, ale przez ten upał sił na nic nie miałam :D No i w ogóle chyba FB nam żżera czas - toż to skandal! :silly:

Rano obudziłam się bez bóli - więc zebrałam dupkę i pojechałam do fryzjera. Małemu coś nie bardzo się ta wizyta podobała, bo kopał mnie jak szalony. Masakra. A w samochodzie z 60 stopni - myślałam, że się rozpłynę... :(

Teraz siedzę pod wiatraczkiem i coś tam pracuję (ale mało). Brzuszek znów pobolewa jak na okres, no i pojawiło mi się jakieś takie dziwne lekkie plamienie. Pewnie to oznaka, że za kilka dni coś może się wydarzyć... Oby. W każdym razie jutro i tak wizyta u gina, to zobaczymy co i jak.

Wunia, fotki małej prześliczne! Zakochałam się normalnie :kiss:

A jak wy się czujecie, dziewczyny? I te wypakowane, i te z brzuszkami? Na porodówkach to teraz chyba dramat w takie upały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl