BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578349 przez agataxii
Hehe... Musiałam zrobić zdjęcie i wrzucić :lol:
Któraś z Was też ma taki krzywy brzusio? :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578366 przez EwelinaB87
nooooo niesamowicie krzywy brzusio:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578388 przez ziii
Echhh przed chwilą miałąm zaćmienie - weszłam tu do Was, poczytałam, chciałam coś napisać i... zapomniałam, co to było. W ciągu 3 sekund :laugh:

Za to napiszę o czymś wzruszającym - a propos tego, że ma się słabość do własnych dzieci przez całe życie. Otóż nie mam co prawda jeszcze nic dla maluszka, ale wymarzyłam sobie, że chciałabym mieć fotel bujany - tak, żeby można było ze szkrabem na nim siąść (a z czasem może i z książką ;) ), przy lampce, pobujać się trochę... Problem w tym, że nic mi się nie podoba - bo nie chcę klasycznego wiklinowego bujaka (pasowałby do reszty mebli jak pięść do nosa), a jedyny fotel, jaki by się nadawał - sprzedawany kiedyś w Ikei (wklejam zdjęcie) - no, cóż, jest już w Polsce niedostępny (co prawda na Allegro chodzą jakiieś używane sztuki, ale za kosmiczną cenę). Wymyśliłam więc, że może moi rodzice znają stolarza, który mógłby mi skopiować taki fotel. A mój tato spędził cały zeszły weekend na poszukiwaniach, znalazł jakąś firmę przez eBay, która ma kilka sztuk w Niemczech i mi zamówił - na Dzień Kobiet. Ech, aż się wzruszyłam... teraz mój M. śmieje się, że na pierwszy rzut oka widać, kto tu jest córeczką tatusia (fakt :silly: ) za to ja nabijam się z M., że niech no tylko nasz maluch okaże się dziewczynką, a na pewno owinie go sobie wokół małego paluszka... hihhi.

Coś w tym jednak jest, że ojcowie całe życie mają słabość do swoich córek - nawet tych trzydziestoletnich bez mała. Mama nawet zabroniła mi dzwonić do taty z wynikami badań - śmieje się, że teraz we dwójkę chodzimy w ciąży i on nie przestaje o tym nawijać :laugh:
Tak sobie myślę, że chciałąbym mieć taki kontakt ze swoimi dziećmi, jaki mam z ojcem. I mam nadzieję, że moje dzieci też tak chętnie będą wracać do domu, jak ja...

Ojj... sentymentalna się zrobiłam. Idę coś zjeść, to pewnie cukier spadł :silly:

PS. agataxii - słodki ten twój brzuszek. i rzeczywiście nieco... asymetryczny :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578469 przez iwonta_kg
Ja też taki troche krzywy brzuszek mam;) ale ile macie w talii? Czy jak to sie tam mówi;) mój brzuch mierzy 86 cm:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578479 przez agataxii
Nie wiem ile mam w pasie, ale maly bardzo upodobal sobie ten kacik w brzuszku u mamy :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578495 przez oliga
Co do tej rzodkiewki to ja się nią zajadałam w poprzednim tygodniu, w tym tygodniu wywaliłam całą, bo już nie mogłam na rzodkiewkę nawet patrzeć :)

agataxii fajny krzywy brzuszek :) przynajmniej wiesz z której strony maluch się ułożył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578667 przez cukierecek27
Agataxii wyjątkowy ten Twój brzusioo :lol:

Dziewczynie nie uwieżycie co ja dziś zrobiłam około 20minut temu... :S :blush:
no poza tym że naciągnęłam na siebie ubranie bielizne rajstopy i spodenki krotsze.... zadowolona poszłam opróżnić pęcherz ściagam ubranko a tu co pod rajstopami moje spodenki krotkie do spania.... :unsure: jak ja to zrobiłam nie wiem :ohmy: jakoś mi za ciasno nawet nie było bo to cienkie takie.... ale jak tak można... to się nazywa zaćmienie :silly:

Jeszcze śniadanko chyba jakiś tościk...i na uczelnie na pierwsze seminarium magisterskie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578698 przez EwelinaB87
Wlasnie sie zmierzylam na pusty zoladek i pecherz i mam w pempku 91cm, w brzuchu 95cm czyli codzienne 5cm to obiad haha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578718 przez iwonta_kg
A ja wam pokaże mój brzusio :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A w środku 6 cm szczęścia :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578721 przez Niesia
Ja takiego brzucha nie mam, ale ja prawie żadnego brzucha nie mam :angry:

Również z niecierpliwością czekam na sezonowe warzywa i owoce. Marzą mi się prawdziwe truskawki (na takie co w walentynki sprzedawali nawet patrzeć nie mogę), WIŚNIE! Czekam na szparagi i pyszne młode warzywka...

Ostatnio bardzo dużo jem, a mam wrażenie że brzuch mi znów maleje i w dodatku waga pokazuje że parę deczko schudłam! :( Zaczynam mieć jakieś zmartwienia, że ten brzuch taki mały ...

Ja nie mierzę brzucha płakać mi się ostatnio chce jak na niego patrzę. :(

Jak znajdę miarkę to się zmierzę. Może jak co jakiś czas zobaczę kilka mm więcej to mój brzuchowy dół minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578727 przez iwonta_kg
Niesia nie martw się. Każda ciąża jest inna. Może masz inną figurę. MI w pierwszej ciąży brzuch zaczął rosnąć dopiero gdzieś w 4 miesiącu bo miałam płaściutki brzuch. a teraz taki mam bo został mi jeszcze po poprzedniej ciąży i nie wchłonął się dobrze. Tobie też urośnie, nie zamartwiaj się na zapas :) poszukaj tej miarki bo napewno jest parę cm więcej niż przed ciążą bo przecież maleństwo rośnie a Ty jesteś już w 16 tygodniu. daj znać ile tam przybyło :blink:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578731 przez Niesia
Jeszcze się nie mierzyłam a przed ciążą też tego nie robiłam. Co jaki czas się mierzycie? Codziennie, co kilka dni? Zacznę dziś i zobaczymy... Mierzycie obwód biustu, talii i pas okolice pępka tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578746 przez EwelinaB87
Tak tylko nie wiem kiedy sie mierzyc, rano, wieczorem?
Wieczorem zawsze mam bandzioch taki ze jak sie smaruje to juz mam pilke koszykowa ;)
Najwiekszy problem mam z tymi piersiami wczoraj sciagam stanik a tam takie dwie gleboki bruzdy bo mam ten rosnacy, piernicze kupuje bezszwowy bo zrobia mi sie 4 cycki :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578748 przez Monix
Ja tam nie mierzę brzucha, po co się dołować hehe :P :lol: Niech tam sobie rośnie ile chce, szczerze to już nawet rozstępy zaczeły mi koło tyłka latać, niech tylko dzieciaczki będę zdrowe i będzie git :laugh:

Niesia nie przejmuj się wielkością brzuszka, niektórym kobietom dość późno "wychodzi", poza tym to Twoja pierwsza ciąża więc mały brzuszek na tym etapie to norma. najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko OK. Wstaw zdjęcie z profilu, chętnie zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578753 przez EwelinaB87


Jak to widze to sie zastanawiam co bedzie pozniej, jak juz mi miarki nie starcza to jest jakas masakra i kupcie stanik w rozmiarze 75G ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl