BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #617769 przez Niesia
Dziękuję za rady. Kładę się do łóżka z ciepłą herbatką i oglądam Chirurgów...
Męczące te dni ostatnio... albo ja jakaś bardziej marudna.

Życzę miłego wieczorku, pełnego skaczących w brzuszkach bobasków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617771 przez EwelinaB87
niesia ja kupilam buty do slubu z wojasa za 19Zl! ze skóry hahaha
najladniejsze 2 sandałki ale te 3 beda najwygodniejsze...

sylikonowy biustonosz beznadzieja, spocisz sie i ci normalnie odparzy cycki...
ja mialam bardotke z newjorkera bardzo wygodna...

masz zdjecie sukienki?
kiedy ty masz ten slub w ogole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617776 przez cukierecek27
ja też zmykam sie polozyc bo coś mi się ziewa plecki bolą już też tylko za duzo nie piszcie by rano nie bylo kilku stron do czytania hihihi

3majcie sie cieplo i zdrowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617781 przez asiulek_dolls
jejku coś mi strasznie internet muli :angry:
Niesia tak jak pisałam stronka deichmanna mi nie wchodzi więc nie wiem jakiego typu są te buty które wypatrzyłaś, ja zdecydowałabym się na buty z wycięciem na palec w kolorze nude (cielistym) bo tak naprawde do wszystkiego pasują i dużo ich teraz jest naprawde w bardzo różnych cenach... no i takie buty nie będą na raz :) zarówno matowe jak i lakierkowe są ładne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #617805 przez asiulek_dolls
niestety nie da sie zlinkować konkretnego zdjęcia, ale w prezentacji kolekcji na 15zdjęciu są prześliczne buciki na ślub :) cena już nie w takim przedziale jak chciała Niesia ale sporo podobnych i tańszych widziałam w sklepach
www.quazi-italy.com/

EDIT: Niesia wkońcu udało mi się te z deichmanna buty zobaczyć, zdecydowanie te drugie są z nich najlepsze, ale ja jednak radze kupić coś co później jeszcze założysz tym bardziej że nie wybrałaś białej sukienki więc łatwiej będzie coś znaleść z kolorze ecru albo nude

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617806 przez darkgd
Niesia zdecydowanie te drugie jeśli chodzi o mój gust :) ale musisz sprawdzić jak leża na nodze jak się w nich czujesz.. niestety buty ślubne są drogie. ja wychodziłam za mąż w zeszłym roku i najtańsze sensowne buty jakie znalazłam kosztowały 120 zł więc i tak na dobre ceny trafiłaś.

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617823 przez darkgd
Niesia napisał:

patka1603 napisał:

niesia lepiej kup normalny stanik stanik dopasowany do sukienki np z dużym wycięciem na biust i bez ramiączek, bardziej się sprawdzi, ja taki miałam


Kupiłam taki ale nie zwróciłam uwagi, że nie ma sylikonowych wstawek, więc nie wiem czy będzie dobrze się trzymał. Poza tym, wydaje mi się, że już jest za mały :(

Nic już nie wiem! :angry:


przede wszytskim spokojnie :) pamiętaj Twój dzidziuś czuje Twoje emocje. wszytsko zależy od tego czy masz góre sukienki usztywniną, ja miałam gorset i użyłam zwykły stanik po prostu odpiełam ramiączka i tyle. ale jeżeli masz jednoczęściową sukienkę to myślę że powinnaś kupić bardotkę z silikonem na pasku i miseczkach, wtedy napewno będzie ok i ramiaczka nie będą potrzebne. co do silikonowych staników, moja koleżanka kiedyś kupiła i po prostu je sie odkleił pod wpływem potu tańca. Ale to peniw eteż kwestia jakości. Musisz wszytsko zrobić tak, zeby nie stresować sie w tym dniu np. że podwiązka Ci spadnie, albo buty nieywgodne czy stanik się nie trzyma bo inne nesrwy związane z tym dniem dadzą Ci popalić :)

Ciąża to taki stan, w którym kobieta nawet na bezludnej wyspie nie jest samotna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617841 przez EwelinaB87
Masakra nie mogla oddac tych dzieci?!
dzizias skad sie biora takie degeneraci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617855 przez asiulek_dolls
masakra, co sie z tymi ludźmi dzieje??? skąd się biorą takie p_o_j_e_b_y??? mogli oddać dzieciaczki... są przecież okna życia, mogli oddać zupełnie anonimowo... w głowie mi się to nie mieści...

Niesia allegro.pl/buty-gwiazd-14cm-platformy-nu...-38-i3133535007.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617878 przez MamaBąbelka
O rany, ale dziś się naprodukowałyście :D.

W kwestii porodu, choć się boję, bo to na pewno duże wyzwanie, to jednak będę starała się rodzić możliwie naturalnie, mam nadzieję, że się uda i ja i dziecko będziemy po tym w przyzwoitej formie :).

W kwestii laktatora, to szwagierka kupiła, ale nie używała, więc mi go da na wszelki wypadek, gdyby zaszła potrzeba, to można coś tam dokupić i przerobić na elektryczny, nie zgłębiłam jeszcze tematu.

Witam nową mamę :). Ja mieszkam pod Warszawą :).

Niesia, nie stresuj się, na pewno wszystko będzie dobrze, a buty wybierz przede wszystkim wygodne :). Z sandałkami to trudno powiedzieć, czy to dobry pomysł, na razie pogoda płata figle i nie wiadomo kiedy będzie naprawdę ciepło :/.

Patka, jeśli pamiętam, to Ty całkiem niedawno poczułaś ruchy maleństwa. Ja przez prawie trzy tygodnie to nawet nie czułam codziennie, bywało, że 3-4 dni była cisza. Teraz czuję już kilka razy dziennie, ale zwykle to są delikatne ruchy gdzieś w głębi brzuszka, czasem mocniejsze kopniaki lub takie pukanie. Takie sesje po kilka minut wiercenia, to się trafiają raz na kilka dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617883 przez MamaBąbelka
Agataxii, Wiktorek to mały rozrabiaka :). A ta wiadomość, porażające, coraz większa znieczulica się robi :/, żeby własne dzieci zabijać i jeszcze móc żyć w domu, w którym są ich ciałka :(.

A ja dziś przy okazji kupiłam w sh dwa sweterki i bluzeczkę z wywijanymi rękawkami-niedrapkami.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617891 przez asiulek_dolls
MamoBąbelka przesłodkie te sweterki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617898 przez MamaBąbelka
Asiulek, dziękuję. Nie lubuję się bardzo w różu, wole szarości, fiolety i żółcie, ale ten różowy sweterek absolutnie podbił moje serce i nawet mąż uważa, że i odcień i sam sweterek jest dość ładny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617912 przez patka1603
mamo bAbelka dzięki za słowa otuchy. Ja 1 ruchy poczułam 3 tygodnie temu więc może rzeczywiście za szybko na jakieś konkrety.
Prześliczne te twoje sweterki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl