BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #623235 przez EwelinaB87
nie wiem czy dalabym rade rodzic 30h jak jedna z tych tutaj, chyba bym sie skitrała.. ale zeby dopiero wtedy zobaczyli ze dziecko jest obrocone... troszke dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623258 przez olivka
Co raz częściej słyszę od rodzących koleżanek, że poród naturalny nie jest taki straszny...niby spodziewały się bólu nie z tej ziemi, a tu nie jest aż tak masakrycznie, podobno jak się nacina krocze to nic nie boli...najgorzej jest po...pierwsze siusiu i pierwsza kupka :P Ja to się boję, że właśnie dzidzia źle się ułoży albo będzie za duża i będę się męczyła kilkanaście godzin aż stwierdzą, że jednak cesarka ... Dla mnie jak na razie to czarna magia, nie wiem co i jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623274 przez Joanna89
mamy ja nie myślę o porodzie, podchodzę do tego z dystansem. Co ma być to będzie, nie boję się bólu, bardziej boję się o moje dziecko,żeby nie było komplikacji. Poród to dla dziecka jeszcze większe przeżycie i wysiłek niż dla Nas, nie zapominajcie o tym.
Mam zamiar rodzić w pozycji kucznej,ale zobaczymy jak wyjdzie.
Na razie żeby ułatwić sobie poród ćwiczę mięśnie Kegla, weszło mi to w nałóg, oraz masuję kroczę oliwką, wykonuję ćwiczenia wzmacniające miednicę, mięśnie okalające miejsca intymne. No a czy pomoże okaże się za jakiś czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623279 przez wunia1984
Witam ponownie! Bylismy z męzusiem u znajomych, zjadłam pyszne ciacho a terka oglądamy xfactor:) pogoda na szczęście się poprawiła i zapowiada się jutro długie spacerowanko:) co do porodu wolałabym naturalny jednak czas pokaże co mi będzie wolno. Co do położnych to tutaj raz w miesiącu ma się wizytę u położnej, które odbywają sie w ośrodku zdrowia od 18 tygodnia ciązy. Milego wieczorka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623307 przez Monix
A ja życzyłabym sobie takiego porodu jak z moją córką :P No nie pogardziłabym nawet jeszcze krótszym... :)

Bardzo podobają mi się te wózeczki i gdybym miała jedną dzidzie, to kupiłabym dla niej jeden z tych 2
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=5653& <osCsid>

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1624& <osCsid>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623344 przez Joanna89
ABC 3 TEC ma moja przyjaciółka. Fajny jest godny polecenia jesli ktoś gustuję w takich modelkach. No i w hurtowni dała 2300, ale na bobowózki wszystkie ceny są takie wysokie.
Zmykam oglądać box , poćwiczyc i nyny

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623356 przez fielkowa
hej kochane moja koleżanka urodziła ekspresowo w 25 min :laugh:

[img][url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13118/glitterfy3091930T632B81.gif[/url][/img]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54446
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58618

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623377 przez Sikoreczka
hej mamuśki :D

U nas dziś też był śliczny dzionek :) chociaż po południu troszkę popadało. Rano zaliczyliśmy mega długi spacerek po parku aż mój synek padł w drodze powrotnej :)

Sprzedaję ubranka po Kubie. Może któraś z was będzie zainteresowana. Nie chce za bardzo zaśmiecać więc wstawię jedną ogólną fotkę. Ubranka są w rozmiarze od 56-62 ale raczej większe. Cena od 8 do 20 zł za szt :) Stan idealny. Gdyby któraś była zainteresowana to mam jeszcze całą masę innych ubranek :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623396 przez agniesia1604
Cóż ...
To też zależy który to poród :)

Ja rok temu w 19 tygodniu gdy miałam wywoływany "poród" to trwało to 4 dni ... za chiny nie mogli u mnie wywołać skurczy... to znaczy miałam skurcze które potem mijały ... więc jak 4 dnia powiedziano mi że jeśli dziś się nie udała wywołać to niestety skończy się to raczej cesarką aby nie doszło do zapalenia - na szczęście wyniki krwi wyszły okey ale podano mi antybiotyki...
Wiec jak tego 4 dnia mnie nastraszyli to jak dostałam skurczy to myślałam że zdechnę:P
Więc ... moja propozycja ... żadnych długim paznokci!!!! Dziury żem sobie od tego zaciskania porobiła ... nie dostałam żadnych środków przeciwbólowych ...
Od 6 do 10 miałam bóle ... i szczerze powiem że ja miałam chyba te brzuszne ... bo ja myślałam że mi brzuch rozerwie ...normalnie gorzej niż skręt kiszek ...

Ale ból do zniesienia - bardzo szybko mija czas przy tych bólach:) Nie masz czasu nawet pomyśleć która godzina :)


Na mnie nie działała Oscy.... coś tam :) ... Prawdopodobnie dlatego że macica nie była przygotowana ...


Podejrzewam że przy ciąży 40 tygodniowej bedzie i moze 2 krotnie silniej ... nie wiem :)
Wiem co to skurcze ... i mogę powiedzieć ze nic przyjemnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623420 przez Niesia
Chodzi Ci chyba o oksytocynę ?

wyobraziłam sobie te paznokcie a raczej te dziury... :D

Jeszcze trochę a każda z nas będzie się chwaliła jak było ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623431 przez Kataleja
Znow pomieszaly mi sie wszystkie posty :lol: dzis miala ssuper dzien -zero zlego samopoczucia,nerw ,problemow ,caly dzien odpoczywalam zajmujac sie glupotkami :blink:

Porobilam kilka foteczek na pamiatke ,a oto moj brzuszek dzis ( robie co tydzien w sobote zdjecie)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623434 przez Niesia
Jaaaki wielki brzuchol :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623489 przez Kataleja
Troszke nam sie za duzo uroslo :lol:

-dzien dobry wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623493 przez cukierecek27
Katelaja śliczne ten twoj brzusio fakt duzy ale taki sliczny :) okraglutki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623500 przez Niesia
Witam. Głoooodne jesteśmy ale nie wiem co zrobić na śniadanko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl