BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 4 tygodni temu #634070 przez Kataleja
kaska30 dziekuje za link :lol: napewno bardzo chetnie skorzystam,w poniedzialek ma byc piekna pogoda niby wiec moze wtedy sie zbiore,przy okazji wejde do sklepu MAMA I JA

Ja dzis zjadlam zdecydowanie za duzo i fatalnie sie czuje :X caaaala miske rosolu 1kg winogrona ,laske kielbaski smazonej i cala miske salatki z pomidorem i rukola :dry: czuje jakbym miala zaraz peknac na bokach a z przodu mam taki ucisk ,ze ledwo oddycham ,blee

Szperajac na watku wszystkich przyszlych mam przypomnialo mi sie ,ze ja wcale nie mam tym razem kreski -ciekawe czemu skoro z natury jestem brunetka o nie bladej karnacji i w poprzednich mialam ciemna linie . Za to moje brodawki wygladaja jak u murzynki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #634120 przez ziii
Zmobilizowałam się i porównałam brzuszek w różnych fazach rozwoju :silly: Trochę urósł, nie ma co... Stóp już nie widzę, nie mówiąc o goleniu... Jak to było z tym kształtem brzucha a płcią? :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634148 przez wunia1984
Zii ponoc szpiczasty na chłopca a taki rozlany na dziewuszkę. Hah u mnie szpiczasty a jak to pani dr na ostatnim usg powiedziala "nadal dziewczynka" :P więc nie sugerowałabym się. Katalejko u mnie póki co tej ciemnej lini tez nie ma i moze nie bedzie choc do konca jeszcze 16 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634154 przez ziii
A u mnie, chociaż jestem jasną blondynką, linea negra jest. Co prawda tylko w okolicach kości łonowej, ale zawsze :silly:

Hahaha, u mnie właśnie brzuszek chyba raczej okrągły, a chłop jak dąb :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634219 przez EwelinaB87
olivka napisał:

agniesia1604 napisał:

Witajcie w ten cudowny poranek :)

Cudne te pościele ... olivko czy mogłabyś podesłać mi link do sklepu w którym tą pościel upatrzyłaś?

Agniesiu tutaj wstawiam linka na allegro
allegro.pl/listing/listing.php?string=Lo...scope=category-28120


Ja tez chyba wybiorę coś z tego strasznie podoba mi sie lozeczko julia z szuflada z drewna!
za 355zl


Dzisiaj miałam okropną noc, strasznie mnie palila zgaga spac nie mogłam tak mnie bolal zołądek ze myslalam ze nie zniose, jeszcze przy badaniu tak mi wymacali ten pepek ze mnie cały dzien bolalo :( boje sie ze jak mi jeszcze bardziej brzuch urosnie to sie na pepku nie skonczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634243 przez katarzynaxxx89
Ewelino to współczuje tej zgagi.
U mnie jest linia na brzuszku może taka delikatna ale jest. Troszkę mi włosków urosło, i zaczynają się pojawiać małe roztępy choć się smaruje kremami:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634259 przez olivka
Dzień dobry kobitki :)
Od rana mnie męczy zgaga, mleko już nie bardzo pomaga, nie chcę brać Gavisconu, bo już tyle prochów biorę, że się obawiam o zdrowie dzidzi, chociaż Gaviscon można brać w ciąży.
Linii na brzuchu u mnie jak ni było, tak nie ma :) Nie wiem czy się jeszcze pojawi. Za to pępek mam brązowy :P i bardzo wrażliwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #634319 przez agniesia1604
Gaviscon jak najbardziej można brać... wczoraj skonsultowałam to jeszcze z ogólnym lekarzem ...

Ale prawda jest taka że jeśli w dzień Cię męczy zgaga to lepiej to przeboleć... ale na noc kiedy nie da się zasnąć bo soki żołądkowe się cofają do góry to jednak lepiej wziąć tą tabletkę...


Gaviscon należy brać w przerwach kiedy żadnych tabletek się nei bierze... bo moze wpłynąć na działanie. To znaczy nie powinno się brać Gavisconu jeśli w przeciagu ostatnich 2 godzin brało się leki :) i tyle:)

Prawdę powiedziawszy jeśli Cię meczy strasznie zgaga to lepiej sobie pomóc ...bo można zepsuć sobie cały dzien tą zgagą:)


Ja mam linię ... bardzo dlugą ... ale jasna:)
A brodawy dostałam WIELKIEEEEEEEEE:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634351 przez katarzynaxxx89
znacie jakieś sklepy z sukienkami ciążowymi gdzie można iść i poprzymierzać okolice Kraków, Krzeszowice,Mysłowice, Katowice, Sosnowiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634358 przez klauduska89
u mnie linia jest, w prawdzie dość jasna no ale jest. Ja ją widzę od pępka w górę ale mąż mówi że pod pępkiem też jest, niestety mój wzrok tam już nie sięga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634360 przez EwelinaB87
Ja mam rozstepy na plecach z dziecinstwa i staja sie coraz bardziej widoczne, juz mam 76,5kg
i zaczelam tyc od 19tygodnia :/ co oznacza że praktycznie tyje 1kg na tydzien to dwa razy za duzo!
jak tak dalej pojdzie to pod koniec ciazy bede warzyc 90 =.=
Musze naprawde zaczac cos z tym robic bo normalnie sie rozleje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634367 przez wunia1984
Ewelinko łóżeczko bardzo stylowe :) Podoba mi się, ja nawet nie pamiętam jak moje wygląda bo zamawiałam w zeszłym roku :P Kochana myśl pozytywnie :laugh:
Ja właśnie ogarnęłam mieszkanko "po gościnie" i teraz się relaksuję.
Dziewczyny kupujecie laktatory? Mnie na samą myśl telepie ponoć mega niepryjemne uczucie jak trzeba użyć...
Zgagi na szczęście nie mam :) ale spanie coraz mniej komfortowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634377 przez wunia1984
Dziewczyny na 2 program o fotelikach samochodowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #634386 przez klauduska89
jeżeli chodzi o laktator to jak już kupię to ręczny, bo nie będę po 400 zł za elektryczny płaciła, a może mi się nie przyda. No i jak coś to po porodzie zobaczę jak będzie sprawa wyglądała i jak będzie taka potrzeba to wtedy kupię. Uważam że nie ma co kupować za wczasu, bo nie każda go użyje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #634397 przez agniesia1604
no dokładnie...
apropo warsztatów mówili że:
pielucha tetrowa namoczona i włożona do zamrażalnika to jak znalazł po po porodzie na 3-5 dzień laktacji.... oczywiscie pielucha na piersi nabrzmiałe .... :)

Co do laktatora ...
Ja się zastanawiam nad kupnem tego ręcznego w granicach 30 zł ... tak na wszelki wypadek ... moze się przydać ...a to naprawdę nie wielki koszt a przynajmniej coś pod ręką:) ( ewentualnie można komuś potem sprzedać lub oddać )


EDIT:
Ale dziś mam lenia!!!!
W sumie nei wiem za co się zabrać... moze to i dobre ...
bo dziś wieczór do lekarza.. pewnie wrócę koło 20
jutro na szkołe rodzenia...
a pojutrze sprzątanie i przyjazd tesci:)

Wiec moze dziś poleniuchuję:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl