BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #750536 przez pyzaura
Kinia a jakie imie u twojego przystojniaka wkoncu będzie? ?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750538 przez izula
Iwonka ślicznie urządziłaś kącik z łóżeczkiem dla Synka :) a widok z okna masz nie ziemski :) szczerze Ci go zazdroszczę :)))

CO do zdjęć wrzucajcie ile można :))) to podpatrzę jak ubieracie wasze pociechy bo ja to zawsze mam problem czy nie za cieńko ubrany, czy mu nie zimno itd. :) Poza tym to sama przyjemność patrzeć na zdjęcia Niemowlaczków :) są takie kochane, bezbronne i rozkoszne. A minki jakie takie małe istotki potrafią robić są zabójcze. Jak by się dało to bym chciała uwiecznić każdą chwilę spędzoną z synkiem, tak szybko rośnie a mi szkoda każdej minuty, która właśnie minęła i już nie wróci.

CO do spraw kupkowych to z tego co wiem to bączki im częściej tym lepiej tak samo żadkie kupki do 3 msc podobno to norma. :)

u nas jest strasznie zimno i mam dylemat w co ubierać Piotrusia na spacer żeby było mu dobrze. Ehhh dziewczyny mam milion obaw i pytań a jedna głupia głowe :)))

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750539 przez MyMelange
pyzaura napisał:

Kinia a jakie imie u twojego przystojniaka wkoncu będzie? ?


Pyzik, to tylko wiedza kosmici :) Kurde, nie mamy pojecia :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750547 przez Monika23083
Kinga, moze po porodzie od razu wybierzesz, moja kolezanka miala chyba z 5 imion dla swojej corki i sie nie mogla zdecydowac, a ppo porodzie jak jej polozyli na brzuszek to powiedziala moja kochana Julka i tak juz zostalo wybrane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750554 przez pyzaura
KiniaNo wlasnie moze po porodzie ogarniesz temat ale mi sie bardzo podoba Marcel dlatego nalisalam bo widze ze masz je w trojce ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750560 przez akina_zet
pyzaura napisał:

KiniaNo wlasnie moze po porodzie ogarniesz temat ale mi sie bardzo podoba Marcel dlatego nalisalam bo widze ze masz je w trojce ;-)


O tak mi też podoba się Marcel :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750561 przez kalina
dzis po poludniu wrocilismy do domku. mala jest kochana ale niezle daje czadu. chyba juz kazdy sasiad wie ze mamy dziecko o czym informuje sama zainteresowana:-)
padam na ryjek. jak sie ogarniemy i mala pozwoli to sie zajme nadrabianiem i zdjeciami. na razie nie ma opcji:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750562 przez pyzaura
Kalinka czekami fajnie ze juz w domku i buziaki dls malej ;-) spokojnie dojdz do siebis i wtedh wszystko nam opowiesz i dasz foteczki :-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750570 przez akina_zet
kalina napisał:

dzis po poludniu wrocilismy do domku. mala jest kochana ale niezle daje czadu. chyba juz kazdy sasiad wie ze mamy dziecko o czym informuje sama zainteresowana:-)
padam na ryjek. jak sie ogarniemy i mala pozwoli to sie zajme nadrabianiem i zdjeciami. na razie nie ma opcji:-)


Najważniejsze,że jesteście w domku, buziaki dla Was ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750574 przez pyzaura
Iwonka witamy dawaj wiecej fot malego plus widok z okna ;-)
Monia ja tez dzis cos ciśnienie mam 140/87 co ci pomagało?
Karolcia slodkich snow kochana bedzie dobrze ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750586 przez asiek89
Bry wieczór ;)

Widzę dziewczyny, że macie gorące tematy hehe okołoanalne :laugh: I dooobrze, każdy temat jest wart przegadania ;) A trzeba czasem pogadać o pierdołach, żeby odsunąć od siebie stres.
Pamiętajcie, myślenie pozytywne przede wszystkim :)

Iva, fajowe zdjęcie spacerkowe :cheer: Sama Lusia też się uroczo prezentuje na zdjęciach :):)

Iwonko, kącik Kacperka ładniutki :) A widoki... :ohmy: Zatkało mnie! Mimo, że nie lubię miasta, ale widok jest obłędny.. :)
Patryś też często puszcza bączki, ale nie jakieś specjalnie śmierdzące, natomiast załatwia się nie tak często, w sumie raz dziennie. Na szczęście już raczej nie mamy problemu z gazami, malutki się nie męczy.

Nubi, uśmiech Zosi jest przepiękny :):) Śliczna kruszynka :cheer:

Aniu, Monia-akina, trzymam kciuki za te Wasze ciśnienia, oby się unormowały.

Izula, Piotruś jaki już jest duży! :) Słodziak :) Co do bólu po cesarce to ja mam tak, że boli mnie lewa strona blizny tylko, ale raz mocniej, a raz mniej, nie mam pojęcia od czego to zależy i czuję takie delikatne stwardnienie z samego brzegu. Jak będę na wizycie to się dopytam gina czy to normalne.
Na spacerek Patrysia ubieram w cienki ortalionowy kombinezon (pod nim ma zwykle body na dł.rękaw i półśpiochy plus skarpetki), czapeczkę, przykrywam kocykiem takim mięciutkim z mikrofibry i zakładam osłonkę na gondolę.

Kalinka, nie ma to jak w domu :) Trzymajcie się dzielnie i docierajcie się nawzajem :) A my czekamy na konkretniejsze relacje :).

Karolciu, Ty się też nie stresuj, pamiętaj, że nie ma takich wyzwań, którym kobieta by nie sprostała :blink:

Ja Was babeczki podczytuję regularnie, ale nie bardzo mam kiedy pisać, dlatego zaległości nadrabiam zbiorowo. Dzisiaj Malutki dał mi w kość, bo od godziny 11 do 14 praktycznie krzyczał, nie chciał jeść ani spać, tylko najchętniej ciumkałby cycka przez sen i spał mi na rękach. Mieliśmy pod górkę, ale w końcu zasnął.
Po południu pojechaliśmy do Olsztyna do usc, w końcu Bąbla zarejestrowałam- teraz czekamy miesiąc na pesel - ojca nie podałam, wpisane zostały dane kryjące, tak jak zaplanowałam. A jutro idę do gina po zaświadczenie do becikowego.
No i w tym tygodniu planuję w końcu zająć się tematem chrztu, bo już coś ruszyło, ale jeszcze nie do końca.

Aaa no i informacja dnia. Choleryn Johnson uczulił mi Patryka :( Zaczęła mu się łuszczyć skórka. Dzisiaj w rossmanie kupiłam żel babydream, zupełnie inaczej skóra po nim wygląda, zobaczymy jak będzie dalej.
I czekam aż nam ten kikut w końcu odpadnie, już niby coraz bliżej, ale jeeeszcze...

A tu na dobranoc mój Patryczek - chociaż raz nie śpiący ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asia&Patryś

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750597 przez akina_zet
Oh Asiu,jaki śliczny Twój bąbelek ;) A ile włosków ma :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750600 przez agamo
A ja sobie myśle rany az tyle stron dziś zapisanych czyżby któraś urodziła A to fotki mamusie powstawialy!
A wiec
Iva super wygladasz i jak do twarzy z wózkiem :D a Lusia chwal sie ile wlezie ja codziennie w domu wszystkim jej zdjęcia pokazuje jak wrzucasz :D

Izula Piotruś juz spory chłopczyk a jaka śliczna minke rybke zrobił!

Iwonka kącik Kacperka super No i fotka przy cycu nieziemska! Ostatnio chciałam nakręcić filmik jak mały wypluwa sam cyca to sie śmieje wiec byliśmy na końcówce karmienia ja wlanczam kamerke mały wyplul cyca wiec czekam na uśmiech a on jak nie walnal głośnego bąka to padłam ze śmiechu!

Nubi Zosia cudna i jaki ma cheeky uśmiech! Czy ona ma blad włoski czy tak na fotce wyszło? Śliczna!

Kalinka jak tylko sie ogarniecie wrzucaj fotki i zdaj relacje!

Mamusie ciezaroweczki tak wam kibicuje i niemoge sie doczekać razem z wami. Zobaczycie szybko zleci a przy malenstwach raz dwa podlapiecie o co chodzi i co wasze maluszki lubią i same najlepiej będziecie wiedzieć co dla nich najlepsze!wiec sie nie martwcie a porody hmmm myśle ze spokojnie dacie radę poprostu stresujcie sie bo nie wiecie jak to będzie a zobaczycie ze jak będziecie juz po to wcale tak zle nie było!

U nas dziś kolki masakra mały tak krzyczał i zwijal sie z bólu ze mnie az łzy stały w oczach ze on tak cierpi a ja nic nie moge poradzić! Boshe oby mu to przeszło bo chyba serce mi pęknie jak tak dalej będzie!

Ktoś pytał o rane po cc mnie nie boli juz czasem cos tak zakluje Powiem szczerze ze częściej to mnie swedzialo tam ale to znów od kleju po opatrunku bo dziadostwo niczym zmyc sie nie dało do tej pory jeszcze trochę mam!
Hmm co jeszcze nie pamietam :( to chyba lepiej skończę Dobrej nocki dziewczyny!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750606 przez martula
Czesc dziewczyny! Jestem stycznioweczka 2013 :) bylam ciekawa jak tam idzie rozpakowywanie wrzesniwych dwupaczkow. Przepiekne wasze sierpniowo- wrzesniowe maluszki ! Ale ten czas leci - dopiero co byl styczen i po nocach forum czytalam bo spac nie moglam jak mnie brzuszek uwieral :) gratulacje, cierpliwosci dla mamus nierozpakowanych - zazdroszcze wam ze macie swoje maluszki pod serduchem :) moja juz taka wiercipieta ze czasem przytulic sie nie da bo swiat ciekawszy do zwiedzania na czworaka :) :) :) pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750607 przez akina_zet
Aguś Ty jak zwykle potrafisz podbudować ciepłym słowem,dziękuję :kiss:

Martula,a ja Ci tam zazdroszczę tej wiercipiętki po drugiej stronie brzucha ;)

Tak mi się jeszcze kotłuje po głowie,czy to znieczulenie w kręgosłup boli :huh:? I pytanie do dziewczyn co rodziły sn,długo trwało rodzenie łożyska :huh:? Matko Kochana Monika uspokój się,bo w psychiatryku wylądujesz no :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl