BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #560096 przez Villemo
peperoni32 napisał:

Villemo napisał:

peperoni32 napisał:

Dziewczyny ja chyba zwariuję. Dzisiaj nawołuję do pozytywnego myślenia i piszę, że wszystko będzie ok a teraz sama się wkręcam :) Właśnie przed chwilą będąc w WC na papierze zobaczyłam tak jakby maleńki skrzep koloru ciemnobrązowego a może nawet czarnego...próbuję się uspokoić i nie wkręcać jakichś głupot...oby to był tylko efekt wczorajszego poranka :)


Peperoni - może dla świętego spokoju jedź do szpitala... przebadają Cię, zrobią usg, ustalą skąd krwawienie uspokoisz się trochę. No chyba, że poza tym drobnym skrzepem nic Ci nie leci.
Ja wtedy co trafiłam do szpitala, to też leciała mi taka skrzepnięta krew wyglądało to trochę jak okres.

Co do tabelki to może zrobię zarys wpiszę siebie a potem może każda kolejno się będzie dopisywać.


No właśnie Villemo, że już nic więcej nie leci i mam nadzieję, że tak zostanie.
Gdzieś widziałam fajną tabelkę chyba na mamusiach lipcowych. Jak ją znajdę to Wam pokażę dziewczyny :)


No właśnie poszukaj jak coś widziałaś :-) Bo ja taką prowizorkę strzeliłam. Przy pisaniu wszystko ładnie a w praktyce się rozjechało jak nogi prostytutce :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560099 przez peperoni32
Lipcówki miały taką tabelę pokazywarka.pl/lipcowki2013/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560134 przez agamo
Nick...........Wiek.....Miejsce zamieszkania.......Termin porodu.........Płeć
Alivva.........33.......Wielkopolska.......................
Agamo..........27.......Kraków....................30.08.2013 .....Liczymy na chlopca :)
Agulek89.......24.......Szczecin...........................
Papi88.........25.......Warszawa...........................
Paulinka.k22...28........Wieluń............................
Peperoni32....30.......Śląsk...............................
Villemo........27.......Małopolska......................05.09....................... ?


No wiec sie dopisalam przynajmniej beda dane do nowej tabeli Choc powiem szczerze ze ja niestety jej zrobienia sie nie podejme bo niestety praca tak mnie pochlania ze narzekam na brak czasu :( ale jesli ktoras z was by miala checi to byloby super

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560219 przez Villemo
peperoni32 napisał:

Lipcówki miały taką tabelę pokazywarka.pl/lipcowki2013/


A no to full wypas ale tak chyba trzeba w innym programie robić i wkleić tak więc niech się dziewczyny dopisują do wersji roboczej a potem może coś wykombinujemy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560234 przez agamo
A zapomnialam napisac DPC super fotka fasolki powiem ci szerze ze jak mialam robione usg to na pierwszym ujeciu moje malenstwo tez mialo taki dlugi nos (o ile to nos) i tak sie smialam ze to po mojej mamie ma :P do czego ona oczywiscie sie nie przyznaje hehe

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560404 przez Alivva
Nick...........Wiek.....Miejsce zamieszkania......Termin porodu.....Płeć
Alivva.........33.......Wolsztyn..................16.09.2013
Agamo..........27.......Kraków....................30.08.2013 .......Liczymy na chłopca
Agulek89.......24.......Szczecin............................
Papi88.........25.......Warszawa............................
Paulinka.k22...28.......Wieluń..............................
Peperoni32.....30.......Śląsk...............................
Villemo........27.......Małopolska......................05.09........?



dpc cudna fota :) mi się maleństwo z kaczuszką skojarzyło :) może to będzie dziewczynka i juz "dziubki" ćwiczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560490 przez niagara
Pobawiłam się troszeczkę i wyszło mi coś takiego
pokazywarka.pl/wrzesien2013/
Co sądzicie? Jeśli o kimś zapomniałam, albo coś przekręciłam to przepraszam i proszę, żebyście mnie poprawiły ;)
Czekam też na pozostałe dziewczyny, które mogę na bieżąco dopisywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560505 przez Alivva
niagara napisał:

Pobawiłam się troszeczkę i wyszło mi coś takiego
pokazywarka.pl/wrzesien2013/
Co sądzicie? Jeśli o kimś zapomniałam, albo coś przekręciłam to przepraszam i proszę, żebyście mnie poprawiły ;)
Czekam też na pozostałe dziewczyny, które mogę na bieżąco dopisywać :)



Bardzo fajnie wyszło :) a tak a propos tabelki :) macie cos takiego,że marzycie o córeczce,albo synku,czy jest Wam to zupełnie obojętne??? Jakieś imiona chodza już po główkach??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560533 przez agulek89
Alivva ja bardzo bym chciała chłopca, lecz wiadomo najważniejsze aby było zdrowe i nieważne czy chłopiec czy dziewczynka bo kochać będę tak samo. Nad imieniem myślę ale wiem,że będzie to problem, bynajmniej dla chłopca :P Dziewczynkę chciałabym nazwać Daria,Olivia lub Ariana ;) W tabelce można dopisać mój termin porodu na 20 września ;)

Pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560534 przez agulek89
Przecudne zdjęcie ;) gratulacje ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560624 przez nefeli
Papi powiedz mi jak Ci minal juz te mdlosci :) ja zyje nadzieja ze w 12stym mijaja :) wczoraj jak mylam zeby zaczelam wymiotowac jak szalona:(
Mieszkamy blisko siebie ja z Malopolski ale az 34latka mam :)
U mnie tez badania obowiazkowe i uwazam ze to po prostu dokladniejsze usgie,ktore powinno byc zrobione,7 lat temu z synkiem tez mialam je robione,oczywiscie stres jest ale nie robiac na pewno mialabym wiekszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560637 przez nefeli
Tabelka super,ja narazie moze sie wstrzymam z podaniem terminu bo poki co lekarz sie wacha +/-3 dni wiec wstepnie jest 29.9.13 ale ze cesarka to okolo 14.9.
Dpc sliczna ta Twoja fasoleczka.Ja na swoja musze jeszcze poczekac chyba mam tutaj najmlodsza ciaze :)
Dziewczyny zapytam o cos bo sie troche martwie- dzis rano mialam sluz taki jak plodny czyli jak bialko jaja kurzego. Nie wiem czy to niepokojacy objaw.I jeszcze sny niezbyt optymistyczne:( na temat malenstwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560764 przez Alivva
Nefeli.... już wiesz,że będziesz miała cesarkę?? Ja z moim lekarzem jeszcze na ten temat nie rozmawialam,ale się zastanawiam jak to będzie. Syna rodziłam przez cc wlasnie bo zaczął się dusić podczas porodu. W sumie chyba teraz bałabym się rodzić naturalnie. Balabym się,że te wewnętrzne blizny mi popękają..... Zapytam gina w marcu jak on to widzi.

Mam już syna ale chyba chciałabym jeszcze jednego chłopca :) Oczywiście kochać będę bezgranicznie bez względu na płeć ale jakieś tam myśli są. W ogóle nie ruszają mnie kolory dziewczęce w sklepach z art dziecięcymi....omijam je szerokim łukiem :) Tak samo było przy pierwszej ciąży,gdzie od początku byłam PEWNA,że urodzę syna. Imiona jak na razie,dla chłopca
Jeremi,Oliwier (albo Bartosz po tacie) a dziewczynka- Sara albo Marika. Ale przez 7mcy może się jeszcze soś zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560767 przez Villemo
Cześć dziewczyny,

Tabelka super!

Ja jak planowaliśmy drugie dziecko to bardzo chciałam mieć córeczkę a teraz jak jestem w ciąży to tak jakoś wszystko mi jedno. Co do imienia dla dziewczynki jesteśmy zgodni- będzie Sara a z chłopcem do ładu nie możemy dojść. Ciekawe bo w pierwszej ciąży od razu mieliśmy imię dla chłopca a co do dziewczynki dogadać się nie mogliśmy :-) Chyba dopiero teraz dojrzeliśmy do tego, żeby mieć córkę :-)

Nefeli - a dlaczego czeka Cię cesarka? Taki śluz to norma, nie przejmuj się :-)

Wiecie co, mąż wpadł przed chwila z walentynkowym prezentem. Kupił mi gruby cieplutki sweter tylko z rozmiarem takim wyskoczył, że no cholera pod koniec ciąży będzie dobry... szkoda że to wypada na środek lata. Myślałam, że go powieszę za jaja :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560777 przez peperoni32
Villemo gest się liczy nie rozmiar :DDD letnie wieczory też bywają chłodne więc na pewno sweterek Ci się przyda :) Ja nawet nie mogę dziewczyny przygotować kolacji walentynkowej nie mówię już o zakupach...ciągle tylko leżę i leżę bokiem mi to już wychodzi no, ale czego się nie robi dla upragnionego Okruszka :D

Nefeli nie stresuj się taki śluz to norma w ciąży :)

Niagara tabelka super. Ja wstępnie mam termin na 12.09. ale to jeszcze może ulec zmianie może w poniedziałek dowiem się konkretów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl