BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #997658 przez Rita87
Az zmierzylam brzuch :P nie pamietam ile bylo ostatnio, ale dzis 105 na stojaco i 108 na siedzaco:ohmy: ale to dobrze, Stasiu rosnie w sile i tluszczyk :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997659 przez kropka 889
My wracamy z Warszawy niestety jeszcze jedna wizyta mnie czeka w szpitalu.
U nas tez ciut chłodniej :)
A dzisiaj ma być wózek :) juz się doczekać nie mogę
Aha ja też nie bardzo mam w co się ubierać masakra jakas
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997660 przez asiekasiek
Rita to u mnie na siedząco 111,5 a na stojąco 109,5. Ja pitole a tu jeszcze miesiąc :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997661 przez kasia_asia
Fajnie, że taki humorek dziś Wam dopisuje.
Mi nie najgorszy, ale noc miałam ciężką i strasznie chce mi się spać. Mimo że chłodniej i nawet kocykiem się przykrywałam, to miałam bolesny problem.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Muszę się przespać.

Ale Kasandra masz dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997663 przez kasia_asia
Kropka, fajnie że wreszcie wózek przyjedzie :) pamiętam moje oczekiwanie na wózek, a teraz nie mogę się doczekać pierwszego spaceru :woohoo: Super, że gdy większość z nas będzie rodzić będzie ciepło, nie trzeba będzie werandować dzieciaczków, szybko można iść na pierwszy spacer :woohoo:

Od kilku dni nurtuje mnie sprawa sterylizacji butelek. Nie chciałabym kupować specjalnego sterylizatora, bo może będę sporadycznie używać butelek. Ale czy można zwyczajnie wyparzać wrzątkiem plastikowe butelki te z aventu i tommy tipe? Czy one się nie uszkodzą, stopią... Zupełnie nie wiem i jeszcze nie czytałam nic na ten temat :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997665 przez kasia_asia
Acha, i sterylizacja w mikrofalówce odpada, bo dopiero co pozbyłam się tego dziadostwa (czyt. mikrofalówki ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997666 przez asiekasiek
Kasia Asia właśnie się zastanawiam nad tym... stopić się nie stopią, pamiętam jak siostra wyparzała to jakoś to gorącej wody wkłada się na 10 minut jakoś tak... chyba nie gotuje się... tylko właśnie jak ktoś już pisał zachodzą osadem :S
i właśnie tutaj pytanie do MECH (jak oczywiście będziesz mieć czas)
Mech: kupiłaś sterylizator ten z Aventu i jesteś zadowolona z niego?? Wyparzałaś w nim smoczki i butelki?? bez problemu ??

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997671 przez basiek149
hej
mnie niestety również zły humor nie opuszcza. 3 trymestr mnie wykańcza, do tego upały też robią tu swoje. Już chyba 3 noc z rzędu mam nieprzespaną, jestem już tak wykończona a i tak spać nie idzie. dzisiaj zasnęliśmy gdzieś koło 3.00 a już od 6.00 znowu spać nie mogłam yh :pinch:
co do ubrań to u mnie dramat... już naprawdę nie mam co na siebie włożyć... ostatnio mama przywiozła mi takie jedne moje spodnie i tak się ucieszyłam, że będę miała coś na zmianę a tu dupa... nie dałam rady ich wciągnąć na siebie :pinch: koszulki jeszcze pół biedy chociaż też większość jest dla mnie za krótka ale coś tam jeszcze się znajdzie. ale ze spodniami mam straszny problem. po domu pal licho można chodzić w majtach przy tych upałach ale zaczynam się zastanawiać w czym ja do szpitala pojadę jak tam dalej pójdzie... :blink:
latanie do kibelka też już mnie drażni a ciągle już mam taki ucisk na pęcherz, że jest mus tam tak często zaglądać... chcę wrzesień :(

mieliśmy też dzisiaj z rana, przed największymi upałami jechać po wózek ale jakiś klient przyjechał i tyle z naszego wyjazdu wyszło :( ale jutro albo w środę jest już naprawdę mus jechać więc nawet niech mi nikt nie staje na drodze.

trochę siedziałam sobie dzisiaj na tarasie ale słońce już zaczęło tam wchodzić więc musiałam się ewakuować. przed domem też słońce, dopiero koło 17.00-18.00 robi się tam przyjemnie. a jest dopiero 12.00 :pinch:

kończę już wam marudzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997673 przez basiek149
aaa... jeszcze komar mnie w nocy pogryzł :( i to tak konkretnie bo na jednej nodze aż pięć razy... głupi komar :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997677 przez Zazanna
Asia byłaś sprawdzić, ale nie powiedziałaś jaki wynik :D Możesz rodzić sn?
I czekamy na zdjęcia !!! :D

Pesq pokraśniałam :D

Rita nie martw się, ja na spacerach z piesą namiętnie obciągam koszulki, bo czuję, że mi właśnie puchatkowy brzuś widać heh :P Ale już nie kupuję nic, jakoś przeżyję ;)

Łaaaaa ja też się zmierzę :D Ale jak chłopaki wrócą, bo mam cm wysoko, a mam zakaz wchodzenia na drabinę od chłopaków :P

Kasia_asia to oczyszczanie się tak wcześnie zaczyna?
Ja będę właśnie tak wyparzać –zaleję wrzątkiem i będę w nim trzymać przez parę minut :)

Basiek marudź ile wlezie, po to jesteśmy !!! :*

Ja się chyba ciut przerobiłam o.O Posprzątałam CAŁE mieszkanie już (z podłogami nawet), bo jakoś po tej przespanej nocy miałam mnóóóstwooo energii i teraz usiadłam z herbatą i tak mi trochę się słabo zrobiło :/ Przesadziłam. Teraz siedzę i się już nie ruszam, obiecuję :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997689 przez asiekasiek
Sorki Zaz już poprawiam się mogę rodzić sn :P jakoś wyleciało mi to z głowy, pewnie jakby coś nie tak było to całą litanie bym wam napisała swoich obaw :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basia marudz ile wlezie:) każda tu marudzi ;) oj te komary wstrętne:) heh przypomniała mi się bajka Rio 2;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997690 przez Rita87
Kropka, teraz czekasz na wózek, a jak już będzie, to tak jak Kasia_Asia pisze, nie będziesz mogła się doczekać pierwszego spacerku :) Ja to sobie co jakiś czas na Stasiowy pojazd patrzę i robię próby po pokoju :laugh:

Ja chyba będę po prostu wyparzać we wrzątku butelki, choć tak jak Asiek pisze, od tego po jakimś czasie robi się taki osad na butelce. A ile czasu taka butelka powinna się wyparzać? Chciałam też wyparzyć smoczki do szpitala - Zaz jak Ty je wyparzałaś?
Nie wiem w ogóle czy do szpitala mam brać butelkę i mleko dla Stasia jakbym nie miała pokarmu? Na liście wyprawkowej szpitala tego nie ma, ale tak jakoś się nad tym zastanawiam...

Basiek, bidulko, ja też już mam ochotę płakać co chwila przez to wszystko i też już marzę o wrześniu. Tak niedużo zostało a mnie się wydaje, że ten wrzesień nigdy nie nadejdzie...

Zjadłam już obiad (D. przygotował pysznego kurczaka w curry z ananasem, miodem i ryżem) a potem jeszcze dwa wafelki orzechowe z Lidla, a i tak jestem głodna :pinch: czuję, że mogłabym jeść non stop... Tylko nawet nie wiem na co mam ochotę :pinch:

W ogóle teraz te dni tak mi się dłużą, wszystko już kupione, wybrane, nie mam co robić :P No i okres otrzymywania paczek się skończył :P Zostało spakowanie torby tak na tip top, bo na razie jest gotowa tak w 80% i do uprasowania kilka rzeczy, ale jakoś w taką pogodę nie mam do tego w ogóle siły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997692 przez me.ch
Kochane Kornelkowe Ciocie Forumowe (syn prosił, żeby się tak Do was zwrócić:))

Polecam spanie ile wlezie kto może, ja ostatnio też się nie wysypiam bo wstawanie do laktatora jest średnio pomocne w tym, wstawanie do Kornelka będzie przy tym cudowne - bo może się i nadal nie wyspie ale przynajmniej ile miłości w tym będzie... :) już się nie mogę doczekać budzenia się na placzki glodomora zamiast budzika...:)

Asiek, ja kupiłam ten aventowy to mikrofalówki i używam go kilkakrotnie w ciągu dnia do laktatora i jestem zadowolona, Wprawdzie narazie TP tylko tydzień, ale myślę że wiele się nie zmieni a zajmuje to tylko 2-3 minuty i gotowe, jest dość pojemny mieści 4 butelki naraz (narazie ich nie używam ale mam też z aventu plastikowe i sterylizowalam je dopiero raz tak wstępnie)

Kornel waży na dzień dzisiejszy (a właściwie wczorajszy bo dzis jeszcze go nie wazyli) 2145g więc zbliża się spowrotem do wagi urodzeniowej, za 15 minut będę go myla i spróbujemy raz jeszcze obiadu prosto ze źródła, ale obawiam się że po myciu może się zmeczyc i znów zasnąć;)

Całujemy i pozdrawiamy:)
Podziękowania: asiekasiek, kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997693 przez Myszata
Butelki mozecie wygotowac z lyzką octu ja tak robie i mi nie zachodza osadem sa czyste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997695 przez pesq
Ja mam jakiś wyparzacz no name ;) (starta nazwa bo po 3 dzieci) od mamy bliźniaczek, ale podobno działa i jest spoko tylko nie wiem o co tam chodzi.. ale z tego co patrzyłam wrzuca sie butle i naciska start więc może dam rade :D :D :D

W ogole jestem zachwycona tym jaki super kontakt z tą panią z mommy loves me od buldożowych gadżetów Agatki ! (i zeberkowych Kas. Agatki ;) ).. Pisała już do mnie czy czapeczka dwustronna ma mieć uszka, czy z jednej strony ma być jednolita czy też buldożkowa i teraz czy wolałabym bardziej obcisłe czy luźniejsze spodenki... Jednak jak ludzie robia cos od serca a nie masowo to to czuć :)

Cholera a ja nadal czekam na wózek, ma być pod koniec sierpnia... ciekawe czy mi w trzy tygodnie wywietrzeje :dry:

Mech - jeszcze troszke i będzie Kornel w domu :) :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl