BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1020546 przez me.ch
Hello :)))

Dziewczyny kochane, dziękujemy za kciukasy:) naprawdę poskutkowaly, jie dość że nam bardzo dobrze udało się zorganizować dzień wyjazdu (mimo mojej wewnętrznej paniki) i czasowo ogarnąć przyjazd na lotnisko, pokonac bramki i wsiąść w samolot, Kornel nawet zaliczył drzemkr na lotnisku ;) dodatkowo udało się go na tyle zabawić aby nie spał całą drogę i mogł spać w nocy. W samolocie daliśmy mu jeść na starcie i przy lądowaniu więc nie zatkało mu się uszka i nie płakał wcale w podróży, jedynie lekko się znudził (strasznie mało miejsc było mimo tego że wykupilsmy dobre miejsca) i trzeba było na chwilę z nim wstać i sir przejść po samolocie, ale generalnie naprawdę pozytywnie :)

Wprawdzie kiedy dotarliśmy do moich rodziców Było już późno i lekko zamacilo to nasz plan dnia, mimo bardzo niespokojnego snu Kornel się przespal i było dobrze.

Dziś bardzo męczący dzień, bo chrzest był no i od rana przygotowania, a poza tym wszystko było nowe dla Kornela więc był tak pobudzony że nie mógł spać cały dzień. Jedyne co to udało mu się lekko zdrzemnac W przelotach. Tym sposobem przespal większość mszy i polewania, nawet nie pisnal :)
Wieczorem był już marudny na maxa ale w sumie nawet się nie dziwilam Bo jednak tyle wrażeń w dwa dni to jakiś obłęd:) zasnął o 21 polskiego czasu czyli godzinę przed swoim "normalnym" czasem (zazwyczaj kariery go tuż przed 21 ostatnio ale" UK time, czyli nasza polska 22).

Także, Lot i chrzest na plus:)

Teraz jeszcze musimy przeżyć wigilię - 20 osob!! Oraz obawiam się że jak tylko Kornel się przyzwyczai do domu moich rodziców to będziemy musieli jechać do teściów a potem znów do moich więc będzie miał mały kociokwik.

Poza tym, mam nadzieje ze uda mi się trochę oderwać od rutyny, jednocześnie nie zaburzajac jej kornelowi :) mam nadzieje.... :)

Wybaczcie że się nie odnioslam, ale ledwo widzę na oczy, mnie też te dwa dni wymeczyly.

Od jutra powinno być luzniej, więc powinnam być na bieżąco :) pochwalimy się jutro też jak moja mama się ładnie przygotowała na wizytę wnuka:)
Pokoik full wypas:)

Lecę Spać bo oczy mi się same zamykają!

Buziaki i życzę Wam miłego okresu przygotowań świątecznych i Aby ten czas był dla Was przedłużeniem świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020564 przez jurada
No nareszcie można sie zalogować.
Wczoraj juz z pesq myslalysmy ze forum przepadlo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020565 przez Kasia888
Hurra, wreszcie działa forum :woohoo: :laugh:
już myślałam, że tego nie naprawią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020566 przez Kasia888
Jurada prawie w tej samej chwili to napisałyśmy :cheer: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020567 przez basiek149
Wróciło moje ulubione forum :woohoo: :woohoo: Normalnie czułam się jak na odwyku...heh :P

U nas dzisiaj ok, noc minęła bez zarzutów za to wczoraj Kuba dał taki popis, że chodziłam na rzęsach... Byliśmy w nd u teściów i nie wiem czy był zmęczony tą wizytą bo zaraz po powrocie do domu nam padł. I obudził się tylko raz na mleczko i dalej miał śpiocha. Dobiła północ, ja się chciałam położyć a ten oczy jak pięć złotych taa... I tak tylko co go odłożyłam do łóżeczka to chwilę poleżał i krzyk. I tak co godzinę... Dlatego wczoraj już go przetrzymałam wieczorem i dziś już ładnie mi całą noc przespał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020569 przez Kasia888
My to jakieś uzależnione, powinniśmy się leczyć :laugh:
ja już e-maila do administratora "zapytaj położną" pisałam, ale nikt mi nie odpisał :blink:

I tak sobie myślałam co by to było jakby forum przestało istnieć, nawet nie mam do nikogo numeru tel ani e-maila...
Katastrofa po prostu :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020570 przez mysia5
No nareszcie !!! :-)
Nie wiem co to wczoraj bylo ale dzień bez forum to tragedia :cheer: uzależnienie straszne :whistle: super ze juz wszystko jest ok ! ;-)
Kochane moje ;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020572 przez pesq
Cudnie. Normalnie bym oszalala jakby taki kawal historii naszej przepadl! Kiedys to mi sie snilo ze forum usunęli a jeszcze nie miałyśmy wtedy kontaktu na fb czy sms poza...

Melisa dobrze se jesteś. Wojtuś slodziak.

Sylwia, Ana, Anisia odezwijcie się czasem tu bo wiem ze u was ok wodze na grupie na fb ale nie opuszczajcie nas :) tam 'latwiej' pisac bo temat i na temat ale tutaj to.. Jak w rodzinie :) nie nadrabiajcie nic nawet po prostu wróćcie! <3

Ciekawe co u Lidziun i Sabiny... Moze nas podczytuja?

Kochane wczoraj kontrola wezlow chlonnych podobno bez zmian. Mala przybrala tylko 90 g w tygodniu ale w miesiącu 510 g i lekarka mówi ze to bardzo ładnie jak na kp. Meczy mnie to kp i rozwazalam przejście na karmienie mieszane bo mam tak ze 3 dni jak nawal 3 jak kryzys i w kółko.. Ale doszłam do wniosku ze to szybko zakończy kp oj szybko a do tego nie moge dopuścić. Teraz 3-4-5 miesiąc dziecko traci plodowe przeciwciała a jedyne jakie ma to moje z mleka. Inna sprawa jesli karmione mm od dawna bo wczesniej nabywa swoje ale na kp nie można teraz przerywać - tlumaczyla ni to wczoraj lekarka także dziewczyny kp ciągniemy to do skończonego 5 miesiąca dla zdrowia dzieci! Zaciskam zęby i do przodu. (pewnie łatwo mówić bo akurat dużo mleka...)

Agata wazy 5610 i ma 64 cm.

Przyszedł kojec, prezent od dziadków. Na razie leży tam mata i caly zabawkowy pierdolnik. :)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020574 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Bobas dIs kończy 3 miesiące! :D

Moj bobas pięknie spi na boczku ale to dlatego,że spi tak od urodzenia, co karmienie zmieniam mu boczek. Bo on mocno ulewal w szpitalu i polozne tak kazaly. Na plecach zaczal spac tak naprawdę moze z miesiąc temu ? Ale rzadko, na boku mu wygodniej :)

Maliska super Maluszek !!! :)

Dziewczyny ale się stesknilam ! :D Normalnie jest uzalezniona i nawet jak nie pisze to podczytuje :D

Pojutrze święta ! :D Ja juz biegam i sprzatam i juz bym zaczela gotowac, ale to.dopiero jutro heh :) Prezentyyyy :D

A dzis przyszly książeczki kontrastowe i bobas sie smial jak mu pokazywalam :) <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020575 przez agatagama
hej :)
no normalnie wariatki uzależnione z nas są :D
a chciałam wam napisać, że jak wasze dzieciaczki mają nierówne te fałdki tłuszczowe to się nie martwcie :) my mamy, a bioderka w porządku :) lekarz powiedział, że kiedyś to było wskazanie do usg, ale odkąd jest usg w standardzie to się na to nie patrzy tylko na wynik z usg właśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020580 przez jurada
Agatka my wczoraj byliśmy u pediatry to pytalam to powiedziała ze jak z bioderkami było ok to jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020585 przez agatagama
to dlaczego robi się aż 4 usg? ja myślałam, że może coś potem wyjść jeszcze, bo taki niemowlaczek jeszcze się rozwija, no i wpływ ma też na pewno pielęgnacja, sposób noszenia, itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020591 przez mysia5
Mech super ze wszystko się udało ! :) dzielna mama to i dzielny synuś ;)

Agatka ja jak byłam na usg bioderek z małym to rozmawiałam z lekarzem i zależy jjak dziecko ma rozwinięte bioderka w danym momencie, powiedział ze biodra się nie "cofaja" i jak jest ok to już będzie , tak jak Jurada napisała;) czasami zalecają po jjakimś czasie kontrolę kolejna a czasami nie. Wszystko zależy jakie dziecko ma bioderka :)
tak nam tłumaczył :)

Pesq , śliczny ten kojec ;) bardzo fajny naprawdę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020593 przez mysia5
Jurada a jak Lenka ? Ma jeszcze kaszel i katar ? Byliście z nią u lekarza czy jjednak nie ? :) podajesz Jej coś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020596 przez pesq
Ja miałam isc w grudniu na 2 usg i nie zebralam sie jeszcze... teraz Święta, w niedziele Chrzest.. w przyszlym tygodniu pojde.

Juradka ja chyba dołączam do Ciebie, Agat wyje od 12.. teraz śpi w maxi cosi na ... balkonie :huh: :huh: serio nie było wyjścia... :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl