BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1021202 przez asiekasiek
Basia no to dobrze ze wszystko juz dobrze. my mieliśmy iść przed chrzcinami do szczepienia ale chyba pójdę po jak u nas miała by być gorączka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021215 przez asiekasiek
jejku ale cisza na forum jest :unsure: my dzisiaj byłyśmy u pediatry z wynikami i jeszcze raz musimy zrobić bo jeden wynik nie spodobał się. i Laura waży 6650g. i już ładnie pani ja poradziła. a wkurzylam się bo ostatnio byłam u innej pediatry i wysłała mnie do krk na badania i nie chciała dać skierowania. a ta dzisiaj mówi ze w ośrodku tutaj na miejscu z palca pobierają!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021217 przez pesq
Moge i paracetamol i ibuprom. Oba sie podaje nawet niemowlętom ale ibuprom od trzeciego miesiąca. Asia ja tez mialam rozcinane a poszlam teraz w dodatku prywatnie bo od paru dni masakra tak bolalo.. W dodatku Agat skok nr cztery zaczyna oszaleć idzie.. Na szczęście Lukasz na urlopie to jakos ogarnia.

Asia ile Laura przybrala w miesiąc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021218 przez pesq
Żeby jeszcze tw tabletki dzialaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021220 przez asiekasiek
Pesq to ja na keyonalu jechałam wtedy. kurde to współczuję teraz :( 9 grudnia ważyła 6100 g a dzisiaj 20 dni później 6650 g wiec 0.5kg Chyba spoko? ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021227 przez agatagama
hej :*
też miałam chirurgicznie usuwane ósemki ;) ale pamiętam, że po usunięciu czułam taką ulgę, że nawet nie brałam tabletek ;) a przed usunięciem spałam z zamarzniętym kurczakiem na twarzy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021229 przez kropka 889
Hej.
Cisza bo pewnie zmęczone po świętach.
Basiek mnie też brzuch boli i drugi raz już okres :/
My dzisiaj pierwszy raz same jesteśmy bo mąż wczoraj rano musiał wyjechać i będzie dopiero jutro. Od wczoraj byłyśmy u moich rodziców ale dzisiaj już w domu u siebie. Zuza juz zasypia a ja idę na tv.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021230 przez mysia5
Hej myszki ;*

Basiu ja robie sałatkę ttrochę podobna do gyrosa ( kurczak , papryka , kukurydza , makaron taki do zupek , majonez ) nie ma wiele składników ale w my ją bardzo lubimy :)
Ciesze się ze Kubuś wraca do siebie ! :)

U nas dzisiaj ciężki dzień .. o 5 karmiłam małego i czułam ze dostałam okres , i od tej godziny zaczął się koszmar dla mnie. Z minuty na minutę bbolał mnie coraz bardziej brzuch , o 7 to już tak zwijalam się z bólu ze nie mogłam wytrzymać i ruszyć się z łóżka, wzięłam trzy nospy max i nic , po prostu płakałam z bólu :( myślałam że chyba rodze drugi rraz bo tak bolało :/ całe szczęście ze mój D. ma wolne bo nie wiem jak sama dałabym
rade :( o 8 poszedł Mi do apteki bo była już otwarta i wzięłam ibuprom max i powooooooli zaczęło mi przechodzić, zzasnęłam i do 11 spałam, a na 12 dziś mały miał szczepienie... wiec pojechaliśmy, ogólnie od kilku dni marudek taki ze szok , płacz krzyk i nie wiem co mu jest :( mam nadzieje ze minie , po takim dniu jestem wykończona i padam po prostu ... mały na chwile zasnął ale zobaczymy jjak długo.
Ech oby jutro było lepiej :)

Spokojnej nocki ! ;**
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021232 przez pesq
Asia bardzo dobrze.

Kropka wspolczuje, nienawidzę byc sama..

Mysia u nas tez maruda wielka.

A w dodatku szaleje jak dzika.. Wala sir na boki, na plecy z brzucha, odpycha nogami az podnosi sie, lapie swoje nogi, krzyczy jak opętana z radości i ze smutku i bez powodu, skok jal nic. Poza tym z cycem masakra- kilka lyczkow i wala sie krzyczy, śpiewa a później znow cmoknie i tak w kolo. Daje butle ze swoim to samo. Jakby apetytu nie miala czy co.. Ale kupę robi dużo i sika. Hehhh szaleństwo. W dodatku jakiea plamki ma na buzi i na nodze dziwna taka w ksztalcie kolka :dry: Nie wiem czy ciągać do lekarza..

Jeszcze ten cholerny ząb. Zyc nie umierać..

W ogóle dentystka powiedziała zeby nie brac ketonalu a ja po cc kilka dobrych dni bralam w szpitalu.. Hehh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021237 przez me.ch
Pesq,współczuję :*

Dziewczyny, u nas chyba oficjalnie idą zęby.
Kornel prawie cały dzień nie chciał jeść, znaczy chciał ale tak go swedzialo że nie dawał rady zjeść więcej niż 80-100 ml naraz, tym sposobem mamy dopiero zjedzone 2/3 naszej "normalnej dobowej dawki" i to tylko dlatego że wieczorem mu posmarowalam dziąsła żelem na zabkowanie I dał radę zjeść 200ml taki głód już był...

Poza tym daliśmy mu dziś mleko z dodatkiem kleiku ryżowego. Zjadł że smakiem i chyba się przyjęło (jeszcze z rana jak był głodny po nocy - drugie śniadanie bo na pierwsze całe 80ml zjadł...)

A i Pesq, u nas podobne plamki,pediatra nic jie powiedziała na to, tyle że smarowanie i tyle:)

A oto nasz delikwent dziś

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021245 przez agatagama
Pesq bidna Ty, trzymaj się :* i dlatego jak widzę na fb, ze ktoś jest załamany, bo nie może rozszerzyć diety od 4 miesiąca to brak mi słów...no normalnie powód na depresję...;/
Meeeechhhh zakochałam się |!!!! w Kornelkowych stópkachhhh, jeju jakie słodziaszne pulpecikiiiiiii !!! mniam mniam !!! :D
Podziękowania: pesq, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021246 przez asiekasiek
dziewczyny a tak wcześnie zaczęłyby iść ząbki? no moja tez się slini ze aż krztusi się wkłada rączki i wszystko do buzi. jakie są. jeszcze oznaki?

Mysia dobrze ze miałaś D w domu i Ci pomógł.

Kornel odszczelony :) elegancik mały :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021247 przez asiekasiek
Mech to może kup coś na dziaselka ? kurde aż jutro sprawdzę paszcze mojej cory!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021249 przez Kasia888
Dziewczyny widzę że kiepsko dzień. Pesq współczuję ból po wyrwanych zębach masakra. Mysiu bidulka, dobrze że przeszło. U mnie też dziś kolejny atak tyle że woreczka żółciowego. Mam kamienie, dużo drobnych. Zwijałam się z bólu dziś kolejny raz i w ruch poszły dwie nospy forte i dwa ibupromy Max i te ataki mam co półtora tygodnia każdy gorszy od poprzedniego :( trochę to olewałałam choć lekarze sugerowali operację. Idę po nowym roku do chirurga i zapiszę się na operację usunięcia tego woreczka. Boję się... :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021250 przez Kasia888
I dalej mi niedobrze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl