BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1022171 przez Zazanna
Ja też uwielbiam jak mój roballo się przebudza, zauważy mnie i natychmiast uśmiech na całą buzię :woohoo:
A dziś jak siedział z tatą bo ja cwiczylam to przyszłam zajrzeć do moich panów i się poplakal jak mnie zobaczył heh. Obstawiam, ze nie poznał w pierwszej chwli bo włosy związane ;)

Pesq ja czekam na opinię ofciagacza i jak ok to kupuję od razu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022172 przez jurada
Mech powiedz mi skąd ty bierzesz te ramki, tła itp.
Ściągnęłam photoshopa cs6 ale nie wiem gdzie tego szukać i czy to w ogóle tam jest.
Jedyne co udalo mi sie zrobić to metryczkę Lenki


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022173 przez jurada
Tego wrzaskuna to chyba tu któraś z was pisala o swoim malcu i tak się u nas przyjęło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022175 przez me.ch
Juradka, ja z neta biore rozne, czesto sa darmowe (jak wpisujesz w grafikach to jest taka opcja zeby wybrac darmowe do uzytku wlasnego) ;P i ja potem edytuje zgodnie z tym do czego mi potrzebne i wtedy skladam warstwy.

Super ta metryczka!:) Boski pomysl:) gdyby nie to ze juz zrobilam ta foto-metryczke wczesniej to bym zgapila napewno:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022176 przez me.ch
Poza tym Ju ja generalnie robie zdjecia pod konkretny cel zazwyczaj w sensie jesli chce swiateczne to ustawiam tlo i wszelkie mozliwe rzeczy juz na zdjeciu jak najlepiej sie da bo wtedy zawsze latwiejsza obrobka jak foto dobrze przygotowane.

No a pod takie jak nasz kolaz to wlasnie zapozyczone jest z neta i obrobione tak zeby pasowalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022177 przez Kasia888
Dwie inhalacje, okelpywanie, noszenie, usypianie....i Jasiek śpi :)

Jurada może tylko dzisiaj taki dzień Lenka miała.
Och testy, ciąża to wszystko za nami, ja się dowiedziałam dokładnie w sylwestra 31, że jestem w ciąży i co ciekawe 31 też synek mi się urodził ;) :woohoo:
Meszku wrzucę jeszcze raz to zdjątko w takim razie na forum. Oto one
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zazanka ja mam taki inhalator www.lidl.de/de/sanitas-inhalator-sih-21/1/p188894
Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022181 przez Magdalena9t
Hej,jak zwykle ja wieczorową porą B) co próbuję napisać cokolwiek, to dzieciaki nie pozwalają,dlatego jak jeszcze nie śpię a dzieci śpią,to piszę w nocy.
Po pierwsze wszystkiego najlepszego w nowym roku! aby ten rok był lepszy od poprzedniego ;)

U nas szalenie leci dzień za dniem, Tomek wreszcie porzucił smoczka do zasypiania,najwyższy czas, taki już był zmasakrowany, Laura nie toleruje smoczka,za to bardzo lubi dźwięk odkurzacza zwłaszcza na maksa głośnego :laugh:

My mamy inhalator "Waweluś" już ponad rok i daje radę ;)

Zaz elastyk chyba do 7kg, też mamy ale Laura już za ciężka już. Ritka ostatnio była promocja na drugi gatunek lf i zamówiłam sobie,bo wcześniejsza co zamówiłąm to za mała sie okazała. I jakościowo jest w porządku,nawet nie widać ,że drugi gatunek a tańsza jednak,spróbuj może. Podobno w ostatnie piątki miesiąca są wyprzedaże, ja odkłam do koperty co i raz jakieś drobniaki, i jak uzbieram to zakupię tulę,żeby mąż też mógł tulić :) szkoda,że przegapiłam linka Pesqu :(

Basiu,jeśli coś Cię niepokoi,udaj się do Twojego lekarza, musisz być dobrej myśli :kiss:


Więcej rzeczy nie pamiętam.padam dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022182 przez jurada
Pierwsza pobudka.
Mech to wyższa szkoła widzę ten program

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022183 przez asiekasiek
za trzy miesiące wiosna!!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022184 przez jurada
Druga.

Asiek fajnie. Mam nadzieje że Lena juz siedzieć będzie sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022185 przez Zazanna
Hello, i nas drugie karmienie ;) Malutkowi tak siapi w nosku ze mi go szkoda, bidny je na raty.. Ale za to w miarę mu humorek dopisuje :)
Ja się standardowo wyspalam, góry bym teraz mogła przenosić, a rano będę nieprzytomna eh. I śniło mi się, ze jeżdżę zawodowo na desce B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022186 przez jurada
Trzecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022187 przez jurada
Czwarte oł jeeeee!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022195 przez agatagama
ojj Juradka trzymam kciuki, aby dziś był lepszy dzień !
Jaś też mi się ostatnio popsuł, budzi się co 3-4 h. A jeszcze niedawno miał ten pierwszy sen średnio 6 h. Eh no trudno :) Kiedy dzieci zaczynają spaaaaać?:P
dzień dobry :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022199 przez kasandra9
Co do nosidel...jak na zywo tylko Tule widzialam...nie wiem ile w tym reklamy, ile renomy w stosunku do jakości...to ze chusta nowa/uzywana w tej samej cenie to rozumiem ale używane nosidla tez tak maja...to juz nie kapuje:/ jedna z dziewczyn tez to rozkminiala na fb...chba po prostu ludzie nie chca na tym stracić a jest boooom to korzystają...Tula to na całym świecie znana - znow info z fb -> jedna leciała z Waszyngtonu do Frankfurtu i 9 nosidel w tym 7 tul...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no i ergo sa teoretycznie dla siedzących samodzielnie:) ja sie zgadzam z Pesq, jak na chwile i raz na jakiś czas to czemu nie ...tak samo wiązanie chusty...nie zawsze wyjdzie ze jest sie czym pochwalić...ale wiecie jak to jest...bo wygodnie /bo przeciez się nic nie stanie/bo szybko...i potem hulaj dusza, umiaru nie ma;))) co do firm - dużo osób poleca tez Pathi - podobno dobrze uszyte i tez spoko. No i jeszcze tansza opcja vos miedzy chusta a nosidlem - nosidlo mei tai czyli wiązane:) ta pathi tez ma w ofercie wiec mozna obczaic kto zainteresowany:)
Chusty elastyczne dla lżejszych, wiec juz teraz chyba sie żadnej nie opłaca kupować:) ja mam Little dróg co prawda pierwszy gatunek alekupiona w nocnej promocji - zawsze w ostatni weekend miesiąca jest jakas super oferta promocyjna:) i mimo ze nowa to bardzo ładnie pracuje:) jako ze zamowilam Indio ❤ a dwie mi niepotrzebne to swoja przerobie na kolkowa....w ten sposób nie bede musiała sie z Little frog rozstawać:))) a po domu się przydadzą kolka na szybko:) nigdy nie nosilam kolkowej wiec liczę ze mimo to jednak bedxie spoko i bawelna da rade...jak nie to sprzedam i kupie cos z domieszka albo splot zakardowy... Bo teraz 2 dni i dzis kolejny znow cale dnie sama wiec moje nadgarstki juz czuja Agatkowa wagę:)
PS. Znow na fb przeczytane...nie wiem ile w tym prawdy ale...bo ktos pisal ze dziecko sie rwie do siadania - czyli to co my piszemy...ze da sie raczki a one już hop i chca sie podciągać - ze tak dzieci nie siadają tylko z czworaka czy tam jakos inaczej a takie podciaganie to raczej gimnastyka i generalnie oznacza ze a dużo na pleckach a za Malo za brzuszku dziecko spedza:) hmmm ciekawe ile w tym prawdy bo Agat nawet sama bez podania rak sie rwie i pochyla głowę czy na lezaczku czy na kolanach...jak leży to nogi do góry zarzuca albo...lapie sie za fraki i probuje pociągnąć hahaha...a przeciez noce na brzuchu przesypia..niby w nicy na ćwiczy bo tylko głowę przyklada i przesuwa sie nieco na boki czy do góry ale jednak na brzuchu...no ale żeby umożliwić wieksza i leosza gimnastykę to w dzień ja wiecej klade teraz na brzuszku niech szaleje;) no. Wiecxorem lezala i czytala ksiazke:P teraz mata w końcu zaczela byc hitem w ogóle;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl