BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024527 przez Zazanna
Kas super !!! :) Brawo ! :)))

Sylwia a znasz jakiś krem bez wody?
W ogóle jakich używacie? Ja mam dzidziusia -kurczę lubię ich produkty.. i do tego pięknie pachnie..

My w łóżku, próbuj kąpać Bobaska, bo T. Dziś późno wraca, ale mi nie wychodzi -.-'
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024531 przez kasandra9
Zazik, ja mam cos Ziaji ale nie używałam....wiec nie wiem...moja tez z bladziochow ale póki co nic sie nie dzialo:)
Heh dzieki:))) wszystko mnie boli:D dzis spędziłam mega dzien z corka a szczególnie popoludbie...caly czas sobie poświęciłyśmy:-) chusta, czytanie bajek i oglądanie tej książki i obrazków, turlanie i focie na łóżku, noszenie, ćwiczenia, śpiewanie, wierszyki i teraz wykapalam ja w wanience... Wlasnie kończy jesc i padla....tak ja wymordowalam ze leży krzyżem z butelka w buzi i podchrapuje....slodka moja:*** padam i plecy mnie bola ale jestem szczęśliwa strasznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024533 przez pesq
Laski maść cholesterolowa albo aqua stop krem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024543 przez me.ch
Ja na mróz w sumie nasza ziajka w pl mazalam i było ok, ostatnio też nam się zrobiło takie czerwone po jakimś wyjściu więc maznelam jednorazowo emolium (mam własne tubke na czarną godzinę w razie W itp;) jedna zwykłego a jedną specjalnego kremu) i zeszło a póki co bez nawrotow więc myślę że wlasbie od zimna mi to wyszło.

A myślicie że można olejem kokosowym na mróz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024546 przez me.ch
A i mam też krem elo-baza na te suche nóżki nam kiedyś ped poleciła i w pl naprzemiennie z ziajka używałam go, teraz chyba zostal u moich rodziców więc nie mogę przeczytać składu ale ona też to właśnie poleciła do sprawdzenia zanim kupię maść cholesterolowa (miałam po nią iść jeśliby elo baza nir pomogła ale akurat pomogła więc nie kupiłam ostatecznie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024548 przez me.ch
Wyszperalam, elo-baza też ma wodę w składzie, jest to emollient też:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024560 przez Rita87
Rany dziewczyny u nas dzień dziś masakra :( nie wiem co się dzieje z tym moim Stanisławem :( i ja przez to też humoru w ogóle nie mam, bo dziś prawie w ogóle wspólnych śmiechów nie było... Dlatego ewidentnie u mnie dziś najbardziej depresyjny dzień roku :P eh mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024562 przez Magdalena9t
Hej :)
Laura od paru dni jest strasznie marudna,dziś mieliśmy chyba najgorszy dzień :( ciągle na rączki,nie mogła usnąć,tak się źle czuje bo mało się z Tomkiem bawiłam, i widziałam po nim,że coś smutny jest :( byliśmy na spacerku to chociaż tyle.. Chyba zęby,bo ślini się na potęgę,katarek już praktycznie minął,nie gorączkuje więc co innego? Asiek jak są take,suchawe gluty to ja nawilżam wodą morską a potem odkurzaczem ;)

Mech,jak Kornelko zacznie śmigać to chętnie Ci będzie pomagał,wiem po Tomku,mój to ze mną zmywał naczynia,taki był chętny :P Teraz już nie zmywa,bo mamy zmywarkę,ale za to musi włożyć tabletkę i płyn do zmywarki,odkręcać,wsypywać mąki,mleka przyprawy,wstawia ze mną pranie-wsypuje proszek,wlewa płyn.

Krem na dwór już kiedyś polecałam Nivea baby krem na każdą pogodę,nie zawiera wody. Fajnie pachnie i łatwo się rozsmarowuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024565 przez Kasia888
Uspałam Jasia :laugh:
Spał już 22.15 a nie jak zwykle o 23 może powoli, powoli i będzie dobrze ;)
Zaz jest podobno dobry krem emolium na wiatr i mróz spróbuj.
Dziewczyny współczuje marudów, ale to pewnie albo skok, albo u maluszków większe zapotrzebowanie na mleko, któraś z dziewczyn o tym wspominała ;)
Jaś dzisiaj szamał jak oszalały połykał po 200 i płakał wcześniej na kolejne jedzenie niż jego pora, albo nadrabia braki po chorobie, albo po prostu w taki wiek wchodzi, że potrzebuje jeszcze więceej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024568 przez asiekasiek
pierwsza pobudka 23:00

1:40 3:00 6:00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024575 przez jurada
Zwariuje od 1.00 placz, kopanie nogami, machanie łapami. Nic jej nie uspokaja.
Ja padam na pysk!
Ale widzę ze nie tylko moja taki aniołek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024579 przez kasandra9
Chyba jajiws kryzysy wrzesniakow na fali;)
Dziewczyny mam giga zakwasyyyyyyy!!! Stara jestem a gluoia na co mi to bylo jak dzis dam radeee:( reki nie mge podnieść i lopatki mnie bolaaaa i plecy ogólnie buuuu
PS. Juradka i Zaz mi sie snilyscie;) bylysmy w kinie z dziecmi i psami (ja z moim nieżyjącym)...Zazniala przejść na nutramigen bo Bartus mial azs...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024589 przez kasandra9
Wymyśliłam ze bedzie od dziś zumba w domu;) tylko musze obczaic podlaczanie lapka z tv:P z Agu albo dla Agu...nie no kurde musze cos zrobc z tym cielskiem...kg swoja droga ale musze miec wiecej sily dla Agatki zeby za nią nadążyć! I odkąd mnie bedzie pamietac to nie matka slon zastany kurde tylko super extra laska;))))) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024592 przez pesq
19 spac. 22, 1, 4, 6 . Za kzadym razem jeść jak wsciekla 110 i smiech zabawa butla i koniec. Krzyk po przebudzeniu ze blok sie trzęsie. Ktos to przebije?

#dziecinammspialepiej
#alenieAgata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024593 przez asiekasiek
Kas trzymam kciuki za zumbe!!!

ja nie wiem co się dzieje z moim dzieciem :/ nie dojadą na noc... czy jak. a dzisiaj rano sciaglam 140ml bo więcej mi się nie zmieacilo wiec nie jest najgorzej powinno dojadac.

co do kremów my używamy nivea chyba ten co Magda pisze i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl