BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024889 przez mysia5
ja już się boję obejrzeć ten filmik :dry: :(

nie wrzucajcie tu nic bo zwariuję :laugh: :silly: :laugh:

neurolog to by się chyba nam przydał haha :laugh: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024890 przez Sylwia-89
Nosz kur.....!!! Natalka śpi- myślę napiszę...i co? Wcisnęłam coś i usunęło się!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024892 przez asiekasiek
żeby nie wyjść gorsza od Jasia Agaty to moja Lura też robi to wszystko :P te samolociki też ;)

Mysia chyba nie neurolog a psycholog :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024894 przez me.ch
Wszystkie mialyscie piekne foteczki to my tez na dzien babci cos sklecilismy, jutro bedziemy dla dziadkow cykac :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agata no to pięknie :DDD Kornel jest leniwa dupka, za to "wstaje" jak 6cio miesieczniak ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024893 przez Sylwia-89
Nic... 3 oddechy i piszę w skrócie :D

My dzisiaj wybieramy się na usg jamy brzusznej z powodu białczanów w nerkach po porodzie u Natalki- taka wizyta kontrolna, jutro neurolog- hej Pesq ;)

Ritka, piękne serduszka <3

Mysia, uwielbiam 3- bita :woohoo: ale nie mogę, bo zrezygnowałam ze słodyczy w ramach zrzucania balastu ;)

Meszku, bardzo przydatny filmik :)

No i gaduła się wyspała :laugh: To napisałam poemat :blink: :laugh:
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024895 przez me.ch
Asiek, smacznej marchewczki Laurze zyczymy z Ko :D:D

Nas matki trzeba do psychologa wyslac....moze powinna byc jakas ewaluacja przed ciaza czy w ogole to wytrzymamy :P :D

Kornel nie chroni łebka przed upadkiem ;p mysli ze jak ma duzy to sie nie rozbje czy co? :D
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024897 przez kasandra9
u nas też Agatowi dobrze idzie z tymi umiejętnościami - póki co nie umie się obacać, ale ciałko sztywno trzyma ładnie i na samolotach itp. też nie ćwiczyliśmy tylko takiego extremalnego siedzeniaaaa, w ogóle boję się jak ona się podciąga, no ale nikt jej nie ciągnie, ona sama się łapie i ciągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024903 przez Zazanna
Ja tak 3 po 3 obejrzałam, bo moje szczęście domagalo się uwagi, ale chyba jest z nim wszystko ok ;) On się już bardzo ładnie sztywno trzyma :) C jakos nie zwróciłam uwagi więc pewnie nie robi za.duzo; a samolotu nie próbowałam;spróbuję później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024906 przez Rita87
O rany dziś od rana znowu walka, żeby nie doprowadzić do płaczu... Jakoś się udało okiełznać mojego marudę i zasnął z taką słodką i niewinną minką:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ciekawe na jak długo :P i oczywiście zamiast ogarniać siebie i mieszkanie to siedzę i ogarniam forum :laugh:

Kurcze, ale się czuję pociśnięta z tymi rajtkami :laugh: dobrze chociaż, że Ju i Zaz do końca mnie nie potępiły :P mamy całą szufladę skarpetek, ale każde uciskają - mamy 2-3 pary takich znośnych, a właśnie też nie lubię jak są niedopasowane do reszty ubrania ;) no nic zobaczę jeszcze w takim razie te w h&m i 5 10 15. A rajtek mi szkoda, bo mamy naprawdę takie fajne, mi się bardzo podobają :laugh: Zaz ja na zdjęciach raczej ich nie dokumentuję, robię najczęściej wtedy od pasa w górę i nosimy tylko jak sami w domu jesteśmy, więc może się Staś nie dowie :P a co do body to Smyka mam daleko i chciałam zamówić on-line, a on-line właśnie nie ma :( tzn. jakieś są, ale w cenach dość wysokich, a tych cool club nie ma... W 5 10 15 mi ostatnio Pani powiedziała, że okresie zimowym mają tylko body z długim :huh: W Tesco F&F były wielopaki takich na ramiączka i kurcze też ostatnio nie było :pinch: no nic chyba zamówię na allegro...

Co do ubioru jak jest na minusie to my ubieramy się tak (jedna z nielicznych chwil, kiedy się nie obudził po spacerze):

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


body na długi rękaw, rajstopy, skarpetki, dresowy pajac, kombinezon, kocyk. Nie wiem, ale zawsze jest cieplutki, ale nigdy nie był spocony, więc chyba jest ok. Jak jest cieplej to nie okrywam kocykiem, albo tego pajaca nie zakładam, albo zamiast kombinezonu kurteczka, także bardzo różnie. A do fotelika to tylko body, spodenki, skarpetki i taki misiowy pajac i kocyk. Jak pod misia założę sweterek taki cieńszy to najczęściej jest już wiercenie i marudzenie w aucie. Jakbym mu założyła kombinezon do fotelika to by chyba była dzika awantura i byłby cały spocony.

Co do umiejętności to ja wolę już nie oglądać i się nie stresować :laugh: Mech ja na pewno bym tej ewaluacji pomyślnie nie przeszła :laugh: jak obejrzałam kawałek tego co Kasia wstawiła to w szoku byłam... że niby Staś tak będzie brykał za miesiąc? Chyba nie :( no ale dziś idziemy na kontrolę do lekarza to mam nadzieję, że go sprawdzi.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024908 przez Kasia888
Rita super pomysł z tymi obrazkami :)
Meszku Tobie też cudo wyszło :) i fajny filmik, przydatny dużo takich ciekawych informacji jest w internecie.

Meszku ćwiczymy tak jak na filmiku, zresztą rehabilitantka też podobnie ćwiczenie pokazywała.
Łapię za bioderko i obracam na boki, jeśli odwraca za bardzo głowę w jedną stronę to staram się na drugą przerzucić.
Asymetria jest wtedy jak głowa robi się zbyt płaska z jednej strony, zresztą to widać po zachowaniu dziecko notorycznie odwraca zbytnio głowę w jedną stronę.
I stópki podciągamy do góry i próbujemy żeby łapał raz jedną rączką a raz drugą itp.
Jaś już super trzyma głowę, rehabilitantka go pochwaliła, że tutaj w ogóle nie ma problemu, i jak podciągnęła za rączki do góry to też ładnie w pionie trzymał główkę w symetrii. Tylko musimy właśnie popracować nad obracaniem się na boki i przewracaniem i pilnować, żeby nie patrzył się w jedną stronę przyciągać zabawką, głosem i jak najwięcej kłaść na brzuch.
Pesq do neurologa jesteśmy zapisani na 10 kwietnia i to był najbliższy termin :pinch: także wcale nie będziesz długo czekać, dobrze że do rehabilitantki się dostaliśmy szybko i ona zauważyła nad czym trzeba popracować.
Mysia ja też wolę body z krókim rękawem bo pod pajaca są np w sam raz, przecież pod pajaca nie włożę mu body z długim bo się ugotuje...

ps. Ritka piękny Stasio :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024914 przez asiekasiek
Mech dziękuje L za smacznego :D zobaczymy jak schrupie ...

Rita jaki przystojniacha zięciunio :D no przepiękny :D i taki grzeczny jest :)
kurde moja się obudziła :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024915 przez Zazanna
No nie wiem Dziewczyny.. psycholog to za mało.. a biorąc pod uwagę, że ja chodzę do psychiatry, to Wy powinnyście wylądować co najmniej w zakładzie z miękkimi ścianami B)

Mech jak zwykle przebiłaś wszystkich.. BOSKIE zdjęcia !!! :woohoo: A jak robisz tło, że jest takie białe ?

Rita po 28 (wypłata heh) będę na zakupach to mogę Ci kupić bodziaki i wysłać pocztą ;) Co do rajtek to się nie przejmuj, my wszystkie tu nienormalne jesteśmy, więc byle byś mu ich na głowę nie zakładała i już jest git B) Mi tam w sumie (o ile nie pstrykam właśnie zdjęć) całkowicie obojętne co Bobasek zarzyga B)

Głooodnaaa jeeesteeeemmm juuużżżż :dry:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024916 przez jurada
Mysia zobacz jaką masz synową.
Uśmieszek dla Kacperka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024921 przez jurada
Zaz a ja Lenie zakładałam na głowę hihi!

Sama pamiętam z dzieciństwa jak zakładałam i udawałam ze mam taaaakie długie włosy...

Zaz cały czas chodzi mi po glowie ten żłobek. I dziś wpadłam na pomysł czy by nie sprzedawać bransoletek żeby jak by się powiodło byla ze mną do 3lat.

Dzis sama sobie skomponowałam taką z myślą o Lence .
Stópka bo wiadomo uwielbiam stópki :P
Serducho bo wiadomo miłość
Aniołek bo to mój aniołek
A różowa bo dziewczynka.

Załącznik nie został znaleziony



Myślisz ze warto spróbować??? A wy dziewczyny co myślicie... ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024923 przez basiek149
Matko dziewczyny... wszystkie piszą o skokach a tylko ja się ostatnio nie mogę wyrobić żeby wskoczyć ostatnio na forum :D
My dziś z rana byliśmy u babci Kubusia. Musieliśmy jednak kupić kwiatka żywego ponieważ moje dziecko tak obśliniło przed wyjściem mojego ręcznie robionego, że nawet jakbym powiedziała, że to rosa to chyba by nie przeszło hehe :D Ale mam taką fajną kwiaciarnię i udało mi się dostać prześliczny niewielki bukiecik więc jestem zadowolona. Babcia zresztą też była. Chociaż najbardziej ucieszyła się oczywiście z wizyty wnuka :)

A oto i mój mały pożeracz kwiatków :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj jeszcze na wieczór i na noc w sumie też wpada mój brat, chrzestny Kuby. A że mieszka w Poznaniu to wysłałam go jeszcze do Ikei i ma kupić mi miseczkę i łyżeczki dla Kubusia, które sobie upatrzyłam. Chyba Kasia też ten zestaw nawet ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl