BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #975591 przez pesq
Dziewczynki a jak u Was z wagą? Ja w sumie nie wiem, ale coś czuję ze ostatnio poleciało do góry :p :/ tmusze sie wyjątkowo pilnować bo i tak ważę za dużo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975594 przez mysia5
Fajne te podusie :)
Pesq Ty masz taką, faktycznie dobrze się śpi na tym i pomaga na kręgosłup? Jak duża jest ta podusia? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975596 przez kasandra9
Tak, kupiłam używany;) Pokrowiec jest zdejmowany, wyprany, ale wypiorę po swojemu i będzie ok:)
Ten dokładnie kupiłam, już za niego przelałam kasę i teraz tylko czekać:)
olx.pl/oferta/poduszka-dla-kobiet-w-ciaz...i-CID88-ID7jdkJ.html
Obczajam też używane leżaczki, karuzele, łóżka turystyczne i maty edukacyjne:) Naprawdę niektóre rzeczy w stanie idealnym, a jaka cena! Pamiętam, że męża chrześniaczce kupowaliśmy kiedyś matę i to nie że jakaś firmowa, ale ok. 100 zł. kosztowała, a tu jakieś Fisher Price po 50-60zł:)
Wózki też oglądamy, ale niestety bardzo ograniczone mamy pole, tym bardziej, jeśli zdecydujemy się na używany, bo wchodzi w grę z ecoskóry, a obecnie na allegro nie ma żadnego Tutka z eco;( Był jeden, ale kobitka nie chciała ani grosza opuścić...poczekamy, może wystawi, jak skruszeje, haha:P

Co do wagi, to tylko w święta się ważyłam i nadal mniej więcej to samo, mówią, że schudłam na buzi (kilka osób), więc może brzuszek rośnie i podkrada mi z innych partii;) W sumie to powinnam się cieszyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975597 przez asiekasiek
ja przytyłam w sumie 3 kg przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam 1kg. Ja też muszę uważać Pesq bo jak nie kontrolowałam tego co jem i nie ćwiczyłam to waga zaraz szybowała w góóóórę!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aha i mam jeszcze pryszcze na plecach ciągle mi się robią :( na twarzy od czasu do czasu. Ale na plecach... nigdy nie miałam :P heh przerąbane będę mieć jak na ramiączkach będę chciała gdzieś wyjść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975598 przez asiekasiek
Kassandra a dlaczego z ecoskóry??

Ja powysywałam torszkę zapytaniań o podusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975603 przez pesq
Mam 9 poofie pure granatowo szarą i szczerze mówiąc spędzam na niej całe dnie - albo podpieram plecy i wciskam między nogi, albo z przodu kładę i wciskam między nogi. Jak podpieram plecy to czuje ulgę dla kręgosłupa. Jest fajna bo ma dwie strefy miękkości - między nogi jest twardsza, chociaż czasem zamieniam sobie i mam twardsze pod głową. Oprócz leżenia też na niej siedzę - robie sobie takie duże "koło ratunkowe" pod pleckami jest cześć twardsza, a z przodu na obręczy stawiam komputer. W nocy jednak między nogi wkładam sobie poduchę z kanapy z prostego powodu - mamy bardzo wąskie łóżko i trochę mi ciężko z dodatkowym przytulakiem :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975604 przez pesq
O widze ze Kasandra też taką zamówiłaś :) tylko Twoja z innego materialu ale gdybym miała sama kupić to bym nie przebierała brała co tańsze :P :P . Będziesz zadowolona, sto procent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975611 przez kasandra9
Nie mogę się doczekać:) Pisałam Wam kiedyś, że mam taką długą (z metr) i wąską poduszkę, potocznie nazywaną "parówką";) i też wciskam ją między nogi i tak zdecydowanie wygodniej się śpi:) Ale sądzę, że taki rogal będzie idealny i czekam z niecierpliwością:))))

Asiu, a ecoskóra, ponieważ jest bardzo praktyczna, łatwa w utrzymaniu:) Tym bardziej, że miesiące pierwszych spacerów będą mokre, a i potem wiosna w spacerówce - też deszcz. :) Brat męża mają z eco właśnie i to jasny, bo ecru i zupełnie nie widać nic na nim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975624 przez niezapowiedziana
Kasandra9 mam właśnie taką samą poduche i jest świetna!
Tak jak mówi pesq, poducha non stop w użytku! :D
Już za tydzień mam USG! To już 18ty tydzień będzie! Musimy już w tedy poznać płeć!
I wstawiam zdjęcie z dzisiaj czyli pierwszy dzień 17tego tygodnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975627 przez me.ch
Hej dziewczęta,

Teściowie juz pojechali, święta minęły milutko ale cisza spokój i swoboda po wysłaniu gości w świat to jednak to co tygryski lubią najbardziej ;)

Ja też już wybrałam wózek, przynajmniej tak z grubsza i wygląda na to ze u nas tez będzie tutek. Musze jeszcze poczekać z zakupem, bo będę kupować jak juz pojadę do polski, a chce zobaczyć go na żywo zanim kupie sprawdzić jk się prowadzi itp., ale myślę że raczej wybiorę opcje zwykłej tapicerki niż Ecoskóry, ale nie potwierdzam póki nie dotknę;)

Wymyśliłam ze pokoik będziemy dekorowac na szaro-bialo z dodatkami w turkusie bo pasuje i do chłopca i dziewczynki a ja bardzo lubię ten kolor. W ogóle zrobiliśmy juz wstępna listę zakupów i "kosztorys" a teraz juz się nie mogę doczekać zakupów:) wprawdzie nieźle będzie to wszystko kosztować, ale co zrobić, na e ma wyboru dziecko sami sobie nie kupi;)

A wy jakie kolory planujecie?

Szwagierka juz nam obiecała cześć ciuszków u powiedziała ze zrobi listę co ma itp wie fb nie będziemy musieli aż tyle ubranek kupować, ale reszta wszystko napewno, na koszt własny...

Dziś byłam na wizycie bo mi się zwolnienie kończy i nie wiedziałam czy mogę wracać do pracy czy ni, okazało się ze krwiak zniknął (albo gin oślepl hehe bo mówi ze go nie widzi nigdzie) wiec dobra wiadomość :) ale jeszcze dwa tyg kazal w domu posiedzieć.

Planuje wrócić do pracy jeszcze na dwa miesiące bo tu za chorobowe płacą marne grosze, zuzylam juz cały urlop płatny a życie tanie nie jest, zwłaszcza ze nowe wydatki się szykują. Potem już będę musiała lecieć do pl wiec będę musiała odejść na macierzyński ale co mogę to jeszcze zarobie;) nie żeby mi się chciało, ale coz...

No i najważniejsze, powiedział ze najprawdopodobniej będzie chłopiec także dołączamy do grona :) no i tym samym zaczynam zwracać się do brzucha po imieniu - Kornel :)

Dobrej nocy kochane!

Ps. Tez bym chciała poduche!! Muszę jutro zrobić badanie internetowe w tej sprawie :) i poszukać koszuli bo widzę ze tu zakupy pełna para juz idą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975634 przez Siunia1987
Hej dziewczyny, też kupowałam na allegro - niby wygląda identycznie jak w sklepie online - ten sam wzór, ale jakość wykonania jest bez porównania. I teraz ja mam pościel z allegro najtańszą a moja koleżanka kupiła nieco droższą w sklepie i teraz widzę różnicę:/ czasami to tylko parę złotych więcej a jednak w sklepach dbają bardziej o markę

Siunia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975649 przez sabina
Wesolego po SWietach :)

pesq ciesze sie ze sie dobrze czujesz :)

moze ja bym tez zainwestowala w poduszke jakas nie moglam sie wczoraj ulozyc w lozku no jakis koszmar :/

dostalam zelazo mam niski poziom plytek krwi ....glowa mnie codziennie boli albo od niedokrwistosci albo od cisnienia nie wiem

mech my mamy dwusypialniane mieszkanie Antek ma swoj pokoj malenstwo bd z nami w sypialni wiec nic nie malujemy nie aranzujemy :)
w przyszlym roku bd szukac domu wiec nie ma sensu

niezapowiedziana fajny bruszek :)

u mnie z waga nie wiem jak jest :/ zalezy w jakim miejscu sie ja postawi to tak wazy ......szalona :laugh:

witam nowa mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975650 przez kasandra9
witajcie dziewczynki:)
dziś noc minęła mi znacznie spokojniej, jeszcze trochę mnie brzuszek pobolewa, ale o niebo lepiej. Chyba dziś sprzątnę tą łazienkę... tylko muszę napisać jeszcze recenzję filmu na studia:/ też im się zachciało na 3 roku takie pierdoły..jakby nie było innych ważniejszych rzeczy do napisania, np. praca lic.:/ no ale cóż poradzić...
Biorę się póki jeszcze mam ochotę.
Poszłam wczoraj po samochód (1,3km, bo spr.:P) do męża na bazę, bo musiałam po niego podjechać w inne miejsce i mimo że mnie trochę ten spacerek zmęczył, to chyba lepiej się poczułam, może jakoś te mięśnie się rozluźniły trochę, no i świeże powietrze:) A wracając zahaczyłam sklep osiedlowy, kupiłam sobie loda z Algidy Cookie malinowy - jejku poezja, dawno mi nic takiej jedzeniowej przyjemności nie sprawiło!:D po śniadaniu atakuję kolejnego, bo od razu 3 kupiłam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975652 przez Zazanna
Dzień dobry :)

U nas też Maluszek będzie z nami w sypialni :) Ale jego kącik będzie "wyodrębnioną" strefą z dywanikiem i w ogóle :) I będzie łóżeczko i komódka z przewijakiem, jeszcze nie wiem jakie kolory, ale raczej z odcieniami niebieskiego, bo takie najbardziej lubię i kupię dla nas pościel pod kolor aby wszystko ładnie pasowało :woohoo: I w końcu bedę miała pretekst do zmiany zasłon, bo już mi się znudziły :)

Wy już listy gotowe.. matko a ja dalej w "sferze marzeń" i tylko oglądam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975653 przez kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl