BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 tygodni temu #107229 przez mYSZA
dopiero? dla mnie to JUŻ, mi mega szybko ten czas leci!

ale fakt faktem, że w ostatnim tygodniu to mi kilka osób już mówiło, że z dnia na dzień mam brzuszek większy;) no, ale co tu sie dziwić jak Synek nasz ma już 24 cm długości!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107240 przez monika1984lodz
kochane coraz mniejsze to my nie bedziemy hihi :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107301 przez Agusia83
Ja juz po wizycie :lol: Wszystko w porzadku, wyniki badan dobre, cytologia i biocenoza pochwy rowniez, przy odczynie coomsa, nie stwierdzono przeciwcial, wiec super. No i wzielam dyktafon, doktor szukala serduszka a ja probowalam go uruchomic i w koncu sie udalo. Bedzie cudowna pamiatka :lol: . Powiedziala, ze w przyszlym tygodniu moge przyjsc z mezem i bedziemy sluchac i nagrywac bicie naszej kruszynki :woohoo: A dzidzia nam uciekala, nie chciala bysmy walili w nia ultradzwiekami :silly: ..i jak zwykle siedziala po prawej stronie, dzis przesunela sie na lewa. Ladnie ruchliwa..haha
Dzwonila do mnie tez pani z przychodni, w ktorej bede robila usg i musiala mi przesunac badanie ze srody na piatek, bo doktor nie bedzie wowczas...Ale sie tak bardzo nie martwie, w koncu dzidzius bedzie wiekszy o 2 dni...haha...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107307 przez monika1984lodz
Agusia to super , ze dzidziolek zdrowy :)

Ja wlasnie wrocilam ze spacerku, chyba troszke przesadzilam bo padam ze zmeczenia.pewnie za jakas godzinke sen mnie zlapie.

jutro wizyta u lekarza i juz zaczynam sie stresowac

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107312 przez Agusia83
Monia nie stresuj sie, naprawde nie ma czym. Dzidzia na 100% zdrowa. Ja pierwszy raz podeszlam na luzie z wizyta i w koncu mialam normalne cisnienie... :lol: ..Ja nie widzialam maluszka,a Ty pewnie jutro zobaczysz....tylko sie cieszyc, nie denerwowac :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107329 przez pati-m
No i po wizycie :) Maluch cały, zdrowy i wreszcie ruchliwy, bo do tej pory na każdej wizycie to straszny śpioch z niego był :) Co prawda nie chciał nam zapozować buźką do zdjęcia, ale za to pokazał to, co ma najcenniejszego :P No i po raz kolejny potwierdziło się, że rośnie nam mały Kacper :D Przyszły tata dumny jak paw :lol:


Agusia - super, że z maluszkiem wszystko dobrze. Rosną nam ten nasze szkraby jak na drożdżach :) Jeszcze niedawno kropeczki, a dziś ruchliwe maluchy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107353 przez mYSZA
gratuluję Pati!

a my dziś ustaliliśmy, że rośnie nam Jan Andrzej;) Będzie mały Janek





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107433 przez fruu
Cześć dziewczyny!
Ja również mam termin na wrzesień. - ok. 27.09.

Dzisiaj byłam na spotkaniu informacyjnym w szpitalu w Warszawie, w którym zamierzam rodzić:)

Pozdrawiam wszystkie wrześniówki!:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107438 przez pati-m
Witamy fruu w gronie wrześnióweczek :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107449 przez mYSZA
witaj fruu!!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107496 przez monika1984lodz
Dzien dobry Kochane dziewuszki :)

Witamy fruuu

Tak jak myslalam noc nieprzespana.Wiercilam sie przeokrutnie.Mowia nie stresuj sie napewno wszytsko dobrze , ale ja nie umiem tak juz mam i koniec.A tu do wizyty jeszcze kilka godzin.Chyba na jakis spacer pojde zeby o tym nie myslec.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107511 przez bewipo
Cześć dziewczyny. Super, że z waszymi maluszkami wszystko dobrze :)
Monika rozumiem, że po twoich doświadzeniach masz takiego stresa, trzymam mocno kciuki.
Ja dzisiaj ide na USG na 17 :) A wstałam z takim bólem gardła, nie wiem skąd mi się przypałętał, może mąż przywiózł z pracy jakieś zarazki. Idę zaraz płukanko zrobić.

Witaj fruuu
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107515 przez monika1984lodz
bewipo idziemy o tej samej godzinie na przeglad podwozia hehe
dziekuje za kciuki, ja bede trzymala za Ciebie :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #107522 przez Mała
Super, że z dziećmi ok.
Agusia gratuluję syna.
Za pozostałe wizyty trzymam kciuki i czekam na relacje.
A u nas dzisiaj przepięknie na dworze, a ja muszę czekać na technika od kablówki, bo chyba na budowie kabel przerwali. Dobre, że na święta do rodziców jedziemy, bo bez internetu i telewizji to szału byśmy dostali, a sąsiadka to chyba kur....cy dostanie.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #107535 przez Agusia83
Hej dziewczynki. Piekny dzionek, ladniejszy niz wczoraj. Oby swieta byly takie piekne :lol:
Mala, bylam wczoraj na wizycie, ale doktor jeszcze nie potwierdzila, ze to synek, bo nie mialam usg. Dopiero w piatek za tydzien okaze sie kto w brzuszku buszuje :silly: , tak wiec musialo Ci sie cos pomylic.
W masarni kolejka na kilometr, ale znieczulica totalna, nikt nie przepusci. Na szczescie pani pracujaca w sklepie zauwazyla mnie i od razu zapytala co mi potrzeba i dzieki temu szybciutko zrobilam tam zakupy :lol:
Teraz musze odpoczac popijajac koktajl z truskawek. Dzis tez sobie pozwolilam na ta przyjemnosc.

Dziewczynki, trzymam mocno kciukasy za wizyty. Monia glowka do gory, wiem, ze latwo sie mowi, ze nie denerwuj sie bo maluszek to czuje.
Juz za kilka godzin zobaczycie swoich akrobatow..hah, moj sie wlasnie odezwal i daje mamusi o sobie znac :lol: :lol:

Fruu, witaj u nas :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl