BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 tygodni temu #109526 przez katy25
slowiczek gdzie tak czytalas???
ja juz przymierzalam sie do niego kilka razy i jest mega wygodny!
Spacerowka jest duza bardzo wygodna dla malucha, ma przerzucana raczke ze mozesz widziec dziecko alebo dziecko patrzy na swiat:) Xlandery tego nie maja:)
JEst zwinny, leciutki bo wazy 7kg. Nie wiem jak Gondola - bo ja od razu powiedzialam ze jej nie kupuje:) moze jest mała? na prawde nie wiem... ale mnie sie wozek MEGA PODOBA. Tylne kółka blokujesz wiec nie ma ryzyka ze beda wariowac. W chicco nawet jak je zablokujesz to one lataja kazdy w inna strone.
Nie wiem - ja jestem na niego zdecydowana i moge ci podac namiary na tanie sklepy. Jak juz wspomnialam spacerowka plus fotelik z adapterami 1530zl.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109532 przez slowiczek
no na różnych forach czytalam, ale nie wiem ile jest w tym prawdy, a na żywo wózka jeszcze nie widziałam ;)

a co z tymi kółkami ? myślisz, że nie będzie problemu na śniegu ? one nie są pompowane ?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109542 przez Marta M
Dziekuje za wszelkie rady :) Jestescie kochane :)

Kasiu nie ja stworzylam to forum, zalozylam tylko ten watek, bo wczesniej kwitlam na staraczkach...no i jak zaszlam staraczki zmobilizowaly i dopilnowaly coby zebrac ekipe mamus wrzesniowych ;) Tak naprawde kazda z nas ma taki sam wklad w to co sie tutaj dzieje :):) Gdyby nie kazda z osobna nikt by tu nie wchodzil ;) A u lekarza bedzie napewno wszystko w porzadku :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109560 przez fruu
A do Graco pasuje fotelik Maxi Cosi? Bardzo fajny ten wózeczek:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109568 przez Agusia83
Ja sie jeszcze nie znam na wozkach...pewnie za jakis czas z mezem czegos poszukamy.
20 mint temu zjadlam kawalek ciasta i teraz maluszek w koncu sie ozywil i lekko kopie mame :lol: spokoj powrocil..haha
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109570 przez slowiczek
mnie dziś kopie po pęcherzu Maluch :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109576 przez Edyta
slowiczek widze ze mamy podobny tydzien powiedz mi kiedy masz termin porodu... :unsure:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109579 przez kasia79
Wróciłam od lekarza, jest wszystko ok mały waży 445g obwód główki 18,37 :side: termin porodu przesunął mi się o tydzień wstecz, bo mały szybko rośnie :laugh: po mamusi, ja w ciągu 3 tygodni przytyłam 2 kg :angry: ale tłumaczę sobie że to przez te święta u mamusi i zaraz wszystko zrzucę ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109588 przez Marta M
Edyta odpowiem za slowiczka: 1 wrzesien, podobnie jak Wy na pierwszej stronie mamy wypisane terminy ;)

Kasiu ciesze sie ze wszystko w porzadku, to faktycznie synek rosnie jak na drozdzach, toz to juz przeciez prawie pol kilo jest :):)

Tak Wam zazdroszcze troche ze dostajecie wyprawke po kims, u mnie w rodzinie jestesmy z mezem nie dosc ze najstarszymi z rodzenstwa to jeszcze najstarszymi wnukami , czyli w sumie to bedzie dziecko dlugo wyczekiwane, nie ma od kogo co sciagnac, hehe..
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109595 przez gosia2324
Dziewczyny u nas tez wszystko ok :)
Mała wazy 280 g, i nie dzieiw sie ,ze malo sie rusza jak przes cale usg tylko ziewała :)
Wzruszajace sa takie chwile ... ;)
No wlasnie i po raz kolejny lekarz powiedzial,ze to DZIEWCZYNKA :) :)

Wiec bedzie parka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109600 przez pati-m
Hej dziewczyny :)

Kasia i Gosia - gratuluję zdrowych maluszków :) Rosną te nasze skarby jak na drożdżach :D

Jak tak sobie czytam to nasze forum i ostatnie wzmianki na temat wózków, to sama zaczęłam się zastanawiać nad wyborem. Kompletnie zielona jestem w tym temacie :) I nawet nie mam za bardzo kogo z rodzinki podpytać, bo mój maluch tak jak w przypadku Marty też jest dłuuuuuuuuuuugo wyczekiwanym brzdącem. Przez 7 lat w rodzince nikt się nie urodził, więc teraz wszyscy czekają niecierpliwie na naszego łobuziaka :D
A wracając do wózków, to właśnie szperam w internecie i oglądam różne modele i opinie na ich temat, ale póki co to wiem, że nic nie wiem :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109612 przez Edyta
Marta M dziekuje wzasadzie to jestem sierpniowa Mama bo termin 30.08 2011.ale wiece roznie to bywa wiec chyba i z wami dziewczyny warto sie zaprzyjaznic :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109634 przez Agusia83
Dziewczynki fantastycznie, ze z maluszkami wszystko w porzadku :lol: Rosna jak na drozdzach, a Twoj Kasiu, to juz przybiera na wadze jak blyskawica, niesamowite, ze juz ma prawie 0,5kg...

Edyta, zapraszamy do naszego grona. Drzwi zawsze stoja otworem :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #109643 przez bewipo
Cieszę się że z maluszkami wszystko dobrze i rosną jak na drożdżach :)
Ja to chyba muszę więcej jeść, żeby moje maleństwo ładnie rosło, bo ostatnio miała wszystkie parametry w dolnej granicy. Kruszynka taka.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109652 przez Agusia83
Sama nie wiem czy to zalezy od jedzenia. W pewnym sensie na pewno, ale Bewipo, przeciez sa kobitki, ktore ciagle chudna a pozniej tyja bardzo malo a maluszki sa wielkie.... :silly:

Dziewczyny, a ogladacie moze serial "usta usta"? Ja wczoraj non stop ryczalam a dzis na vod obejrzalam kolejny odcinek i chcialo mi sie tez plakac bo to ostatni niestety odcinek :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl