BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 tygodni temu #111702 przez katy25
no tak, ale łatwo mówić komuś do kogoś, kto jednak się martwi:( ja niby zawsze jestem optymistką a zaczynam szaleć...

Zapisałam sie do LUX MEDU na jutro na 11.40 do jakiejś egzotycznej doktorowej:) chociaż mnie zbada i może posłucha brzuszka czy serduszko bije... to będę spokojniejsza do 11 maja...
ja już ogarnęłam chatę i zaraz muszę wyjść do jakiegoś sklepu bo nie mam nic na obiad:) Ines dzis została ze mną w domu i mi non stop zawraca głowę :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111704 przez Agusia83
Katy, ja wiem, ze latwo sie mowi, ale podtrzymanie na duchu i czasem opiepszenie tez jest dobre i pomaga. Ja na poczatku plamilam, raz poleciala mi krew, bylam na 90% przekonana, ze niestety sie nie uda, ze dzidziusia nie da sie uratowac. Do tego jakis cholerny lekarz powiedzial, ze byc moze bedzie trzeba ciaze usunac, bo mu sie kosmowka nie podobala. Po pewnym czasie sie dowiedzialam, ze takich rzeczy sie nie mowi, bo we wczesnej ciazy czesto lozysko jest nisko, grube i przoduje, a wraz ze wzrostem ciazy idzie do gory.
Myslalam i plakalam calymi dniami az mnie kolezanka ochrzanila, ze trzeba wierzyc, w zadnym wypadku nie wolno myslec o najgorszym....i nie czytac glupot na necie....

Ja wierze, ze wszystko bedzie dobrze, Bog jest nasza nadzieja!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111711 przez katy25
wiem agusia:)
nie mówię tego w złym kontekście:) przecież ja na początku też miałam zdiagnozowaną ciążę pozamaciczną i powiedzialałam ze wiecej nie pojde do lux medu a teraz jak sama sie denerwuje to szukam pomocy wszedzie i jutro ide do nich - niech mnie chociaz ktos sbada i uspokoi:)
Z Ines w ciazy nic sie nie dzialo oprocz tego ze jakos tak w 17-18 tyg mialam bole straszne w miednicy i denerwowalam sie jak cholera! Non stop łaziłam do wc czy nie krwawie?? a tak sie pociłam że wciąż czułam sie mokra TAM ... takie człowiek ma schizy... ja już troche sie uspokoiłam ale wiecie... CZEKAM DO JUTRA!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111760 przez martysia0110
Agusia śliczny brzusio :)
Katy pewnie zawsze lepiej się uspokoić mieć pewność że wszystko ok :)
Ja byłam w czwartek na kolejnej wizycie i przytyłam aż 1kg przez miesiąc ale pewnie mała zaraz zacznie wypychać :P
Właśnie wróciłam ze spacerku ze spacerku chociaż na trochę dotlenić się bo pogoda u mnie nie bardzo strasznie zimny wiatr zawiewa i prawie wcale słoneczka...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111791 przez monika1984lodz
Agusia sliczny brzusio :) pozazdroscilam i tez pokaze Wam moj brzusio :) w stroju domowym :)


www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111814 przez martysia0110
Monika też piękny :laugh: Ja mam trochę mniejszy może potem uda mi się wstawić :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #111824 przez Marta M
Wow Monika, piekny on jest a jaki juz duzy...:) Ja swoj postaram sie wrzucic wieczorem..i ubranka ktore udalo mi sie zakupic przez te dni ;)

Katy, Mala wszystko musi byc dobrze i bedzie dobrze :)


DZIEWCZYNKI:
1. Marta M: MAJA IZABELA,
2. ewelinaa: KINGA,
3. gosia2324: JAGÓDKA
4. słowiczek: NATALIA
5. martysia0110: LENA,
6. bewipo,
7. monika1984lodz

CHŁOPCY:
1. mYSZA: JAN ANDRZEJ,
2. pati-m: KACPER,
3. Pyska: FRANEK,
4. fanka: DAWID,
5. kasia79: SZYMON PIOTR
6. beti: FILIP
7. SYLWIA: LEON
8. smerfetka,
9. Mała (?),
10. Edyta1986 (?),
11. katy25 (?),
12. Agusia83 (?)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #111845 przez Marta M
Tak jak obiecalam, wklejam zdjecie brzuszka..zrobilam male podsumowanko coby bylo lepiej widac ;)

Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111862 przez gosia2324
DZiewczyny pocieszylysmscie mnie, bomyslalaz ze tylko ja mam taki juz duzy brzuch :))

Sliczne brzuszki :)
Dołączam swój ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111864 przez gosia2324
I jeszcze jedno...
pozniej wysle Wam zdjecia ciuszkow,
Marta czekam na Twoje :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111866 przez fruu
Katy, nic się nie martw. Ja też czasem mam ruchy a czasem ich nie mam.
Podobno to normalne, a niektóre zaczynają czuć ruchy w 20 tyg.
Idź do Lux medu, to się przynajmniej uspokoisz, ale zobaczysz że jest ok.


Ja też upatrzyłam sobie już mebelki:
muzpony.pl/produkt,90,646-villa_zestaw_mebli_5_elementowy.html

Nad wózkiem się jeszcze zastanawiam, ale chyba jeszcze trochę za wcześnie:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111898 przez martysia0110
Ale dziewczyny macie fajne brzusie :P
Marta M możesz dopisać że moja dziewuszka to będzie Lena :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111899 przez monika1984lodz
MArta Gosia sliczne brzuszki :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #111917 przez katy25
fruuu dzięki:) czekam na jutrzejsza wizytę na pewno Wam napiszę wieczorkiem co i jak:)
moja ineska ma łóżko od tego producenta bardzo fajne mebelki. Ja teraz czekam na Ineski mebelki już nie mogę sie doczekać jak zacznę robić jej pokoik...
A co do pokoiku bąbelka to też mam wybrane ale pokażę Wam jak już się upewnię, że jest dobrze. My łóżeczko mamy, dokupię komodę, półeczkę i regalik (ale regalik chyba w drugim rzucie;) ) Mam strasznie dużo wydatków związanych z wykańczaniem domu i wątpię, że mi na wszystko starczy... ale zdecydowaliśmy z mężem, że od razu zrobimy ten pokoik bo nie ma sensu czekać. Wcześniej nie chciałam robić pokoju bo maluch i tak z niego nie korzysta conajmniej do roku...
ach mam nadzieje ze z moim maluszkiem wszystko ok. Dzis miałam odczucia że sie rusza... ale

Marta M super to zestawienie brzuszków! bardzo ładnie!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #112008 przez Agusia83
Monia, Marta i Gosia, macie cudne brzuszki. Pieknie Wam rosna domki dla Waszych maluchow:) :lol: Nie ma nic piekniejszego jak widok brzuszkow z dzidziolkami w srodku :lol: nie liczac samych maluszkow na swiecie :silly:

Katy, daj znac jak po wizycie. Na pewno kamien z serca Ci spadnie i odetchniesz z ulga.

A mnie znow zbiera jakies przeziebienie :( Wczoraj zaczelam kaszlec, dopadl mnie katar i bol gardla. Na szczescie od razu ratowalam sie kilogramami cytryn i z gardelkiem lepiej...a jak to sie mowi w kwestii kataru? Leczony trwa tydzien a nieleczony 7 dni :silly:
Jak u Was z pogoda? U mnie raczej zimno i pochmurno, a szkoda, bo przeciez mozna by urzadzic jakis grill...z drugiej zas strony najwazniejsze, ze dzionek spedze z mezem :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl