BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 11 miesiąc temu #366374 przez maja1982
Witam sie i ja!!

Noc masakra pobudka co chwilkę z takim płaczem i katar :( i dzisiaj od rana taki marudek ale wzięłam go na spacer i teraz spinka w wózku w ogródku a ja szybko ogarnęłam domek i musiałam zajrzeć :)

monia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


gosia - to milego dzionka z Madzią i Julitką :)

megi - zdrówka dla Julci

pyśka - to bierzemy Nataluszkę i zrobimy domowe przedszkole sobie w jednym domku :)

wiecie co wydaje mi sie ze Karolek ma ten katar od ząbków (tzn chyba) bo już mu sie prawie przebija lewa dolna jedynka!mam nadz. ze to od ząbków i ze sie nic z tego nie rozkręci!!

do poźniej :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366382 przez slowiczek
WITAM :)

dziś już lepiej, co prawda w nocy było z 5 pobudek, Nati się wierciła, popłakiwała przez sen, ale spałyśmy do 9:15 :blink:

ile tutaj niań się zaoferowało z pomocą :cheer: jesteście kochane dziewczynki :kiss: !!

Maja, z tym katarkiem to bardzo możliwe że od ząbków...ja właśnie u Natalki w ostatnich dniach zauważyłam, że miała mokro pod noskiem z 2 razy, trochę kichała i coś jej tam grało w nosku,a le to nie wyglądało na normalny katar, nie wiem, nic z tym nie robiłam i przeszło...muszę spróbować zajrzeć jej dziś w buzię, może coś się tam już wykluło :)

Kacperek :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366391 przez ewelinaa
Heeeej :)

I znowu kolejny cieplutki weekend za nami, a dziś też pogoda super :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My wczoraj byliśmy u naszych sąsiadów od których będziemy wynajmować mieszkanie, wszystko dogadaliśmy, podpisaliśmy umowę i pod koniec miesiąca zaczniemy się przeprowadzać tak żeby 1.06 już tam mieszkać :lol: :lol:
Ja już planuję co trzeba nowego kupić, a Ikea w nocy mi się śniła :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366403 przez slowiczek
Ewelina Ty to jesteś moją bratnią duszą :woohoo: ja właśnie buszuję po stronie Ikei :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366416 przez ewelinaa
slowiczek napisał:

Ewelina Ty to jesteś moją bratnią duszą :woohoo: ja właśnie buszuję po stronie Ikei :P


Ja ostatnio też cały czas tam siedzę :lol: szkoda tylko, że do Ikeki mam prawie 200km, ale i tak jadę w czerwcu po meble :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366417 przez Marta M
Ja tylko na chwilkę, zdążyłam tylko zauważyć ze Sami znów w szpitalu, zdrówka kochany, biedaczek, tak go ostatnio wszystko doświadcza...obyście szybko do domu wrócili..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366435 przez angie1713
Witam ponownie my już po spacerku zahaczyłyśmy o jednego lumpka i się obkupiłyśmy dziś wielkie otwarcie a rzeczy super dla Nadii kupiłam 3 sukienki i bluzeczkę a dla mnie 6 bluzek jak nigdy rzeczy jak nowe :) aż się humorek poprawił :)

Pyśka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia ,Słowiczku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karolku oby to były ząbki a nie przeziębienie :)

Ewelina życzę miłej przeprowadzki i urządzania domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366436 przez monika1984lodz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



tosię rozpisałąm

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366491 przez mgielka22
dzien dobry a o mnie wszyscy zapomnieli :(


wszystkie maluszki super, Nuna widze oczywiscie spodenki zeberkowe musza byc :P,


megi ale ty szkolisz Julcie, Kacperek bedzie zaraz spiewal koko euro spoko :P, Emisia pysiaczek buziaczek. Gwareczki i Macurki bomba a mamuski laski po calosci :)

A dalej na antybiotyku od paru dni jem wszystko plynne tak buzia mnie boli, w srodku mam istne rany masakra :( dolaczyly mi sioe wymioty i biegunka :( dzis znow u lekarza bylam mam di srody zwolnienie zas mi zabiora za dyzur :( fatalnie sie czuje...kurs tylko toaleta lozko...

Lilianna wola dzis caly czas mama mama, wczoraj powiedziala baba takze do przodu. kochane jest malenstwo. ja nie mam sily na nic...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Beti straszna historia poryczalam sie...

Monia Slowiczku tule :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366495 przez mgielka22
Aha Ivonka ja mam szczeniaczka uczniaczka wylicytowalam za 42 zl po polsku i jestem bardzo zadowolona wyglada jak nowy :) polecam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366543 przez monika1984lodz
ALe tu cisza!!!!!!!!


Mgiełka to masz to sama z buzią co miała Pati!!! biedna jesteś

U nas powrócił potwór spacerowy :( mam do sprzedania wózek

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366555 przez bewipo
Witam :)
Dzieciaczki zdjeciowe cudne, a mamusie mega laseczki :kiss: :kiss: :kiss:
Trzymam kciuki za Samiego, niech nam szybciutko zdrowieje.
Pyśka, że ile :ohmy: :ohmy: :ohmy: Wpadłam pod stół... :ohmy: :ohmy: :ohmy:

A ja mam w końcu wieczór dla siebie :) M w pracy, Anisia śpi :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366559 przez gosia2324
Co tak malo do nadrabiania ? :P

Mala to prawde lustro mam zawsze brudne,do wysokosci lapek dzieci :)

PYSKA KSIĄDZ NIE MIAŁ PRAWA WZIĄĆ OD WAS KASY. TERAZ PŁACI SIE TYLKO ZA ŚLUB! A GDZIE GO BIERZESZ TO WASZA SPRAWA!!! CO ZA CHOLERNA KROWA DOJNA!!!!

Monika, a co ma dowód do chrztu????ja mieszkam gdzie indziej, w dowodzie mam adres rodzicow, a dziece chrzcilismy w nie swojej parafi! i Ks nie zadal od nas dowodu? a ten ma Was legitymowac ????

Slowiczku :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczyny pojechaly po 17.00 Ale bylo miłoooooooo :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366565 przez bewipo
Ja tez chrzciłam w innej parafii i dowodu nigdzie nie musiałam pokazywać.Z tego co pamiętam to podaje się adres zamieszkania, ale żeby z dowodem sprawdzali to jeszcze się nie spotkałam.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366572 przez maja1982
witam ,

faktycznie cichutko tu u nas dzisiaj!

monia - jak tego demona spacerowego wypędzić , czemu on tak Nunke męczy :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pyskaa- ten ksiądz chyba o....iał!!!i zapłaciliście mu tyle??? :cheer: jestem w szoku!!wiem ze na zapowiedzi sie daje coś tam niby co łaska. u nas np była taka sytuacja ze jak dawaliśmy na zapowiedzi to ja sie pytam ile sie należy?a on mi na to ze nie wie czy jesteśmy bogaci czy nie??? :angry: czaicie??wiec jak on mi tak to ja sie pytam czy 100zł wystarczy przemilczał - wiec dostał tyle - cymbał jeden!!a wiem ze ludzie po 300-500 zł dawali!ja miałam przygotowane 300 ale jak on mi tak to mnie tak wkurzył ze myślałam ze mu nagadam!! ;)

słowiczek - :kiss:

gosia - to fajnie ze miły dzionek miałyście - dawaj fotkę :)

bewpio - to relaksuj sie kobieto :):)

mgiełka - zdrówka !ale cie dopadło!!!bidulko

Lolek zakatarzony - byliśmy u pediatry gardełko tez troszkę czerwone, mam mu ibufen podawać, inhalować, no i zobaczymy jak bedzie!!ale słabiutki jest męczy go ten katar!

ide szamać
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl