BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 2 miesiąc temu #852803 przez czajusiątko
Faktycznie straszna tu cisza

Ja jestem jakaś przybota, bo na dworze przepiękna pogoda, a my siedzimy w domu... Ja dzisiaj pół nocy nie spałam, tak mnie gardło bolało, a Oliwii dalej utrzymuje się paskudny kaszel i z nosa pełno wydzieliny. Do tego zaczęło jej charczeć w piersiach, tak jak ostatnio, kiedy jej wszystko zalegało w piersiach, więc jutro znów do lekarza.

Ania fajnie, że spotkanie się udało, czekamy na zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852862 przez agnesssa
Hej babeczki :)

Miałam zwariowany weekend i zxero czasu na nic, teraz nadrabiam co mogę w pracy, bo Maks jest ciągle chory :( I będę musiała z nim w domu zostać, dzisiaj jest teściowa.

Jestem już zmęczona tymi chorobami Maksia, ale zauważyłam że zawsze się go coś złapie jak mu zęby wychodzą... osłuchowo niby czysto a kasze tak jak by miał płuca wypluć, do tego gorączka, katar i wychodzące zęby = bardzooooo marudny synek. Wszystko jest na NIE. Jeść nie chce, spać nie może :dry: A do tego chyba zapalenie spojówek jeszcze złapał, bo znowu u nas panuje, a od wczoraj ma zaropiałe oczka :( Mam nadzieję, że znajdę chwilę żeby Wam odpisać :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852866 przez makrelcia
ania pozazdroszczę spotkania. Też chętnie bym się spotkała z którąś z Was. Ale wszystkie tak daleko....

czajusiątko zdrówka dużo. I dla Ciebie i dla Oliwki. My wychodzimy na dwór jak nie mamy temperatury. Pani doktor wręcz zaleca przy katarze i kaszlu.

My w weekend wybraliśmy się do stadniny koni. Moje dziecko aż zaniemówiło jak konie zobaczyło. Ciągle jest ija ija no to miał na żywo. Cały dzień wszystkim opowiadał. Jak tylko dziadka zobaczył to było "ija ija tata tam" w tłumaczeniu tata zabrał do koników :)
W nocy też niespokojnie spał chyba nadmiar wrażeń. Ale jego mina jak zobaczył konia bezcenna :) Radość jak nigdy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852894 przez kasia7775
Hejka
weekend z gośćmi, to nawet czasu nie było na pisanie. Impreza urodzinowo, imieninowa + Dzień Kobiet :) a wczoraj warzywnik robiliśmy, sąsiadka nam zaorała kawałek łąki i będę siać niedługo :)
A dzisiaj latam od rana z włosem rozwianym, sezon ruszył (na szczęście) i telefony się urywają. Ale jak Oli nie dostanie się do żłobka to osiwieję chyba :silly:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852954 przez Sandra85
Witam :) No to niestety dolaczam sie do mam chorowitkow :( Bruno wczoraj caly dzien z goraczka,co 4godz. na zmiane paracetamol i ibuprofen,a dzis pediatra powiedziala,ze angina sie robi i dala antybiotyk :( Na szczescie ma humor i je normalnie,tylko jak goraczka zaczyna rosnac to sie nikomu nie da dotknac i tylko mama,mama...I na raczki,zeby go nosic,kregoslup wysiada...Makrelcia Bruno tez uwielbia ogladac koniki na zywo :laugh: Czajusiatko,Agnessa zdrowka dla OLiwii i Maksia :kiss: :kiss: :kiss: Kasia a zlozylas juz papiery :unsure: Jest jakas szansa na zlobek :unsure: Fajnie,ze sezon ruszyl,to i kaska wpadnie :) A warzywka domowe najlepsze :silly: Ania zazdroszcze spotkania i czekam na fotki :) U nas tez cieplutko i Bruno albo na dworze,albo na tarasie siedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853055 przez kasia7775
Sandra zdrówka dla Bruna. Oliwierowi ostatnio na szczęście po Sambucolu przeszło :)
Papiery do żłobka na początku grudnia złożyłam, a w luty byłam u dyrektorki po prośbie, napisała na moim wniosku "pilne", ale nic jeszcze nie słychać :( największa szansa jest we wrześniu, bo wtedy część dzieci do przedszkola przechodzi. Ja do tego czasu zwariuję :P poza tym wtedy już sezon zaczyna powoli się kończyć... A i ponoć są już zapisane dzieci do złobka, które są w brzuszkach jeszcze :)
Oj kasa się przyda, oszczędności już stopniały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853121 przez czajusiątko
Kasia trzymam kciuki za ten żłobek. Fajnie, że u Was sezon już rusza. Przy tych wszystkich remontach na pewno kasa szybko się rozpłynęła.

Sandra biedny Bruno, coś ostatnio często choruje, zresztą nie tylko on. Jakiś sezon chorobowy na forum nastał :dry:

Makrelcia dawaj foty z wyprawy do stadniny, bo nie wierzę, że nie robiłaś :silly:

Agnessa oby to jednak nie było zapalenie spojówek i żeby Maksiulkowi szybko przeszło

Oliwka ostatnio mówi bardzo dużo nowych słów np. wieża, piłka, but, drzewo,banan, tylko mówi je tak trochę po swojemu i ktoś obcy na pewno by nie zrozumiał o co jej chodzi, więc zaczynam robić za tłumacza :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853501 przez makrelcia
CZAJUSIĄTKO jaki ma słodki uśmiech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853777 przez Ummi
czajusiako Oliwka slodziuka, ten usmiech i biale wloski, kochana! a chyba jeszcze nie przylapana na goracym uczynku, bo pralka nie wlaczona i papier nie rozwiniety :laugh:

Wszyskim chorowitkom duuuuuuuzo zdrowka :kiss:

widze, ze cos cisza tutaj...

Yasinko na szczesie dobrze zniosl calodniowa podroz (w czwarek o 6 wyjscie z domu, o 22 30 wejscie do domu), podobalo mu sie i mial frajde! az sie dziwie, ze tak super wszysko znosi mimo, ze calkiem inny klimat, jedzenie, ludzie, no i halas itp.. widac ma to we krwi :side: . troche jeszcze niesmialy, ale mniej niz sie spodziewalam. aaaa i w 5 dni cztery nowe egipskie slowka zalapal ;) pozdrawiamy serdecznie i slonka troche posylamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853814 przez makrelcia
ummiodpoczywaj, zazdroszczę tej pogody :)

czajusiątko kupiliście w końcu to łóżko dla Oliwki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853830 przez karolak25
witajcie Kochane... jak zwykle dawno mnie tu nie bylo....ale musze Wam sie pochwalic ze prawdopodobnie zostaniecie ciociami po raz drugi :laugh: :laugh: wlasnie zrobilam test i jest jak najbardziej pozytywny, teraz tylko do lekarza o potwierdzenie! wie narazie moj maz i Wy!! :laugh: jestesmy przeszczesliwi....chociaz nie chce sie za bardzo za wczasu cieszyc zeby nie za peszyc...

sciskam mocno!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853888 przez makrelcia
karolak to po cichu już gratulujemy :)

Ja muszę najpierw wyjaśnić sprawę z moim kręgosłupem i też zabieramy się za drugie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853955 przez agnesssa
Witam Was w słoneczny dzień :D

No to nadrabiam... ;)

Makrelcia
Jerzyk jest przeuroczy, normalnie go uwielbiam :lol: Zdjęcia super :) Twój teść to chyba równy chłop :silly: Ale fantastyczna wycieczka do stadniny, mam nadzieję że i z tej wyprawy zdjęcia zobaczymy :)

PolaL Mam nadzieję, że Gabi już zdrowa :) Ze sprzątaniem mam dokłądnie tak samo, gdzie skończę to za chwilę wygląda jak bym w ogóle nie sprzątała :angry:

Ania PolaL Ale fajny dzień kobiet miałyście :lol: Ja go spędziłam na sprzątaniu :silly: Za to wieczorem mnie koleżanka wyciągneła na imprezę :lol: I byłyśmy same kobity z osiedla, poszłam dopiero o 22 ale i tak się wybawiłam :lol: AAA i gdzie foty :unsure:

Ania Maks też uwielbia po dworzu biegać, tylko buty ciągle przynosi i mówi że mam dzwi otworzyć, bo on idzie dada :woohoo:


Czajusiątko
Dużooo zdrówka dla Was :kiss: Niezłe porady dostajesz :cheer: :ohmy: Moja teściowa chyba się mnie boi bo nigdy mi nic nie radzi :blush: :silly: A teraz do wczoraj cały weekend się zajmowała Maksiem, to próbowała ukryć przede mną, że dostał czekoladę, tak jak bym miała ją za to skrzyczeć B) Teściu się wygadał i dostał burę heheheh :lol: Zdjęcie genialne :lol: Jaką piękną wierzę Oliwka zbudowała :lol:

Sandra Ale Bruno mądry :D Słodki maluszek wie kto jest najpiękniejszym chłopczykiem mamusi :kiss: Ja też okna umyłam jak tylko słońce zaświeciło, bo aż wstyd jakie były brudne :blink: Mam nadzieję, że Bruno już się lepiej czuje :kiss:

Kasia porażka z tym żłobkiem :ohmy: Mam nadzieję, ze skoro się sezon rozkręca to może na opiekunkę starczy :huh: :kiss:

Ummi
Dotarło do mnie słoneczko które przesłałaś :lol: Super, że Yasinek tak się fajnie zaaklimatyzował, oby było tylko lepiej :woohoo: Wypoczywaj :lol:

Karolak
WIELKIE GRATULACJE :lol: :kiss: :kiss: Trzymm kciuki, żeby wszystko było dobrze :kiss: :kiss:

No a u nas choróbska wzięły górę :huh: Maks ma zapalenie oskrzeli i zapalenie spojówek. Trafiliśmy na jeszcze inną lekarkę w naszej przychodni i tak jak każda inna kazała brać Mucosolwan, tak ta powiedziała, że maluszki w tym wieku nie powinny go brać, bo zalewa tylko oskrzela flegmą a dzieci są za małe żeby poradzić sobie z odrztuszeniem tego :huh: Maks ma tyle tego na oskrzelach, że kaszel może dłuuugo nas jeszcze męczyć. Robimy inhalacje ze sterydów jak ostatnio i zakrapiamy oczy, to drugie to istny horror. Maks tak nienawidzi :huh: zakrapiania, że płacze i krzyczy strasznie :dry: Ale coś tam pomaga bo już mniej ropki na oczach. Teraz gzubek zasnął, a ja nie wiem w co ręce włożyć :silly: I dlatego zamiast coś sensownego robić to siedzę na forum :silly: :silly: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854282 przez Ania14.09
bwstawiam foty z dnia kobiet :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854308 przez Ania14.09
Jak pisałam Polal przyjeła nas po królewsku, a Filip się uspołeczniał, bo nie ma kontaktu z rówieśnikami :S
karolak wielkie gratulacje!!!! :kiss: To się sypią maluszki :)
agnessa biedny Maksiu niech wraca do zdrowia szybko.
Ja też nie wiem w co ręce włożyć, więc nie robię nic. :cheer:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl