BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 6 dni temu #982649 przez kasia7775
Czajusiątko Oliwier będzie u moich rodziców i głównie córka ma się nim zjmowac. Na szczęście to już wakacje będą :)
Oliwier dzielny, gorzej ze mną :P

Makrelcia Sarbinowo fajne, spokojne. Ja tam przeżyłam szok na plaży, nigdy wcześniej nie widzialam tylu rozebranych, opalających się starych kobiet :P Tam głównie Niemcy przyjeżdżają :P Życzę ładnej pogody na pobyt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #982698 przez PolaL
Kasiu super że termin juz zaklepany :silly: a rozłąka jak piszą dziewczyny czasami się przyda. Zobaczysz po powrocie jaka będzie radocha :woohoo:

Makrelciu no to super że ta taśma gdzieś daleko od niej :) teraz to juz koniec stresów i czas cieszyć sie brzucholkiem :kiss:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #982752 przez Ania14.09
makrelcia agnessa bardzo się cieszę,że wszystko jest ok. Wiedziałam, że będzie dobrze :)
kasia no ja się nie dziwię, pewnie będziesz miała wielu adoratorów, bo w senatoriach tak podobno jest. Jak jedna koleżanka opowiadała, to lalismy ze śmiechu
polal wyslałam ci zaproszenie na fb na fajny dzień dziecka "motocykliści dla dzieci" Jakby co napisałam na priv-ale o czym innym. My jedziemy i powinno być fajnie.

Ja ciągle nie mam siły do pisania, mam w pracy gorący okres, to zabiera mi całą energię, w domu Filipa rozpiera energia, a za nim już nie nadążamy, starzy rodzice, to starzy, daje w kość. ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #982772 przez PolaL
Aniu skorzystałabym gdyby Szymek nie miał 31.05 na 9:00 zawodów pływackich z okazji Dnia Dziecka. Ale może jak się skończy to zajedziemy :)

Agnessa no i super że poszłaś tak dla siebie do innego lekarza :) teraz już nic tylko cieszyć się :silly:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #983157 przez czajusiątko
Halo halooo, meldować się po weekendzie :evil: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #983189 przez toska
No to sie melduje.
Kamil urodzil sie 22.05 o 22.09, 3820 g i 51 cm SN.Mamy sie dobrze,dopiero dzisaj wyszlismy ze szpitala,jak sie bardziej zorganizuje napisze wiecej.A tu moj maluch:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #983217 przez kasia7775
Toska gratulacje :) Kamilek prześliczny jest :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #983252 przez Jussstyś
Agnesssa a mówiłam, że wszystko będzie ok :-) trzymałam kciuki za Was :-)

Toska przeslodki maluszek :-) No i imię ładne wybraliście. :-)

A nam się Julka pochorowala po weekendzie. Byliśmy u siostry męża w Opolu. Julka biegała w samym krótkim rekawku po ogrodzie. Niby było ciepło, ale od czasu do czasu zawiewal chłodny wieterek. Mamy efekty: gile do samej ziemi, lekko czerwone gardelko i temperaturę 37,4. Nie wiem jak będzie dzisiaj bo jeszcze śpi. Zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu - 9 lata 1 dzień temu #983320 przez agnesssa
Toska Ogromne Gratulację dla dzielnej mamusi i ślicznego Kamilka :kiss: :kiss: :kiss:


Czy jest dobrze okaże się na kolejnej wizycie jak będzie ładnie rosło maleństwo, na razie nadal jest niepewność, bo karty ciąży jeszcze nie mam założonej, ale jestem dobrej myśli :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #983356 przez kasia7775
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #983433 przez Ania14.09
tosca gratulację :) śliczny maluch
kasia dzięki za ładne życzenia, tobie potrójna mamo też wszystkiego naj ;)

A ja jestem wściekła,bo u nas grasują kleszcze i w niedzielę wyjęłam Filipowi jednego :angry: miał za uchem. Pojechałam z nim na weekendowe pogotowie,a lekarka mówi, że rumienia nie ma więc nic mu nie da i muszę obserwować, bo do 6 tyg może się pojawić, a to oznacza boleriozę. Narazie ma kulkę, i chyba jest większa tak mi się wydaje, więc muszę isć z nim do lekarza. Jakaś załamka, bo ta bolerioza jest straszną chorobą.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 godzin temu #983535 przez makrelcia
tosia słodkili rynek :) ważne ze już jesteście w domku i odpoczywacie

ania nie zakładaj najgorszego oby nie było boreliozy bo to już na bale życie mu zostanie. Mój maż ma od 2 lat i widzę jej skutki. Na szczęście rzutów nie ma ale częste mocne bóle głowy i strasznie nerwowy się zrobił. Oby Filipkowi nic nie było. Wiem że z krwi można zrobić jakieś badanie wstępne ale nie wiem na ile one dają jakoś odpowiedź. Bo punkcji to ja nie polecam. Spokojnie obserwuj skonsultuj z lekarzem i oby było dobrze.

Ja grzecznie siedzę w domu i wydaje pieniądze :) zaczynam zakupy dla Małej i szykuje wszystko do remontu. Tylko brak mi zdecydowania bo co chwilę mam inną wizję :)
Jurek zrobił się przytulaśny i ciut spokojniejszy chociaż zauważyłam że straszny nerwus się zrobił. Jak mu coś nie wychodzi to zaraz się złości i rzuca wszystkim. To chyba po tacie :)
wczoraj dostałam od niego bransoletkę z płatków kukurydzianych takich kółeczek. Ale długo się nią nie nacieszyłam bo mi ja zjadł :)
agnessa a jak Twoja Zosia ? Dużo już ? Kopie mocno ? Jak Oliwia w domu ? Już spokojniejsza :)
agnessa kiedy następna wizyta ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 godzin temu #983545 przez czajusiątko
Toska gratulacje kochana, jednak mały nie czekał do poniedziałku :) mały śliczny, taki puciaśny :*

Kasia jak, szykujesz się do sanatorium??

Justys i jak Julka?? mam nadzieję, że nic się już więcej nie rozwinęło

Agnessa kiedy masz wizytę?? mam nadzieję, że teraz już założą Ci kartę ciąży :)

Makrelcia domyślam się, że chodziło Ci o mnie z pytaniem o Zosię i Oliwię :) oj Zosia szaleje w brzuchu konkretnie, sięga już sięga pod same żebra, a wczoraj na dzień matki to dała taki popis, że cały brzuch się deformował :) no Oliwia coż... siedzi ze mną w domu, ale jest strasznie kochana. Ostatnio strasznie zrobiła się tatusiowa, potrafi płakać przy mnie za tatą, ale ostatnio miała przypływ emocji i powiedziała, że podzieli się tatusiem z Zosią, bo wcześniej mówiła, że mamą się może podzielić, ale tata jest tylko jej :P A Twoja Zosia bardzo się wierci?? Ty w sumie chyba tylko kilka tyg za mną??

Ania paskudna sprawa z tym kleszczem, mam nadzieję, że jednak Filipka nie dotknie ta paskudna bolerioza :unsure:

Ja jutro idę na ostatnie prenatalne, oczywiście cieszę się i zarazem denerwuję, aby wszystko było ok z małą. Jakoś z Oliwią bardziej na luzie podchodziłam do tych badań, a teraz, non stop myślę, żeby coś przypadkiem nie wyszło... zobaczymy przy okazji jaka już duża nasza dziewczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983685 przez kasia7775
Ania nie ma co martwić się na zapas, nie każdy kleszcz ma boreliozę. Ja w życiu miałam mase kleszczy, rekord 7 jednorazowo :P i choróbska nie mam :)

Czajusiątko powoli myślę, co spakować :P duuuużą walizkę dostaam na urodziny, jutro od corki plecak wezmę, zebym w góry miała :)
Oliwier też tatusiowy się zrobil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983690 przez agnesssa
Cześć mamusie :)

Ania Bolerioza to nic fajnego, trzymam mocno kciuki, żeby Filipka nie złapała :dry:

Kasia 3 tygodnie bez dzieci to dużo, ale zobaczysz że zleci szybciutko a co wypoczniesz to wypoczniesz ;)

Czajusiątko
Kochana Oliwcia, że podzieli się tatusiem, chociaż nigdy nie wiadomo czy nie zmieni zdania ;) Maks za to jest bardzo mamusiowy, tylko jak mu zabraniam czegoś to się obraża idzie do swojego pokoju, zamyka i w tedy woła tatusia ;)

Makrelcia Piękny czas u Ciebie :) Zakupowe szaleństwo to coś co mnie kręci :P A co Jurek mówi na Zosię?

Wizytę miałam wczoraj wieczorem, i nadal nie słyszałam jak bije serduszko za to widziałam na monitorze jak pięknie puka :) Ciąża jest o tydzień młodsza, co mnie trochę niepokoi, bo dokładnie wiem kiedy miałam owulację, ale najważniejsze, że jest progres. Maleństwo ma aż 7,6mm więc prawdziwe maleństwo :P Maks był zawsze o tydzień większy więc tym razem odwrotnie :) Mam dużo odpoczywać, chociaż w pracy to ciężko, strasznie mnie kręgosłup napitala po kilku godzinach siedzenia :unsure: Mam nadzieję, że przejdzie. A to moja fasolka



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl