BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 3 miesiąc temu #56320 przez Green
SISUNIA88 ja wlasnie chcialabym zakupic ten wozek :lol:
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56339 przez SISUNIA88
Green naprawdę polecam!!! ja mam akurat ten brązowy z serii z kółkami.. jest świetny też do brudu bo nie widać jak na jasnym każdej plamki... naprawde jestem zadowolona..w tych pieniądzach dostałam też parasolkę,moskitiery, pokrowce na deszcz i gratis matę edukacyjną:) także polecam z czystym sumieniem bo warto:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56356 przez Magdzia
My po długich porównywaniach i testach sklepowych zdecydowaliśmy się zakupić Atlantic Espiro Baby Besign. Wózek kupiliśmy używany, od znajomych, w bardzo dobrym stanie. Na początku również byliśmy zdecydowani na X landera XA, jednak jak dla nas zbyt wysoka cena (u nas nowy kosztuje 1699 zł plus do tego koszt torby, parasolki, folii przeciwdeszczowej i oczywiście fotelika...do którego trzeba zakupić jeszcze adaptery)

Uznaliśmy, że Atlantic nie odbiega dużo od x landera. Ma duże przednie, skrętne, pompowane koła. Jest zwrotny, łatwo się go prowadzi, jest mięciutki, dobrze wykonany, stabilny. Gondolka jest spora i podobnie spacerówka. Co mnie zaskoczyło...gondolka składa się na płasko. Może to okazać się bardzo przydatne :) Oparcie spacerówki również rozkałada się płynnie na płasko. Dla niektórych wadą Atlantica jest niemożność zamontowania spacerówki przodem do kierunku jazdy, myślę że nie stanowi to dla nas problemu. Nie wiem jak z wagą tego wózka, gdyż jeszcze nie miałam okazji go przenieść. Ale wydaje się, że waga 14kg to normalna waga większości wózków na rynku (oczywiście są wyjątki...ale dlaczego takie drogie). Dla mnie ważna była także łatwość składania wózka, która w tym modelu jest bajecznie prosta. Wystarczy ruch jedną ręką, drugą ściągasz gondolkę i gotowe. Składanie stelażu to kwestia kliknięcia jednego przycisku.

Oglądaliśmy także Tako Jumper X oraz Warrior. Myślę, że oba godne uwagi. Jednak nam trafiła się okazja z zakupem Espiro, dlatego zrezygnowaliśmy z zakupu Tako.

Jak pojawi się pasażer, na pewno zamieszczę szczegółową opinię na temat użytkowania Atlantica :)

Dodam jeszcze, że nowy Atlantic Espiro Baby Besign kosztuje ok 1000 - 1200zł ( w cenie już z torbą, śpiworkiem, moskitierą, folią przeciwdeszczową). Dodatkowo można dokupić fotelik (ok.200 zł) i parasolkę (chociaż są miejsca, gdzie w cenie wózka otrzymujesz wszystkie niezbędne dodatki).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56363 przez Emme
ja początkowo też byłam zdecydowana na niego, ale jak poszłam do sklepu to zmieniłam zdanie. dla nas wcale nie był mięciutki, porównałam go do innych "zawieszeń" i niestety odpadł. później chciałam wózek Q12 (nie pamiętam firmy), bardzo fajny (podobny do tych takko, ale nieco większy), ale w ostateczności kupiliśmy chicco trio s3 i jestem bardzo zadowolona i polecam. wcześniej odrzucałam 3kołowce, ale ten nam się spodobał i go kupiliśmy. bałam się jak cholera, jak przyszła paczka, ale zupełnie niepotrzebnie, na śniegu (a właściwie zaspach) sprawiał się rewelacyjnie. no i ma dużo fajnych rozwiązań. system click clack ułatwia nam życie :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56412 przez natmur11
ja mam wozek firmy mamas&papas - ultima, sama gondole i spacerowke, z tym ze klaudia od urodzenia nie miala ochoty na spacery w gondoli, zawsze byl wielki krzyk i placz, spacery tylko na spiaco. meczylysmy sie tak 4 miesiace potem zalozylam spacerowke, bylo troche4 lepiej ale zaraz zrobila sie zima i mrozy wiec spacerki codzinnie po godz. za 2 miesiace szykowal nam sie wyjazd wiec musialabym kupic mniejszy wozek zeby sie z nim zabrac. wiec teraz mysle ze chyba bardziej oplacaloby sie kupic uzywany wozek;] ale wiadmo kazde dziecko jest inne i mysle ze jesli bede jeszcze kiedys w ciazy tez zdecyduje sie kupic mojemu dziecku cos dobrego. moja Klaudusia to pokret maly;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56439 przez megi23
hmm niezla dyskusja o wozkach mysmy sie zdecydowali na x-landera xa bylam w sklepie i nim jezdzilam najpierw chcialam x-landera x1 ale potem jednak jak pojezdzilam xa zdecydowalismy sie na niego jest zwrotny dodatkowo ma fotelik i cala reszte wraz z adapterami itd.. zobaczymy jak maly sie urodzi czy mu sie tez spodoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76483 przez martela89
Dziewczyny widziałyście wózek za 12 tys :unsure: :ohmy:

Wykonany z włókna węglowego,takiego jak wykonywane są samoloty.
Robiony na zamówienie pod konkretnego klienta,a na ramie grawerowane jest imię dziecka.
Pakowany jest w piękną walizkę,a jak zamawiają go do sklepu to stawiany jest w gablocie i oświetlony.
Ponoć w Polsce sprzedano takie 3 szt.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76508 przez Asiersa
12 tyś!! :ohmy: Wow :lol: powiem szczerze, że nie podoba mi się :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76512 przez martela89
Jak dla mnie to nic specjalnego,tym bardziej za taka kasę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76603 przez SISUNIA88
o matko..tyle kasy za wózek... i do tego wcale nie jakiś specjalnie szałowy...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76607 przez baby_55
mogłabym za niego dać 2 tys. na tyle go wyceniam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76682 przez ifka
:ohmy: :unsure: 12 tysi :unsure: masakra :ohmy: , gruba przesada.W sumie to jakoś wyjątkowo nie wygląda :lol: raczj przeciętniak ;) :lol: .Ja coś bardziej przyziemnego mam do opisania :silly: a mianowicie X-landera xa 2010 :) .Otóz już go z Lenką testujemy - póki co gondole oczywiście :silly: i jesteśmy bardzo zadowolone :) , nie widzę, żadnych większych oporów do jeżdżenia wózkiem ze strony maleństwa :silly: :lol: . a tak poważnie, to bardzo polecam, jest dośc cięzki, ale waga jego waha się w granicach innych wózków, bardzo dobrze, lekko się prowadzi :) , przy podbijaniu tez nie ma problemów :) , solidnie wykonany, szybki w składaniu i rozkładaniu :) .ogólnie .........bardzo polecamy :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208400 przez joy503003
Witam. Polecam wózek tako jumper. Jest niezawodny. W mieście i w zakopanym, na każdej drodze i łące. Mam jasnozielony kolor i wszystko zmywa się z nie całkowicie, jest cały czas czysty mimo ze wszyscy mówili, że będzie się brudził. Polecam pompowane kółka.
allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-2-w-1-201...tis-i1839790798.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208448 przez Dorciaition
My się zdecydowaliśmy na taki


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208476 przez ifka
moja koleżanka w grudniu rodzi i też wybrała Jedo :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl