BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 9 miesiąc temu #26807 przez dziub12
my sie kierowalismy przy wyborze wózka ze wzgledu na kolor to nie inebieski-jaki jest przypisany chlopcom czy rozowy-dziewczynkom tlyko chcialam zeby byl standardowy pasowal zarowno dla chlopca czy dziewczynki i mamy czerwono-czarny:) :laugh: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26860 przez sylka
Według mnie nie ma sensu kierować się zasadą rózowy dla dziewczynki niebieski dła chłopca mi podoba się niebiesko szary atlantic espiro i kupię go bez względu czy będzie dziewczynka czy chłopiec, kolor uniwersalny :) A po drugie chciałbym aby, kiedś "jeździło" w nim drugie dziecko. Narezie jeszcze nie wiemy co rośnie pod moim serduszkiem synek czy córeczka :)Najważniejsze aby było zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26864 przez monami
ifka..kupcie nowy fotelik. bezpieczeństwo najważniejsze. nie wiesz, jak był użytkowany fotelik pochodzący z obcego źródła.
a co do kolorów - ten, który pokazałaś jest uniwersalny, bardzo ładny :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26871 przez Gosia
A mi się wydaje, że jeżeli fotelik jest w naprawdę dobrym stanie to czemu nie skorzystać skoro to gratis. Dziecko z tego piewszego fotelika wyrasta bardzo szybciutko! Ja osobiście wolałam teraz kupić tańszy a później kupię droższy i lepszy, bo będzie na dłużej.

Ja kupiłam taki allegro.pl/item1155848492_fotelik_4baby_...krycie_wys_grat.html nr 06 ten szaro-różowy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26873 przez martela89
Ładny,podoba mi się i cena faktyczne nie duża :)
Ja mam fotelik w komplecie z wózkiem bo kupiłam 3w1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26874 przez Gosia
No a ja właśnie nie miałam i musiałam dokupić. Mi się też bardzo podoba! Teraz czekam aż przyjdzie dostawa do domku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26921 przez monami
mi chodziło o to, że lepiej kupować nowy niż używany. nie wiadomo, czy fotelik nie "ucierpiał" w przypadku jakiejś akcji..a wtedy już nie jest tak bezpieczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26988 przez ifka
Tak, cena była korzystna i już został sprzedany. Ale, to nic i tak jesteśmy zdecydowani na tą firmę :). Może się jeszcze trafi jakaś okazja :) a jak nie, to kupimy nowy.
pozdrowionka :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27076 przez Gosia
Warto szukać i obserwować nawet codziennie, bo wtedy jesteś na bieżąco i z własnego doświadczenia wiem że okazje się zdarzają. Jak ktoś szuka ten znajdzie.

Ifka ja mam taki allegro.pl/item1164750034_wozek_atlantic..._fotelik_pascal.html ten czerwono-szary. Kupiłam nie z tej aukcji bo bez fotelika ale ten model. Tylko wydaje mi się, że mam troszkę więcej szarego niż tu na tym zdjęciu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27120 przez sylka
Oglądałam dziś wózki szczególnie atlantic espiro i mam wrażenie że wszystkie wóżki to wielkie "kombajny" nie wiem czy rzeczywiście tak jest czy to tylko moje odczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27150 przez monami
:) mi się też ( szczególnie w sklepach ) wydawały wielkie..ale tak naprawdę wcale takie nie są...
gdyby trzeba było paradować z takimi wózkami, w jakich my jako dzieci leżałyśmy...to były giganty :P ale wygodnie nam przynajmniej było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28737 przez olusia10003
Kiedy kupowałam wózek dla synka kierowałam sie wygladem i wagą i kupiłam wózek euro cart infinity. Gondola jest wygodna jest bardzo lekki ale ma duzo minusów kosz na zakupy to jakis żart jest bardzo mały, cięzko sie prowadzi i po 4 miesiącach przebiła sie juz opona, spacerówka ma tylko dwa stopnie rozkładania siedziska ze nie mozna połozyc w niej mniejszego dzicka dlatego teraz kupuje wózek spacerowy i upatrzyłam coneco traper, czy ktos ma taki co mozecie o nim powiedzieć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28742 przez _aga86_
A ja niedawno zaopatrzylam sie w taki wozek: www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=1...8&utm_content=1043_5
Jestem zadowolona- jedyny minus to maly koszyk. Duzy plus- jak sie zlozy to zajmuje malo miejsca i dzieki temu nie ma problemu z wlozeniem go do auta. Wczesniej rowniez mialam wozek z duzymi kolami i byl dosyc ciezki- ale bylam zadowolona, bo wiedzialam, ze dziecku bylo wygodnie. Teraz niunia jest starsza, wec postanowilam kupic juz troche mniejszy i lzejszy wozek, aczkolwiek wygodny z regulowanym oparciem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28758 przez sylka
Dziewczyny a co myślicie o tym wózku allegro.pl/item1168755873_wozek_quatro_r...ekladana_raczka.html spacerówka z wersją gondilki i przekładana rączka. Czy ktoś z waszych znajomych posiadał taki wózek bo ostatnio natrafiłam na niego na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28760 przez Emme
wg mnie - są piankowe koła. a ta gondola to jest taka wkładana?
zależy kiedy wypada termin porodu, my będziemy mieli całą zimę przed sobą więc taki wózek odpada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl