BezpiecznaCiaza112023

Lista wyprawkowych rzeczy

8 lata 10 miesiąc temu #986511 przez kwiatuszek12
Wiele rzeczy warto zakupić w internecie, ceny są konkurencyjne. Butelki aktywne ssanie Lovi, są w bardzo dobrej cenie, moje dziecko uwielbia z niej pić, można wybrać pojemność odpowiednią do wieku maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988193 przez Teresska
Ja kupiłam praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy (oprócz tych, które muszą być nowe) od pani, która zamieściła ogłoszenie na stronie www.favore.pl/ . Polecam tam zajrzeć :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008323 przez Mira
Ja ostatnio kupiłam również butelkę aktywne ssanie, używamy jej od dwóch tygodni i jestem pozytywnie zaskoczona. Dynamiczny smoczek spisuje się naprawdę b.dobrze, nie zaburza rytmu ssania pokarmu. Oczywiscie dzieciątko troszeczkę musi się "pomęczyć" z pobraniem pokarmu ze smoczka ale dzięki temu wypracowuje mięśnie ust, przez to nie ma najmniejszego problemu z ssaniem mleka z mojej piersi. Ja dzięki temu mogę karmić nie tylko piersią ale i butelką. Kolejny dobry produkt marki lovi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012488 przez lunianil
Ja wyprawkę miałam już skompletowaną przed porodem oprócz buteleczki.... Po wielu usłyszanych i przeczytanych opiniach również postanowiłam zakupic butelkę aktywne ssanie lovi. Kupiłam wcześniej dynamiczny smoczek tej samej marki - który spisał się b. d., więc to pchnęło mnie również do zakupu butelki. Po miesiącu użytkowania mogę śmiało stwierdzić , że butelka jest warta zakupu :) smoczek dynamiczny, dziecko nie krztusi się podczas picia, ssanie prawidłowe. Poza tym Córa nie odzywczaja się od picia z piersi. Więc wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015129 przez magdalenka88
Oj wyprawka jest spora to fakt :) ja używam sporo z Canpola, uwielbiam ich okrycia kąpielowe są miękkie i sporych rozmiarów, po praniu nic się z nim nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043667 przez sima
wszystkie rzeczy wyprawkowe można kupić w sklep.meble-wisad.pl od materac, łóżeczka, po ciuszki i posciel...bez wychodzenia z domu, z dostawą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058626 przez MPawloska
Drogie mamy! Ja to już dostaję zawrotów głowy od tego wyprawkowego szaleństwa :D ostatnio trafiłam na fajny quiz związany z tym tematem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060151 przez Domii1983
Bo to ważne, by maluszek miał wszystko czego mu potrzeba i by poprawić komfort mamy;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064226 przez Gabriela34
od upodobań, naszego podejscia, doświadczenia..bo jak mamy juz dziecko to dobzre wiemy co jesta nam naprawdę potzrebne a bez czego mozemy sie obejsc, co warto kupić nowe a co mozna podkupić od znajomej...tak czy inaczej przy kolejnym dziecku nie jest już mi tak łatwo, brakuje finansów...nie mam już dawno wózka, syn duzy wiec lata temu pozbyłąm sie wszystkiego bo myślałam ze już mamą nie zostanę a tu niespodzianka...więc postanowiłam wziąść pożyczkę bo nie damy rady inaczej. mąż stracił pracę miesiąc temu więc juz w ogóle jest cieżkawo...nie dalibyśmy rady wyremontowac dzieciom pokoju i kupić tego co niezbędne za mopją pensje... www.euroloan.pl/ Tutaj znalazłam całkiem ciekawą ofertę i cóż, nie mam innej możliwości...mama nadzieję ze becikowe i inne zastrzyki pozwolą na jej spłatę szybką jak juz sie wszytsko wydarzy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064249 przez Domii1983
No pewnie, że tak. Ja nowe miałam tylko body i kilka akcesoriów, a tak postawiła na rzeczy z tak zwanego odzysku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064582 przez junonka
Co do wyprawki – mnie najdłużej zajął wybór wózka. W końcu zdecydowałam się na wózek retro od tego producenta www.tutek.pl . Jest bardzo stylowy, ale też praktyczny. Przekonuje mnie w szczególności lekka rama (mieszkam na 4 piętrze w bloku bez windy…) oraz pojemny kosz zakupowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066022 przez aneta90
jeśli chodzi o ubranka to świetne są na prosty.com, kupowałam tam np. body. Są naprawdę ze świetnych materiałów, można prać i prać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066032 przez paulafajnamama
Co do ubranek to rodzina i znajomi przynoszą (przynajmniej u nas) tak dużo, że na wyprawkę wystarczy niezbędne minimum. Z czasem okaże się czego potrzebujemy więcej, a czego mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066064 przez mammeczka
Hej! :)

A co myślicie dziewczyny o takim szumiącym misiu: https://www.malama.pl/product-pol-511-Whisbear-Premium-Szumiacy-Mis-CYTRYNA.htmlhttps://www.malama.pl/product-pol-511-Whisbear-Premium-Szumiacy-Mis-CYTRYNA.html - myślicie, że to naprawdę działa? Mój Maluszek ma spore problemy ze snem i chciałabym mu jakoś pomóc..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066240 przez aneta90
Działa działa, sprawdziłam :) Choć równie skuteczny jest okap/ odkurzacz/ suszarka ;) Ja za to takie cudo zakupiłam swierzaki.pl/dla-niemowlat/22834-mata-ed...uery=mata&results=86 , bo moja córcia już pełza a dzięki temu mam ją na oku, a ona się slicznie bawi, gdy ja muszę coś zrobić typu ugotować obiad. Fajne co? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl