BezpiecznaCiaza112023

Najładniejsze drobiazgi z wyprawki dla Maleństwa

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #669570 przez violcia00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675177 przez EwelinaB87
Jeśli któraś jest zainteresowana kupieniem ślicznych ręcznie robionych bucików na szydełku, zapraszam serdecznie do mojego sklepiku. Sklepik pluszaki ciapciaki




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750769 przez posejdonka
Hej,
Ja polecam zabawki drewniane ze sklepu iloveyoumom.pl/pl/36-zabawki-drewniane , sama kupowałam tam dla moich dziewczynek nie tylko zabawki wysoka jakość i bardzo ładne , także na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922717 przez selena86
Tu widziałam przesłodki kocyk z sukieneczką papillon-shop.pl/bezowy-kocyk-z-sukieneczka.html , dla dziewczynek jest naprawdę dużo słodkości:) Mamy chłopców nie mają tak łatwo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941378 przez halinkaa3
Faktycznie te kocyki są prześliczne. Ja ma już takiego przedszkolaka także szukam raczej większych ubranek. Ostatnio zamówiłam mu takie spodnie sztruksowe [] bo w jeansach jakoś nie lubi chodzić. Nie wiem czy wasze dzieci też tak grymaszą?JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942281 przez monikaa
Dziewczyny - moje koleżanki , młode mamy , otworzyły sklep z piękną pościelą , niedługo będą dostępne również inne drobiazgi pasujące do każdej kolekcji - lampy , kocyki sweterkowe ( boskie ) , naklejki ścienne , obrazki itp - wszystko jest prześliczne - widziałam na żywo :)
Wszystko produkują w Polsce - tymbardziej należy wspierać inicjatywę - polecam Wam gorąco :)

www.zapytajpolozna.pl/forum/wyprawka-i-s...acie?start=90#942280

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947198 przez Dave
A ja jako coś ślicznego dla malucha napiszę - smoki LOVI. Mają tak fajne kolekcje że szok.
Kolorki super, a o super jakości samego smoka nie wspomnę. Na prawdę warto:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016756 przez Hania_P
Witam serdecznie :) Osobiście z ładnych rzeczy polecam ciuszki marki Mayoral www.hoplik.pl/zul_m_UBRANKA_NIEMOWLAK-DZIEWCZYNKA-1559.html . Ubranka są dobrej jakości i prezentują się fantastycznie, ceny niestety nie są niskie ale warto. Polecam także zabawki dla niemowląt wykonane z drewna, trzeba tylko uważać aby były bezpieczne, można trafić na dobrej jakości produkty w przystępnej cenie, np taki jak ten www.maxizabawa.pl/produkt/grzechotka-z-d...kiem-syrenka-heimess . Wszystkie zabaweczki tej marki są Made in Germany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021290 przez JakaJaKachna
O ja tez lubię ciuszki Majorala :). Doskonała jakość, kupuje i dla młodszej córy i dla starszego syna.

A najladniesze rzeczy w wyprawce, to sukieneczki :), cho C na początku kompletnie bezuzyteczne. Dopiero kiedy dziecko ma około roku sie przydawały - przynajmniej u mnie.

Takie lubimy (córcia i ja) najbardziej:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl