BezpiecznaCiaza112023

huśtawka hybrydowa-jaką polecacie?

12 lata 5 miesiąc temu #254156 przez milenciamroz
Chciałam Was zapytać, czy zakupiłyście dla swoich pociech takie leżaczki-huśtawki hybrydowe? Jeżeli tak to jakie polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254166 przez Emme
allegro.pl/bright-starts-lezaczek-slimac...905-i1958305979.html my mieliśmy (tzn dalej mamy, ale nie używamy :D) taką i dla mnie super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254189 przez milenciamroz
podobną oglądałam na allegro właśnie i mi też bardzo sie podoba:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365776 przez ania_k
A ja też spytam o rade w sprawie huśtawki :)
koleżanki chcą mi zrobić prezent i mam sobie wybrać - myslałam o huśtawce takiej od urodzenia bo jedna koleżanka polecała, że dzieciątko z kolkami a fajnie w czymś takim usypia

Ja znalazłam sobie w necie coś takiego jak na zdjęciu - huśtawka Sweetpeace - ma kilka funkcji huśtania i wibracje w tym to huśtanie przypomina naturale ruchy jakby kołysać dziecko na rekach i ma wbudowany odtwarzacz z rożnymi kojącymi melodiami i odgłosami- szumem wód płodowych, biciem serca- czytałam w jakimś temacie tu na forum ze to pomaga jak dzieciaczek ma kolki albo nie umie spać - to prawda?
No i huśtaweczka jest bezpieczna, ma szerokie pasy do zapiecia wiec dzieciątko nie wypadnie i jeszcze zabaweczki i lustereczko
Jakie są wasze opinie o tej hustawce? Warto?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374197 przez niusiad25
A co to znaczy że hybrydowe? Mi się to z samochodem kojarzy :laugh: Mam taką www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-515-Hustawka-Nelly-.html z delti. Nie kosztowała fortuny, ale się sprawdza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376331 przez stenka
Właśnie też się zastanawiam co to znaczy hybrydowe ... pierwszy raz słyszę
aż zajzę chyba do wikipedii , he he
douczyć sie trzeba jak widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376333 przez stenka
ania_k napisał:

A ja też spytam o rade w sprawie huśtawki :)
koleżanki chcą mi zrobić prezent i mam sobie wybrać - myslałam o huśtawce takiej od urodzenia bo jedna koleżanka polecała, że dzieciątko z kolkami a fajnie w czymś takim usypia

Ja znalazłam sobie w necie coś takiego jak na zdjęciu - huśtawka Sweetpeace - ma kilka funkcji huśtania i wibracje w tym to huśtanie przypomina naturale ruchy jakby kołysać dziecko na rekach i ma wbudowany odtwarzacz z rożnymi kojącymi melodiami i odgłosami- szumem wód płodowych, biciem serca- czytałam w jakimś temacie tu na forum ze to pomaga jak dzieciaczek ma kolki albo nie umie spać - to prawda?
No i huśtaweczka jest bezpieczna, ma szerokie pasy do zapiecia wiec dzieciątko nie wypadnie i jeszcze zabaweczki i lustereczko
Jakie są wasze opinie o tej hustawce? Warto?


aniu, ja sama nie mam choć żałuję bardzo ale mnie już sie nie opłaci chyba kupować tego cuda
ale moja przyjaciółka ma taka dla swojego maleństwa, ja tam często bywam bo tez mam maluszka i pomagamy sobie w opiece nad nimi - raz ja pilnuje naszych pociech raz ona - takie wygodne rozwiązanie bo każda z nas może coś zrobić przynajmniej :side:

No i właśnie jestem zachwycona , jej synka tam wsadzam do tej huśtaweczki i on potrafi spać godzinami z przerwą na karmienie , a moje maleństwo też sobie ją upodobało bo przy okazji korzysta , naprawdę przyjemnie buja, szybkość regulowana, miłe dla ucha odgłosy, poręczna , naprawdę fajna , jak możesz ją dostać to się nawet nie zastanawiaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376486 przez Emme
hybrydowe to wprawione w ruch (jak te kuleczki, które się nie zatrzymują :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383356 przez ania_k
Emme napisał:

hybrydowe to wprawione w ruch (jak te kuleczki, które się nie zatrzymują :)


o, dzięki kochana
czyli takie chyba oszczędne ( tak myslę0 bo nie zużyją za dużo prądu czy baterii- o to chodzi? Jak przeglądałam dla siebie to niw widziałam akurat takich :(
oj , te nowe technologie- człowiek się gubi

Ale wracając do mojego pytania - to sweetpeace z graco nie będzie hybrydową bo nic takiego tam nie pisało
ale chyba na nią się zdecydują , chyba na pewno :blink: Czytałam o niej opinie na innym forum tez i dzięki stenka bo mi tez pomogłaś w podjęciu decyzji
Przekonuje mnie to naturalne bujanie jednak

jak bede miec to napiszę jak się sprawdza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383431 przez Emme
no niestety, ale są na baterie- przynajmniej nasz bujak potrzebował baterii, ustawiało się intensywność bujania i melodyjki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930574 przez Niki30
Polecam huśtawkę BRIGHT STARTS. Recenzja z jej użytkowania na moim blogu (nie sponsorowana :) )->
Zapraszam do poczytania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl