BezpiecznaCiaza112023

Lampka do pokoju dziecka

2 lata 6 miesiąc temu #1070371 przez KarolineCZ
Jeśli szukasz oryginalnych lamp to koniecznie zajrzyj na stronę sklepu Elampy: www.elampy.pl/zyrandole . Tam znajdziesz bardzo duży ich wybór. Ich propozycje z pewnością przypadną Tobie do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 8 miesiąc temu #1071159 przez Matylda80
Jestem tego samego zdania co poprzedniczki. Pokój naszego dziecka musi być odpowiednio wyposażony, tak by zapewnić warunki do nauki. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdy mamy ogromny wybór. Oczywiście nie musi to oznaczać ogromnych wydatków bo w rozsądnej cenie też da radę coś znaleźć. Wystarczy poszukać inspiracji na popularnych blogach tematycznych. Najważniejszym elementem będzie oczywiście biurko. Powinno być przestronne oraz dobrze oświetlone. Szczególnie gdy zamierzamy kupić dziecku elementarz do nauki czytania - czytamsobie.pl/ksiazki/elementarz tak zalecany przez specjalistów. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie by przeznaczyć czas na wspólną naukę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071496 przez gondziakowa
u dziecka powinna byc lampka na biurko :) tu sa swietne oswietlenie-sklep.pl/lampy-biurkowe-c-41.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1080584 przez Meliska
Dziewczyny, chcę urządzić pokój dla mojego trzylatka. Szukam dekoracji/gadżetów /coś do powieszenia związanego z kosmosem/planetami. Może macie polubione jakieś sklepy/strony i podrzucicie mi linki do nich ;)
dziecisawazne.pl/jaka-tapete-do-pokoju-dzieciecego-wybrac/

Może jakieś tapety na ścianie? Co się Wam najlepiej sprawdza w pokoju maluszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl