BezpiecznaCiaza112023

Łóżeczko turystyczne?

13 lata 5 miesiąc temu #39747 przez Gosia_Krupa
Ja swoje kupiłam za niecałe 200zł (nowe) i nie powiedziałabym,że jest liche,używam go jak jestem u rodziców,a bywa,że jestem na parę dni, a nawet tygodni. Równie dobrze można kupić takie za 400zł i może się okazać,że nie jest warte swojej ceny. Ja w turystycznym łóżeczku oprócz materacyka z zestawu mam zwykły taki jak w normalnym łóżeczku,gruby na ok.10cm. Każdy kupuje co chce,ważne żeby porządnie obejrzeć,dotknąć. Ja oglądałam w sklepach,a kupiłam na Allegro. Chociaż ja stwierdzę,że drewniane jest o niebo lepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39757 przez Emme
my też kupiliśmy turystyczne, ale mamy w zanadrzu drewniane. Zobaczymy jak będzie nam się użytkowało. Kupiliśmy jedno z droższych, bo właśnie bałam się,że będzie liche, ale ostatnio kupiłam koleżance w prezencie takie zwykłe, za nieco ponad 100 zł i niczym się nie rożni, jeśli chodzi o stabilność. Z tym, że było ono najprostsze, bez 2 poziomu, przewijaka i innych gadżetów, a to chyba one kosztują tą różnicę w cenie.
Zdecydowaliśmy się na turystyczne, bo często gdzieś wyjeżdżamy, więc chcieliśmy kupic jakieś porządne, żeby się zaraz nie rozsypało, a i żeby dziecko przyzwyczaiło się do swojego, jednego miejsca snu. Oczywiście warunkiem jest dobry dodatkowy materac (do zwykłych łóżeczek).
Zobaczymy jak to będzie. Póki co czekamy na lokatorkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41436 przez Asta
Jak dla mnie to łóżeczko drewniane obowiązkowo w domu, a turystyczne na wyjazdy - ale nie na co dzień. Uważam, że mimo wielu zalet łóżeczka turystycznego, to nie ma to jak porządny stelaż i materac. :)
Zastanawiamy się nad takim:
www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/mod...lozko-140x70-cm,960/
na pewno posłuży dłużej niż zwykłe łóżeczko drewniane. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80483 przez Kunder
Ja mimo iż jeszcze mój maluszek się nie urodził( jeszcze nie wiem co to będzie - pupką się odwraca ) postanowiłam ,że kupię mu 2 łóżeczka turystyczne i normalne ;-)
I zaprezentuje turystyczne :

allegro.pl/promocja-graco-2011-kojec-loz...cie-i1480087810.html

Turystyczne będzie dla nas bardzo przydatne iż często wyjeżdżamy a gdy maleństwo się urodzi nie odmówimy sobie wyjazdów ,więc nie będzie dziecko spało w wózku tylko w kojcu a w domu będzie miało normalne łóżeczko jak przystało :)

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80488 przez Asiersa
Asta napisał:

Jak dla mnie to łóżeczko drewniane obowiązkowo w domu, a turystyczne na wyjazdy - ale nie na co dzień.


My również kupiliśmy łóżeczko turystyczne :) Uważam, że nie jest wcale gorsze od drewnianego :)
Drewniane mamy schowane bo dziadek kupił na wszelki wypadek, ale używamy tylko i wyłącznie turystycznego. Mamy do niego materac, przewijak, karuzelę, baldachim, regulację poziomów... Nic mu nie brakuje, a jest tak samo wygodne jak drewniane :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80508 przez martela89
My tez mamy turystyczne już 7 mies :)
I używamy go na co dzień,mam kupiony do niego normalny materac :)
Jestem bardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80731 przez Emme
my też mamy 2, ale używamy tylko turystyczne. Mimo, ze Tola ma 3miesiące to wędruje w łóżeczku i strasznie by nam się poobijała.

Kunder też myślałam min nad nim, ale ono jest krótkie, ma 102 cm długości więc na długo nie starczy, bo takie roczne dziecko będzie spało jak w puszce. poza tym musielibyśmy robić materac na zamówienie, a to też dodatkowe koszta.

jestem bardzo zadowolona z wyboru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80810 przez martela89
ja mam takie daliśmy za nie 400zł w sklepie (na allegro jest tańsze):
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131292 przez asucha
Turystyczne jest nawet czasem lepsze niż to "domowe" drewniane bo jest szersze, tak więc dzieci mają więcej miejsca w czasie snu i nie obija się o szczebelki, no i zdaje egzamin na wyjazdach :) Ja polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131443 przez sylwcia
a my mamy 3 łóżeczka 2drewniane i jedno turystyczne

o turystycznym mogę powiedzieć że jest bardzo przydatne na wyjazdy i do zabawy a nawet do spania jednak w naszym przypadku jest tak że nasz maluch nie zaśnie bez kołysania i mimo że łóżeczko turystyczne ma połozy do lulania to nie bardzo mały chce w nim spać bo szeleści materiał i to kołysanie nie jest takie płynne jak w łóźeczku drewnianym

jednak jak najbardziej jestem na plus z tym łóżeczkiem

nasze łóżeczko jest 4-kolorowe zółto-niebiesko-czerwono-zielone mamy również przewijak pałąk z zabawkami lampkę z melodyjkami w kształcie pieska kosztowało nas 160 zł w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131508 przez MoNiaaa
z tymi wsyztskimi gadzetami taka cena?? wydaje mi sie ze super okazja. my mamy drewniane lozeczko i u rodzicow drugie bo JUlka czesto tam nocuje myslalam nad turystycznym ale to narazie chyba nie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131619 przez sylwcia
MoNiaaa jeżeli mnie pytasz to właśnie taka cena i dlatego się skusiłam bo tak naprawdę to mi nie było za bardzo potrzebne bo nigdzie nie wyjeżdżamy a poza tym jak wspomniałam mamy dwa drewniane łóżeczka ale ta takiej okazji nie można było przegapić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #132739 przez AniolekKarolinka
My też sie zastanawialiśmy ale u jednych i drugich rodziców jest łóżeczko drewniane - a jak gdzieś jedziemy to dzidzia spi z nami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205655 przez basiaz
my w mieszkaniu mamy lozeczka tradycyjne - drewniane, natomiast u dziadkow turystyczne :)

wg mnie turystyczne sa super - w lecie wlasciwe troche starsze dziecko moze wiekszosc czasu spedzac na powietrzu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206869 przez Ubastet
Dziewczyny mam zamiar kupic łozeczko turystyczne - myslicie ze dobrym pomyslem jest dokupienie do niego normalnego materacyka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl