BezpiecznaCiaza112023

Kubuś Puchatek :)

13 lata 5 miesiąc temu #39936 przez sylwus136
nie do końca bo mamy jeden pokoik w którym mieszkamy i wszystkiego nie powieszam. a duzo mam postaci z róznych bajek. kiedys wszystkie znajda swoje miejsce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39944 przez Gosia_Krupa
sylwus,to tak jak my :( Co prawda pokój mamy duży,ale kącik synka jest za mały,żeby mu powiesić wszystkie obrazki,tym bardziej że ma tam spore zwierzątka z pianki,z którymi rozmawia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39966 przez Agnieszka
ooo, to ja podobnie jak Sylwuś mam własną kolekcję rysowanych Kubusiów (Którego sama zresztą uwielbiam i mogę czytać książkę po tysiąc razy)
Wieszam je też na ścianie ale nie zawsze koloruję
POchwalę się też, a co tam ... :_)))))
wszystko przerysowywuję z naklejek



Alicja ma już 16 ząbków :))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39973 przez sylwus136
Aga bardzo ładne :) Jesli chodzi o rysunki to ja mam tak samo tylko na cos spojrzę i potrafię to odrysować
sama z głowy rysować nie umiem ( znaczy sie umiem ale lepiej wychodzi mi patrząc na cos bez względu czy jest malutkie czy wielkie)

Gosia mój mały tez ma malutki swój kącik u nas w pokoju i do tego ma 2 ogrone misie które sięgają mi do biustu i one juz zajmują duzo miejsca a nie wsponę o innych zabawkach.
No ale czekam na lepsze czasy jak juz bedziemy na swoim :)

Gosiu pochwal się swoimi rysunkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39981 przez _aga86_
Mimo, ze nie przepadam za ciuszkami z bohaterami disney'a Julka ma komplecik z tej serii (wyjatkowo mi sie spodobal) :

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39990 przez bombel779
Ja też uwielbiam Kubusia Puchatka :D i zamierzam zarazić swoją miłością do niego moją kruszynkę :P :P :lol: heheh
Martela ta Twoja pościel jest przecudowna!!! :) Też taką (podobną) chcę kupić :) Na allegro jest dość spory wybór więc myślę że tam cosik znajdziemy :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40086 przez Gosia_Krupa
Agnieszka,ten siedzący Kubuś jest po prostu cudo :D Jak wydobędę obrazki z magicznej szuflady mojego synka to się pochwalę ;) Mam nadzieję,że mąż nie robił porządków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40094 przez Gosia_Krupa
Znalazłam tylko jeden,ale akurat Kubuś Puchatek,miałam jeszcze Maleństwo na huśtawce i jakiegoś Prosiaczka,nie wiem gdzie zostały przeniesione :( Szuflada wypełniona po brzegi rzeczami,na które synek musi jeszcze poczekać,ale obrazków brak :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40140 przez Agnieszka
Gosiu, czy to jest malowane na szkle?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40149 przez alutka1011
Zazdroszcze wam talentu ja jak coś maluje to mi wychodzą jakieś bazgroły :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40155 przez Gosia_Krupa
Malowane na szkle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41075 przez MoNiaaa
ale macie talenty naprawde sliczne rysunki.
ja tez uwielbiam kubusia puchatka :) choc bardziej mi on pasuje do chlopca ale oczywiscie mamy kilka ubranek i firanke tez :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249284 przez emma
witajcie! :)
odswiezam nieco temat dotyczacy puchatka, choc moze troche z innej beczki. tez uwielbiam kubusia, ale niestety czy stety tylko klasyczna wersje (zarowno w kwestii ilustracji, jak i tresci ;)), disneyowskie, przeslodzone i przekolorowane obrazki, zwlaszcza na dzieciecych ubrankach czy poscieli, doprowadzaja mnie do pasji (czy znajde jakas bratnia dusze? ;) :P) do tego stopnia, ze nawet jesli znajde cos ladnego, w sklepie czy na allegro, co chetnie bym kupila, a jest to ozdobione szpetna geba disneyowskiej pokraki, w ogole odechciewa mi sie zakupow ;). w zeszlym roku widzialam w mothercare ladniutka posciel ozdobiona klasycznymi rysunkami (oczywiscie w ODPOWIEDNIEJ cenie ;)). w tym roku przeslodzona do niemozliwosci geba puchatka kilkakrotnie wyploszyla mnie ze sklepu. moze to juz jakas fobia? ;)

na oslode ilustracja z oryginalnej ksiazki :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl