BezpiecznaCiaza112023

laktatory

13 lata 6 miesiąc temu #35327 przez gosia_ann
Zależy mi na opiniach dotyczących laktatora Lakta Plus, bo chciałam się na niego zdecydować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35344 przez martela89
Dziewczyny te które zamieżacie karmić piersią,po co wam laktatory :unsure:

One naprawdę nie są potrzebne,bo po kilku dniach piersi się dostosują do potrzeb dziecka,a odciągając pokarm możecie sobie pogorszyć sytuację bo piersi będą nabierały dla laktatora i dla dziecka i będziece musiały ciągle odciągać. Ja miałam nawał pokarmu piersi jak kamienie wyłam z bólu ale nie odciągałąm bo lekarz zabronił i po 2 dniach jak ręką odjął małą często przystawiałam i ona najlepiej wszystko ściągała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35358 przez monami
ja się nie zgadzam z martelą. mi laktator bardzo pomógł. dzięki niemu między innymi teraz karmie piersią.Poza tym, gdy musiałam jeździć na konsultacje do lekarza po po porodzie ( miałam problem z gojeniem się rany ) zawsze mogłam odciągnąć pokarm.Przy nawale pokarmowym tez używałam laktatora. Polecam laktator ręczny AVENT :


www.olenka.einfo.pl/index.php?p2044,laktator-reczny-avent-isis

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35366 przez martela89
Widzicie tyle ile nas jest tyle jest opini :)

Mi lekarz powiedział żebym nie odciągała pokarmu jak miałam nawał posłuchałam go i nie miałam więcej problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35400 przez Moniq
i laktator był nie zbędny, moja Niunia w nocy spała 8-9 godzin i nie było możliwości żeby zbudzić ją na karmienie, mi było za długo i musiałam to sobie ściągnąć; a przed snem jadła tyle że z piersi było jej za mało, bo jadła dwa razy tyle co w ciągu dnia i mogłam ją dokarmić ściągniętym w nocy mleczkiem; dopóki mała była tylko na piersi laktator był moim codziennym towarzyszem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35445 przez gosia_ann
Monami dziękuję za polecenie laktatora. Niestety jest zbyt drogi :/
Uważam, że warto mieć jakikolwiek wrazie konieczności. Poza tym jak pisałam wśród rzeczy jakie muszę ze sobą mieć do szpitala jest właśnie laktator.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35453 przez sylka
martela89 napisał:

Dziewczyny te które zamieżacie karmić piersią,po co wam laktatory :unsure:

Chociażby po to, aby gdy będę zmuszona coś załatwić i mały zostanie w domu z tatą czy babcią by mogli podać mu moje mleczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35496 przez bombel779
sylka napisał:

martela89 napisał:

Dziewczyny te które zamieżacie karmić piersią,po co wam laktatory :unsure:

Chociażby po to, aby gdy będę zmuszona coś załatwić i mały zostanie w domu z tatą czy babcią by mogli podać mu moje mleczko.

Albo po to,żeby odciążyć swoje piersi przy tak zwanym "nawale" ...


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35497 przez sloneczko
ja napisze tak jak juz wczesniej napisalam, nie kazda potrzebuje laktora!, ja osobiscie mialam bardzo duzo pokarmi pomimo zlego laktora duzo mi pomogl, nawet gdy mialam zapalenie pirsi bo tyle mialam pokarmu.

ja zaopatrzylam sie w niego juz w ciazy, ale mysle ze spokojnie mozecie dopiero wtedy kupic jak zauwazycie ze malenstwo niewypija tyle pokarmu co Wam sie produkuje, wiec taka rada jest dla Was.

gdybym znowu byla w ciazy to wlasnie tak zrobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35502 przez bombel779
Ja weekendy spędzam na uczelni i dziecka ze sobą raczej targać nie będę :) Więc myślę,że laktator będzie przydatny :) No chyba,że (odpukać) nie będę mogła wcale karmić :( Ale tego nie jestem w stanie przewidzieć.A należę do osób,które lubią być przygotowane,na wszelki wypadek ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35505 przez sloneczko
to jest co innego bombelku ;)

pracy, szkola czy jakies obowiazki czeste poza dommem, wiadmo powinno sie w laktor zaopatrzyc, ale mama ktora siedzi z dzidzi caly dzien..

ja wyrazilam swoje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #193081 przez madzia0507
W 3 tygodnie po porodzie przetestowałam już 3 laktatory niestety. Jeszcze w ciąży kupiłam sobie ręczny laktator z Aventu ( www.philips.pl/c/avent-karmienie-piersia/scf300_20/prd/ ), bo bardzo dużo kobiet go polecało, również na naszym forum. Ale niestety podczas nawału pokarmu wogóle nie zdał egzaminu. Słabo odciągał pokarm, a jak już odciągał, to zamiast do butelki, wciągał mleko pod tą gumową osłonkę, która przylegała do piersi. Potem położna poleciła mi ręczny laktator z Medeli ( www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/pumping/base.html ) i faktycznie był super, ale przy odciąganiu mleka co 3 godziny, bolały mnie już ręce od ciągnięcia tego tłoka. Koniec końców kupiłam na Allegro używany laktator elektryczny z Medeli ( www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/produ...g/mini-electric.html ), założyłam do niego moja końcówkę osobistą i jest super. Silniczek pracuje moim zdaniem ciut za głośno, ale teraz odciągając pokarm mogę się zrelaksować, poczytać gazetkę, no i ręce już nie bolą. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204145 przez Guasia
Zamierzam karmic piersia dluzej niz bylo to przy synku, mam laktator Avent - posluzy czy to do podtrzymania laktacji i zmuszenia piersi do pracy, czy to od odciagniecia pokarmu gdy bede musiala wyjsc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205654 przez basiaz
ehh faktycznie ile kobiet tyle opinii ;) jednak ja podpisze sie pod zwolenniczkami laktatorow - dla mnie to "urzadzenie" jest niezbedne od poczatku - przynajmnie po cesarce - wiadomo wytwarzanie pokarmu jest opoznione a laktator rewelacyjnie pobudza piersi do wytwarzania mleka zwlaszcza w pierwszych dniach po cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517961 przez SisiBabyCare_pl
Od siebie mogę polecić niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze odciągacz/laktator pokarmu bateryjno-sieciowy SBC604 Sensual. Dzięki małym rozmiarom i nowoczesnemu wyglądowi idealnie nadaje się dla tych którzy szukają małego i podręcznego urządzenia. Posiada pełną regulację siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl