BezpiecznaCiaza112023

Fotelik samochodowy

13 lata 1 miesiąc temu #88512 przez natmur11
ciekawe co to za fotelik... musze popatrzec w necie. ja z reguly mam kiepskie nastawienie do polskich towarow zwlaszcza ubrania dzieciece ile razy kupilam tyle razy albo sie skurczyly albo zrobila sie szmata, ale moze ja mam tylko takiego pecha:D i co zdecydowalas sie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #88516 przez martela89
Muszę go zobaczyć,a nie miał na sklepie bo jak tylko ma to mu schodzą.
Naprawdę mówił,że to dobry fotelik,a wierzę mu bo wiadomo,że inny by polecił najdroższy,a on nie. My wszystko tam kupowaliśmy i jestem zadowolona :)
Oglądałam ramatti ale ten za 900-1000zł,a on polecił też z tej firmy ale taki za 300 czy 400 nie dosłyszałam. :)
To chyba ten(no 300zł):http://www.bangla.pl/foteliki-samochodowe/9-18-kg/ramatti-fotelik-venus-comfort-grupa-wagowa-9-do-18-kg-p1705.htm

Jak dla mnie to świetna cena za fotelik bo nastawiałam się na taki za 800zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88520 przez natmur11
ciekawe czy ten fotelik mial testy przeprowadzone bo polskie foteliki podobno zadko sa poddawane. ja myslalam o chicco key 1 X-plus cena ok 400zl a opinie z tego co czytalam ma dobre, nie wiem jak jest w praktyce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88523 przez martela89
Ma bo mówił ,że bardzo dobrze wypadły,te ramatti w ogóle mają wszystkie modele testy zrobione. www.ramatti.com.pl/crash-testy-venus-comfort

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88524 przez martela89
Co do chicco to wiem,że jeden model jest do bani bo w testach wyleciał z tej bazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88526 przez natmur11
zastanawiaja mnie te pasy krzyzowe w tych fotelikach. pewnie sa bezpieczniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88532 przez martela89
Czytałam na jakimś forum,że ponoć się psują szybko :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89049 przez natmur11
bylam dzis w grudziadzu i wchodzilam sobie do sklepow z rzeczami dla maluchow i w jednym sklepie pytam o foteliki, kobieta pokazuje mi jakis podrzedny fotelik ktorego nazwy nawet nie znam ze slyszenia i sie pytam czy ten fotelik przeszedl crash testy i jak w nich wypadl a ona do mnie a o co pani chodzi? a tak tak ma wszystkie testy:D odechcialo mi sie juz kupowac w tym sklepie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96834 przez aniaz.
Jeżeli nie wiesz jaki fotelik wybrać, bo dziecko bardzo szybko rośnie i boisz się częstych wymian fotelika na większy, to może warto by pomyśleć o fotelikach z przedziałów uniwersalnych 9-25 i 9-36kilo (co prawda tych 9-25 to już mało na rynku zostało, ale jeszcze można znaleźć), ale 9-36kg to bardzo popularne modele. Wystarczy na dłużej, a przecież wymiana fotelika co kilka lat jest bez sensu wg mnie. Lepiej zainwestować raz a dobrze na dłuższy czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96920 przez natmur11
powiem tak foteliki 9-25 sa ciezko dostepne i slabo wypadly w crash testach a foteliki 9-36 najczesciej nie maja pasow tylko poduszki a moim zdaniem to nie jest ani wygodne ani bezpieczne dla malego dziecka, dodatkowo sa bardziej siedzace a dla dziecka musi byc pozycja pol-lezaca. zreszta nie uwazam ze fotelik moze byc idealny i dla 10mies dziecka i 15letniego. inna sprawa ktory fotelik tyle wytrzyma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #97361 przez aniaz.
Ale 15 letnie dzieci juz nie musza jezdzic w fotelikach :) Ten przedział jest raczej mniejszy.
Hmm to czy fotelik wytrzyma to inna sprawa. To zalezy od dziecka i w ogole wytrzymalosci materiału. Zawsze mozna kupic uzywany po jakims czasie, chociaz slyszalam, ze to nizbyt bezpieczne i ze dziecko powinno miec zawsze nowy. Ale o tym juz sama nie wiem co myslec. Wydaje mi sie, ze bezwypadkowy jest ok, tak jak z pasami bezpieczenstwa. Po wypadku tez powinno sie je wymienic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #97618 przez natmur11
ja planuje kupic fotelik 9-18 i potem 15-36 chyba cenowo na jedno wyjdzie czy kupie dwa foteliki za 1000zl czy jeden 9-36 i nie mam pewnosci ze starczy na caly okres. czytalam na forach i mamy nie byly zadowolone z tych fotelikow zwlaszcza dla maluch dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #97620 przez Emme
ja mam fotelik 0-13 i myślę, że taka wielkość wystarczy. dopiero teraz Tola jakoś w nim wygląda i ma dobrą pozycję. te z dużym przedziałem dla maluszków nie są dobre, bo dla nich są tylko wkłady. 9-36 to chyba za duży przedział, tak mi się zdaje. poza tym ja chyba nieco więcej ważyłam w gimnazjum :) a w foteliku już dawno nie jeździłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #97654 przez Martynka__89
Tak jak natmur chce kupić fotelik 9-18 :) cały czas się rozglądam.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101150 przez SISUNIA88
Dziewczyny czy któraś w Was miała lub ma może któryś z tych fotelików???
1. allegro.pl/fotelik-4baby-alto-9-18kg-kur...isy-i1548584802.html
2. allegro.pl/9-36kg-fotelik-samochodowy-fi...lek-i1534758666.html

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl