BezpiecznaCiaza112023

Karuzela Fisher price

14 lata 2 miesiąc temu #5525 przez gold_butterfly
Dzień dobry! Zastanawiam się nad zakupem karuzeli Fisher Price z biciem serca: www.allegro.pl/item924387728_fisher_pric...serca_gwarancja.html Niestety nigdzie nie mogę znaleźć szczerych opinii o tym produkcie. Chciałabym znać ewentualne wady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5645 przez tysia178
fajnie wygląda ;) pierwsze slysze o takiej karuzeli więc nie mogę powiedziec czy ma wady,ale jak bym miała taką potrzebe i możliwośc to bym ją kupiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5654 przez Madzia89862
a ja uwazam ze nic nie zastapi naturalnego bicia serca mamusi:)ale fakt fajna jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5657 przez _aga86_
Jezeli chodzi o karuzelke to nie mialam z nia stycznosci, aczkolwiek wiem, ze odglos bicia serca uspokaja dziecko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6510 przez megaasienka
ja wolała bym kupic dziecku cos innego za taaka kase

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15251 przez olapelc
moje dziecko ma karuzele firmy Tiny Love - prezent od babci - i jestem zadowolona z tej karuzeli, jest ładna i estetyczna, duża i kolorowa, gra ładne meldyjki - dwie włączamy dziecku w dzień a dwie sa przeznaczone na wieczorne zasypiania i to działa:) poza tym jak dziecko tyle czasu sędza włóżeczku bo ani nie siedzi ani się nie przemieszcza to ile może sie "gapić" w sufit - karuzela dostarcza nowych bodźców i urozmaica świat dziecka:) ja jestem jak najbardziej "za".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15258 przez iwonan12
Ja też mam karuzelę tej firmy i jestem zadowolona małemu bardzo przypadła do gustu bawił się nią kopał.Karuzele Fischera są fajne ale ładnie też kosztują a nie ważne za ile kupione ważne że dziecku przypadnie do gustu :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17959 przez tropek
warto zainwestować w porządne zabawki.
Fisher price jest dobrą firmą.
mam dwójkę szkrabów i do tej pory nie zawiedliśmy się na tych zabawkach.
zobaczcie w sklepie www.tropek.pl,polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17971 przez Tibarka
Oj oj - to chyba reklama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31753 przez Millerna
Witajcie!

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem karuzeli maluszkowi... Niekoniecznie Fisher price bo jest to droga firma, a są karuzelki również bardzo ładne a znacznie tańsze.

Zastanawia mnie tylko czy taka karuzela to dobry zakup, tzn czy jakoś nie zaszkodzi wzrokowi maluszka (zez czy coś w tym stylu)
Jak myślicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31759 przez natmur11
jesli karuzela bedzie prawidlowo zaczepiona na lozeczku to nie sadze by mogla byc powodem zeza. ja mialam dla malej jedna ale szybko sie popsula (tatus za mocno skrecil i pekla)drugiej nie kupowalam bo nie warto teraz klaudia juz by ja za bardzo ciagnela a zamowilam jej za to zestaw gimnastyczny z chicco moze ja zainteresuje. a tak poza tym uwazam ze karuzela to naprawde fajna sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066773 przez marynika
Ja akurat jestem bardzo dobrego zdania o zabawkach Fisher Price, bo są wytrzymałe i dziecko ich nie rozwala podczas zabawy. A tę karuzelę ma moja koleżanka, jest z niej zadowolona. Też chciałabym coś takiego kupić, ale nieco tańszego. Szukam tutaj: www.urwis.pl/marki/fisher-price - czy możecie mi coś konkretnego polecić? Byłabym wdzięczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl