BezpiecznaCiaza112023

proszki do prania ubranek naszych maluszków

12 lata 8 miesiąc temu #182568 przez Natka
A ja juz od paru miesiecy piore w Persil Sensitive. Malemu nic nie jest :) a wydaje mi sie ze ciuszki mieksze sa w dotyku i lepiej pachna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184789 przez taakamama
Ja przechodzilam na "dorosly" proszek jak dziewczyny konczyly 3mce. a wiekszosc moich kolerzanek w okoicach 6mca :)
wg naszej Pani pediatry gdy dziecko skonczy 6mcy mozna probowac przejsc na zwykly proszek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184882 przez wola82
Ja od poczatku pralam ubranka synka w persil sensitve, a po 6 miesiacu zaczelam prac jego ubranaka razem z naszymi i bylo i jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185471 przez ifka
ja do 5 m-ca stosowałam płyn i proszek Lovela a teraz piorę razem z naszymi w żelu Persil i jest ok :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206871 przez Ubastet
Pierwsze pranie ubranek odbyło sie u nas w Loveli - pozniej bedzie proszek dla dorosłych tylko w wersji Sensitive. Slyszałam ze te "dzieciowe" nie dopieraja plam po jedzeniu itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #207717 przez sabinkaa
ja jeszcze w Loveli piore, maly ma 11 m-cy. Ma AZS wiec musze uwazac. mysle ze jak mi sie skonczy ta paczka, to zaczne w normalym proszku prac. co dziwne Maciek byl uczulony na proszek Dzidzius

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #207748 przez Dorciaition
Wyprałam ciuszki dla małej w żelu Persil dla dzieciątek. Mąż kupił taki, chciałam Jelpa, ale teraz mam nadzieję, że przypasuje malutkiej :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #207967 przez Róża
U nas też na razie Lovela, koleżanki poradziły, na razie jest OK, a zobaczymy jak będzie sobie radziła z plamami po jedzonku :) Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o Dzidziusiu i chyba spróbuje następnym razem, jest zawsze parę groszy jest tańszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #207994 przez alicjaa
my na razie tez pierzemy w loveli, na zmiene stosuje tez plyn do plukania jelp /rozowy/
ostatnio odkrylam tez plyn bambi - tani i naprawde bardzo dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208364 przez basiaz
oo tak bambi jest fajny naprawde.. a teraz chyba juz dostepne w nowych opakowaniach :)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSm19MGWV8TOtnh9XHQEKmmR3VfzunIvM8zqhVdMETCmvCOkfsoUQ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221430 przez niusiad25
Ja jak narazie kupiłam jelpa, bo jak otworzyłam i powąchałam lovele to mnie zemdliło. Dzidzius też mnie odrzuca! Więc bezzapachowy Jelp!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224181 przez justynkathebest
ja na początku używałam jelp po 3ech miesiącach przeszłam na lovelę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225613 przez aniolek2265
Ja używam lovela ( a kupiłam w mega promocji bo było naruszone opakowanie i załuję ze tylko 1 szt 2,5 (czy 2,8kg) za 13zł
piorę w normalnym trybie w pralce ale z dodatkowym płukaniem, bez płynu. Ciuszki nie mają zapachu ( chyba ze powietrza, który to zapach uwielbiam taki świeżo wyschniętych ubranek)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225620 przez Gosia_Krupa
My używaliśmy i używamy proszku Dzidziuś-bardzo mi się podoba jego zapach. Chociaż wydaje mi się,że był nieco inny jak urodził się synek(3 lata temu)niż teraz. Ostatnio prałam też w mleczku do prania Lovela-też ma śliczny zapach. Ubranka porównywalnie miękkie itp.,ale zobaczę czy podpasuje córci,bo trochę wrażliwą ma skórę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270189 przez ifka
my do 5 m-ca używaliśmy Loveli (nie zaobserwowałam żadnego uczulenia,zapach tez fajny)a później zaczęłam prac ubranka córci z naszymi w zelu Persil i płukanie w płynie Lenor i wszystko ok :) (ehhh.....Lenka mi na głowie wisi :dry: :S i widzę,że przeciez juz o tym pisałam :blush: :S )


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl