BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

13 lata 2 miesiąc temu #63167 przez jedynaczka
na takie dzieciątka własnie do około roku życia, można nakupić mnóstwo pięknych ciuszków, na takiego jak mój eM czyli ponad rok już ciężko znaleźć coś w idealnym stanie, im starsze dzieci tym wszystko bardziej poniszczone i poplamione :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63208 przez Mirella
Jedynaczka bo to etap nauki jedzenia, za jakiś czas znowu będą czyste, no tak się pocieszam przynajmniej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63275 przez asia26
ja mialam w ciazy plany wszystko nowe kupic ale gdy w maju zeszlego roku nam sklep powodz zalala i zebrala nam prawie caly dobytek na ktory ciezko pracowalismy przez 6 lat musialam cale oszczednosci ktore zebralismy na wyprawke dla dzidziusia wydac na ratowanie interesu :/ zostalam poprzez to zmuszona na zakupy w lumpeksach i wcale tego nie zaluje 70% zakupionych tam ubranek milam z metkami i wszystkie firmowe i sliczne ladniejsze napr=ewno niz te w naszych sklepach :) teraz gdy stanelismy juz na nogi i oglabym sobie pozwolic na zakupy normalnie to ja dalej chodze do ciucholandow bo ta emocja co dzis znajde :) ahhhh bezcenne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63394 przez Groszek
Asiu dokładnie :) niekiedy można cudeńka znaleźć :lol: jestem przykładem że warto szperać, znalazłam chustę do noszenia dzieci a jej wartość to ok 450zł :lol: a zapałaciłam za nia 12 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #63481 przez Emme
można trafić na nowe ciuszki z matkami. ja lubię chodzić na "łowy" bo mam frajdę jak coś mi się trafi. chociaż dawno nie byłam więc sobie wylicytowałam 40 ubranek za 160 zł (stan idealny i nowe)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63549 przez Martynka__89
Emma też lubię łowy ;) ale dawno już nie polowałam :/ Też będę musiała poszukać na allegro jakieś paczuszki bo nie mam dużo ciuchów w rozm. 74. Niestety do lumpka nie mam blisko, owszem idzie tam iść ale musi być fajna pogoda abym wziewa małego to ok. 45 min w jedną stronę.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63555 przez Emme
Martynka__89 napisał:

Emma też lubię łowy ;) ale dawno już nie polowałam :/ Też będę musiała poszukać na allegro jakieś paczuszki bo nie mam dużo ciuchów w rozm. 74. Niestety do lumpka nie mam blisko, owszem idzie tam iść ale musi być fajna pogoda abym wziewa małego to ok. 45 min w jedną stronę.


no, to kawał drogi.
ja mam jeden ulubiony i mogę sobie autobusem podjechać, jak mi sie iść nie chce. u nas jest jeszcze jeden, gdzie nigdy nie byłam bo mi koleżanka zabroniła jak byłam w ciąży bo tam nawet dochodzi do rękoczynów. ciekawa jestem co takiego wrzucają hihi. zalżey od dnia-czasem wszystko jest po 1 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63580 przez Martynka__89
Też mam jeden ulubiony w poniedziałki dostawy to kolejka taka pod wejściem stoi choćby coś za darmo rozdawali, a bijatyka też jest na ciuchy się rzucają jak na mięso. Wolę później chodzić żebym pobita nie została :P Czasem jak maż opiekuje się małym to autkiem sobie podjadę. w poniedziałki jest chyba 53 zł za kilo i co dzień taniej jest :P w sobotę 10 zł za kilo ale nigdy już nic nie ma.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63657 przez jedynaczka
to u nas w lumpku też tak jest, ze jak już jest bardziej tanio, to trzeba się faktycznie naszperać pożądnie żeby coś wynaleźć :D
ale jest rozrywka, no i ta satysfakcja ze sie coś znalazło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63807 przez kiniaa
nie mam mozliwosci chodzenia po lumpeksach bo mieszkam w anglii a tutaj malo takich sklepow ale dla mojego synka kupywalam uzywane ciuszki z aukcjii internetowych i bylam bardzo zadowolona. teraz znowu jestem w ciazy i tez bede miec mnostwo uzywanych ciuszkow po dzieciach znajomych itp..co zreszta mnie cieszy bo maluszek szybko wyrasta z ciuszkow... no i oprocz pieniazkow jest jeszcze jeden plus - dbamy o ekologie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66745 przez Rachela
Przyznam szczerze, że gdy zabierałam się za czytanie tego wątku z początku trochę się przeraziłam, tyle dziewczyn za tym aby nie kupować w lumpeksie. Czy nowe ubranko czy od znajomych czy z lumpeksu i tak trzeba wyprać nawet ze dwa razy. Z drugiej kupowanie nowych ubranek to wydawanie sporo kasy, którą ja wolę włożyć w zakup chusty elastycznej bądź nowego otulacza. Sama od wielu lat kupuje w tych sklepach - naprawdę warto a mam nawet taki gdzie rzeczy są jeszcze z metką sklepu :lol:

Decyzja pozostawiam wam. :)


nefertiti-decoupage.blogspot.com/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150930 przez andziaaxdd
Ja osobiście jestem jak najbardziej ZA !
ubranka dla dzieciaczków są droższe od ubrań dla dorosłych, a w przeciwieństwie do nas, maluszki moze je założa ze 2-3 razy i za małe .
W lumpkach mozna trafić takie śliczne ciuszki, i to nawet w idealnych stanach! :)
To tak samo, jak brać ciuszki od rodziny, po mstarszych dzieciaczkach.
A im bawełna więcej razy sprana, tym łagodniejsza dla ciała maluszków i bardziej przepuszcza powietrze :)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151004 przez Marysia27
A ja jestem stara "grzebaczka" razem z moją przyjaciółką mamy 3 świetne lumpeksy, wszystko z metkami na wieszakach, i jak tam wpadamy to jak po ogień :blush: Ostatnio dla synka wygrzebałam oryginalny "klubowy" komplecik do gry w piłkę- jak ciut jeszcze podrośnie- Manchester United, za okrągłe 2 zł :lol: Ostatnio moja sąsiadka zapytała gdzie kupiłam koszulkę, bo bardzo wpadła jej w oko, mało nie padła jak jej powiedziałam że za 1 zł w lumpeksie, sama poleciała sprawdzić czy znajdzie coś dla siebie. Zgapiaczka :blink: Generalnie nie mam problemu z zakupami w lumpeksach :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151013 przez ilona
Również jestem ZA :)
i też jestem stara grzebaczka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151015 przez ecia
Ja mam to szczęście, że praktycznie wszystkie ubranka mam od siostry, po jej 2 lata starszym synku. W przeciwnym wypadku kupowałabym używane. Nowe to zdecydowanie zbyt duży wypadek, jedynie pojedyncze sztuki dokupujemy, gdy czegoś nam brakuje.

Podsumowując jestem jak najbardziej ZA.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl