BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki dla niemowląt

9 lata 11 miesiąc temu #883382 przez KarolineCZ
To ja dość czesto stawiałam na Nivea i Johnsons, nawet tutaj www.lulajbaby.com/ znalazłam kilka kosmetyków w bardzo fajnej cenie . Jakoś na inną markę nie mogła bym sie zdecydować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891164 przez patka89
Może jestem i młodą mamusia ale mogę powiedzieć tak z doświadczenia już.
Polecam do pupci a tym bardziej,że teraz takie upały bephanten bardzo dobra maść smarować po każdym przewijaniu i problemu z odparzoną pupcią nie będzie.
Niestety Ja używałam sudocrem i moja malutka miała odparzoną pupcie,Niestety się rozchorowała trafiła do szpitala i tam miała też leczoną i pupcie bo nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić pani doktor własnie poleciła bephanten oraz jak już jest tak fest odparzona pupcia na przemian z bephentanem tormentiol.
i wierzcie mi pomogło.!

a Jeżeli chodzi o kompiel używamy Penatenu z rumiankiem i ogólnie kosmetyków od penatenu polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891212 przez Anabelle
u nas bephanten, oilatum, probowałam też emolium, bubchen i innych, ale zaczeły mu sie pojawiac plamy atopowe na skórze - lekarz kazał wrócić do oilatum i zalecił kąpiele emolientowe do chociażby 2-3 roku życia dziecka. Do kąpieli mam wiec oilatum, plus później balsam do ciała emolium. Skórka jak nowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891301 przez patka89
Nam właśnie był polecony bephanten na pupcie :D
No i serio bardzo bardzo pomaga dlatego polecam ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891307 przez mariola27
dobrze wiedzieć:) jak sudocrem nie bd pomagał to wtedy to zastosuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891338 przez patka89
Ja właśnie co do sudocrem to tak nie chętnie,taki był chwalony.
Na samym początku smarowałam malutkiej własnie nim pupcie,no i odparzenie takie miała,że nie jedna mama za głowę by się złapała.
Szczęście w nieszczęściu,że trafiłyśmy do szpitala i Pani doktor pomogła nam wyleczyć tą pupcie.Bo już potem jak pojawiło się to odparzenie nawet penaten nie zadziałał :( Dlatego polecam bephanten a jeżeli z dupcią jest bardzo źle to tormentiol.Pomaga

Teraz zrobię też anty reklame firmie pampers niestety moja malutka okazało się,że jest uczulona na ich pampersy no i chusteczki mokre też nie używam w domu używamy suchych chusteczek albo wacików do oczu i wody :) chusteczki mokre używamy tylko w nagłych wypadkach..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891444 przez Anabelle
sudocrem jest bardzo mocny, zaleca sie stosowac go tylko przy silnych odpażeniach, nigdy na co dzień!
przy stosowaniu częstym były epizody np sklejania warg sromowych u dziewczynek - pisano o tym w kilku artykułach.
na codziennie do pupki to bephanten, alantan, linomag itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891450 przez Suzi
Odradzam tormentiol ze wzgl na szczegolnie drażniacy kwas borny w nim zawarty. Jest inny srodek TORMENTOLUM juz bez tego kwasu w skladzie . Nazwa podobna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896149 przez Loca
Ja polecam serie z Ziajki w sumie uzywam wszystkich kosmetykow z tej serii emulsje do kąpieli, krem do pupci, oliwke sporadycznie i poki co nie mamy problemow z odpazeniami i przesuszona skórą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996849 przez eni
Polecam całą serię Sylveco - kosmetyki kupowane w sklepie marketbio, od razu , po pierwszym zastosowaniu
pokazały swoje właściwości łagodzące. Zaczynaliśmy przygodę z tymi kosmetykami od zasypki łagodzącej, na podrażnioną
zaczerwienioną skórę działa rewelacyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #998268 przez MamaAntka
ja jestem entuzjastyczną fanką kosmetyków chicco, nivea i penaten kosmetyki dla malucha

woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998340 przez sandroosia
Na początku była ziajka, później dostaliśmy od znajomych kosmetyki z Nivei i się na nie przerzuciłam :) teraz kupiłam z rossmanna i też są ok :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005543 przez Akacja

sandroosia napisał: Na początku była ziajka, później dostaliśmy od znajomych kosmetyki z Nivei i się na nie przerzuciłam :) teraz kupiłam z rossmanna i też są ok :)


A których kosmetyków z Rossmanna używasz ? Ja tam też praktycznie wszystkie kosmetyki kupuję dla dziecka i do domu, zwłaszcza że mam kartę Rossnet to mam dużo zniżek, teraz kupiłam suche chusteczki Tami MyBaby Cotton z bawełny organicznej za niecałe 5zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007010 przez JakaJaKachna
My używamy Babydream z rossmana - najlepsze, tanie, z doskonałym delikatnym składem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008370 przez AsiulaW
A ten szampon z Rossmanna Babydream nie podrażnia oczu? Ostatnio używałam Dzidziusia, ale nie jestem z niego zadowolona. Też jak byłam ostatnio w Rossmannie kupiłam suche chusteczki Tami MyBaby Cotton są bardzo delikatne. karta Rossnet to super sprawa dla mam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl