BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 9 miesiąc temu #412415 przez madziaska
Luska, super, ze urlopik udany :) Oczywiscie ja tez na fotki czekam :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina, no no muchomor za pietnastaka ;) No moj to chyba pozlacany jest, za 65 zl ;) Tak, tam piwinny byc motylki na rzepy i grzybki dmuchane, ktore wklada sie do dziurek ;)

Vestuska, u Hani ida 4 zebiska na gorze i mam wrazenie, ze dwojki pojda szybciej, bo juz biale zeby pod blona widac. Jedynki jak dwie banie. Bidna tez sie nameczy :( Dlugo nie wychodzily, a teraz wszystkie na raz :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412450 przez Malina86
madziaska grzybki mam. ale tych motylkow nie mam. No bidna wersja za pietnastaka :laugh:
Biedna Hanula z tymi zebami :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misia spi, uff! Dzisiaj miala na celu kurki od kuchenki i pokretlo w pralce! Poza tym coraz odwazniej chodzi, dzisiaj puscila sie lawy i zrobila do mnie dwa kroczki :)

Aaaa polunia pytalas jak Misiowy katar- otoz dalej jest, jakby troche mniejszy, ale dalej taka woda z nosa jej leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412456 przez katka
Witajcie mamutki kochane
ale sie steskniłam za wami :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Na cały weekend pojechałysmy do wawy do mojej siostry. Był mały shoping i zoo.
Pobieżnie wruciłam kilka stron i chyba nie łapie o co znowu jest wojna?
Madzie ale Hanulka cudaśna
Luśka moc całusków na urodzinki
I wybaczcie ze wiecej nie odpisze ale na prawde tylko pobieżnie sie wróciłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412457 przez Malina86
katka zadnej wojny nie ma, choc czesc dziewczyn chyba postanowila sie ukryc w okopach :laugh:

O jutro moj wozek wraca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412476 przez Dorciaition
obry Wieczór.

Tyle razy juz próbowałam dziś porządnie odpisać, ale Lenia biedna się tak męczy.
W Zakopanym miała 3 mega ataki płaczu, potem kilka dni nic i dzisiaj znowu. Taki ryk, że się aż trzęsie, dusi. Nie mogę :( Ona tylko u mnie się ciut uspokaja. W ogóle ostatnie dni to do nikogo na ręce nie chę, tylko ciągle u mnie.
Dziąsła ma mega spuchnięte i już na dole dziurę. Pewnie na dniach będzie ząbek.

Widzę, że nie tylko Lenisława sie męczy :( Ach, te dzieciaki biedne są.

Luśka super, że urlop udany. A gdzie byliście? Uciekło mi gdzieś. Dawaj fotki.
Trzymam kciuki żeby babcia wróciła do zdrówka.

Malina zaszalałaś z kiecką. Ale pewnie będziesz bosko wyglądała, choć Ty to nawet w dresach pikna jesteś.

Co do "afery" to ja akurat się nie odzywałam, bo byłam u taty i przeczytałam wszystko później, a potem już nie chciałam do tego wracać. Ale uważam, że najazd na Vestusie był nie fair, bo ona chciała dobrze, nie myślała o sobie. Głosowała za Powidzem, choć do tego drugiego miała bliżej. I za to jej chwała ;)
Jest mi smutno, ze np Kredzia i Kima się nie odzywają. Byłyśmy tak zżytye, a one momentalnie
"uciekły". Myślę, że gdybym była na ich miejscu i wkurzyła się na jakąś osobę to np tylko do niej bym się nie odzywała, olewała. Nie wyobrażam sobie tak nagle nie pisać ze względu na jedną czy dwie osoby. Co innego "koleżanka". Wszystkie na nią "jechałyśmy" wiec nic dziwnego, że sobie poszła.

Polunia jeśli chodzi o Ciebie to zgadzam się w 100% z Vestusią.
Jesteś już nasza i tyle. Nie wymyślaj. :silly:

Oo Vestusia to pewnie dziś wszystkie oczy facetów skierowane były na Ciebie.
Dziś faktycznie był mega skwar. Lubię ciepło, ale nie gdy nie ma czym oddychać.
Autko koniecznie kombinuj.
Oj Zuzka też bidulka się męczy. A jak w żłobku? Wsio ok? Nic nie wywijały Panie?

Aaa, długa historia dlaczego chciałam wyjechać.
Ojej, nie wiem jakie zdjęcia wkleić. jest ich za dużo. Spróbuję coś wynaleźć ;)

A w ogóle coś tutaj mało zdjęć dzieciaków :(

Co do wyjazdu to coraz bardziej się obawiam, że zostanę tam sama.
Dziewczyny spinać tyłki- jedziemy.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412479 przez Dorciaition
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412481 przez Mirella
Dorcia życzę sobie to ostatnie zdjęcie na staraczkach widzieć!!! Toż nie mam czasu ciągle tu zaglądać a Ty takie cuda przed nami ukrywasz??? Nieładnie, no no no!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412483 przez Dorciaition
Mirellcia :kiss: :kiss:
Już zmykam na staraczki :)

Mirella właśnie próbuję i error się wpierniczył :angry: Jutro nadrobię :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412484 przez vestusia
Dżem dobry wieczór!

Postanowiłam wyjść z okopów, a co! :D

Ja to się jedynie obawiam tego, że jeśli Powidz nie będzie jedynym naszym spotkaniem, to następne również będą w okrojonym składzie, bo Kredzia i Kima to w ogóle nie będą chciały się spotkać. No ale.

Dorcia no zdjęcie z Lenką w nosidle mnie powaliło ha, ha, ha takie w marszu! :D No rewelka :D I super zjeżdżałaś :) No i muszę Cię poprawić Koleżanko, bo pisze się w "ZakopanEm", koleżanka Anakol na pewno się pod tym podpisze :)

Aj te zębiska naszych maluchów, ja to również ostatnio nie wiem, co się z Zuzią dzieje, ale pierwsze jedynki jakoś wyszły, a przy kolejnych zębach to katastrofa!

Malina ten muchomor faktycznie okrojony, ale i tak za 15 zł jest niezły! :D

Ja zaraz będę szła spać, rano do roboty. Jutro nie ubiorę się tak pięknie, he, he, he :D

Do juterka Lasencje!

A, i Dorcia nie martw się, my będziemy w Powidzu na pewno! :D No i z niecierpliwością będę czekać na Krzysiowe fotki :D

Swoją drogą fotek z Powidza pewnie będzie mnóstwo :D

Dobra, idę :D

Ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412485 przez polunia
Kużwa laski u nas burza taka porządna!!! Zaraz sie w gacie zesram!!! A około 19 wichura taka , że parasol nam połamało taki wielki ogrodowy , frunął sobie przez caly ogród razem z ta betonową podstawą(taka solidna wielka cięzka i parasol też(taki duży algidy - wymataczyłam od przedstawiciela u teściowej w sklepie :silly: zawsze jesteem tysiaka do przodu bo tyle kosztowałby taki sam bez loga firmowego) , w sumie nasz parasol to pikus , siostrze obok porwało kojec od psa też wielki i cięzki. W ogóle duzo rzeczy po całej wsi fruwało , D nawet pozamykał rolety żeby nic w okna nie uderzyło. Zaraz pewnie mi net padnie albo laptop bo bateria słaba więc nie poczytam.
Spadam , miłej nocki.
Do "zobaczenia" jutro przy porannej kawce o ile przez tą burze na zawał nie zejdę. Bo ja sie bardzo boję , nawet Kacper sie nie boi a matka w portki robi :cheer: Ale dla niego to "beczki sie kulają" - taqk mu kiedyś teściowa wytłumaczyła i narazie skutkuje :blink:
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412490 przez Dorciaition
Vestusia no Powidz musi być. Chyba (na pewno) bym sie teraz mega wkurzyła dgyby wyjazd nie wypalił.

Ha ha no własnie nie raz się zastanawiałam jak to się w końcu mówi. Ale w Zakopanym bardziej mi się podoba. ;)

A Zuzia to marudna cały dzień czy też ma takie ataki? Lenia gdy ją mega boli to się aż wygina. Straszne to :(

Krzysiowe fotki po Powidzu bo my wygadacie :silly:

Polunia o jaa, masakra z taką pogodą. Wcale się nie dziwię, że jesteś zesrana.
Trzymaj się tam.

Też zmykam lulać. Marze żeby Lenia pospała chociaż do tej 9 :)

Buziaki

Oj Vestusia no to koledzy juz nie będę tacy ucieszeni ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412501 przez Malina86
Dorcia super fotki i stroj Lenki zarypiasty! No i cena faktycznie dobra.
Ja tez do Powidza jade!

Vestusia nie bylabym taka pewna czy z Powidza bedzie mnostwo fotek ;) Niby kto je bedzie robil? Na chlopow nie ma co liczyc, a my mozemy nie byc w stanie hahaha ;)

Dorcia postanowilam zaspokoic troche Twoje pragnienie na zdjecia ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412506 przez madziaska
Dorcia,super zdjęcia :) Lenisława z kubraczku boska :)
No i biedna z tymi zębami. Ja to i tak się dziwię,ze Hania tak ząbkowanie znosi. Momentami marudna,czasami też nagle zaplącze,jak np coś ugryzie twardego. Dorcia,próbowałaś CAMILLE? Nam
pomaga.

O Mirellka :)

Babuszki wypijcie zdrowie za mnie z tym Powidzu ;)

Kurka,miałam coś jeszcze napisać. Hm ... Nie pamiętam ;) Miłej nocki :)

o i jest Miśka :) Super !

SORKA za literowki,ale z tel pisze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #412568 przez polunia
Witam z rana , zaparzyłam kawę - napije się któraś ze mną?

Ok , piję i biorę się za czytanie , burza wczoraj złagodniała ale prąd wyłączyli a mi laptop padł i już nie poczytałam.

Miłego dnia :side:

No to czytam i żeby o niczym nie zapomnieć to w osobnej karcie na bieżaco dziergam :blink:

madziaska cudna Hanula , Ona mi wygląda na taka grzeczną ułożona dziewczynkę - to chyba po Mamusi :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No o to mi chodziło , że chyba niekoniecznie trzeba sobie zawsze we wszystkim przytakiwać , ja zdecydowanie wolę żeby ktoś mi powiedział dosłownie co na jakis temat mysli a nie zbywał to czasami bardzo wymownym milczeniem. Jak dla mnie przemilczenie czegoś jest gorsze w odbiorze niz najgorsza krytyka , wtedy przynajmniej wiem co i jak w którą stronę. No ale to moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać :blink:

Malina coś Ty za kieckę kupiła za tyle kasy? Aż mi przykro bo u mnie już jakiś czas temu minał etap kiedy bez zająknięcia wyjmowałam kartę i kupowałam to co mi sie rzewnie podobało :( Dawaj fotę , a najlepiej to sie w nią ubierz i wtedy zrób fotę bo na wieszaku nie zawsze cos wygląda na takie ładne jak faktycznie jest. Obstawiam Simple Monnari ewntualnie Solar :silly:

Dorcia widać po zdjęciach, że urlop sie udał. Wszyscy uśmiechnieci wypoczęci zadowoleni :) A Daisy sie nie posikała ze szczęścia jak Was zobaczyła? :blink:

A z tym noclegiem w Powidzu to i tak dupa z uszami bo (pomijajac oczywiście fakt , że na doczepke jednak nie jestem :silly: :silly: :silly: ) mamy juaz wpłacone na ten nasz domek 100zł zaliczki i by nam to przepadło a szkoda mi na chwilę obecna tej stówki i podwójnego płacenia tak w gruncie rzeczy :(

Aaa , przecież ja wcale nie pyskuję :angry: :lol:

luska w sumie ten kinder bal to może i by wypalił bo mamy w sumie dwie sale i ta mniejsza na zimowych imprezach służy za palrnię ;) ale wcale nie musi :lol: Orkiestrę tam dobrze słychać , więc potupać można :blink: Tylko , ze ja i tak sie nie pobawię bo to moja praca i cały czas w biegu jestem :(

Laski gdzie Wy widziałyście te spineczki u Zuzki , chyba cos mi umknęło... :dry:

Aaa , miłam sie na wstepie pochwalic i zapomniałam. Pola od wczoraj zapierdziela po czterech. W domu to robiła po 3-4 "kroczki" i na brzuch do pełzania a wczoraj na dworze spierdzieliła z koca na trawę i tak popieprzała po czterech , że się nadziwić nie mogłam. Gołe girki , kolanka całe obtarte od ciut przesuszonej trawy ale absolutnie jej to nie przeszkadzało. Szorowała az miło , a jaki zaciesz przy tym miała. Normalnie z podziwu z siora wyjśc nie mogłysmy , nic nic a tu nagle moment i idzie. Nie kumam jak mozna w 3 minuty tak załapać ale widocznie mozna. Potem poszłam po leginsy i nakolanniki bo starła by sobie te kolanka porządnie i przy kapieli by mogło szczypać. Normalnie duma mnie rozpiera :woohoo:
I w sumie to był jedyny moment kiedy nie była na maminych rękach i nie płakała bo wczoraj miała jakis dzień jeża , cały czas na łapskach , co chciałam gdzieś odłozyć to ryk taki jakby ją ze skóry obdzierali. Normalnie to ona grzeczna dziewczynka więc nie mam bladego pojecia o co wczoraj szło... :dry: Mam nadzieje , że dzisiaj juz będzie "normalnie" bo gnida cięzka jest i nie mam ochoty jej znowu cały dzień targać.

luska felgi fakt nowe ale stalówki juz pod zimę , a ja już pisałm , że materialistka jestem i wolałabym mioje piekne aluski 18-calówki :silly: . A tak serio to cokolwiek zebym mogła jeździc a ten mój
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jeszcze ich nie zamówił!!!

Oj , to my faktycznie podobne w tym temacie , ja sie wkurze , nawrzeszczę wywale co boli i jest ok :blink:

Ooo , jakie romantyczne wakacje , super . Chyba jednak fajnie , że sami pojechaliście , mieliście duzo czasu dla siebie i dla dzieciaków.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


vestusia ja tam nie wiem o co szło z Funia ale skoro wszystkie twierdza , że cos źle zrobiłas to ja też :angry: :kiss:

KURY ZNOWU WALĄ , MUSZE OKNA POZAMYKAĆ!!!!!!!!!

No to cacy-cacy to może tez byc takie Zuzankowe , niby cacay-cacy a po gębie wali zamiast głaskać :blink: Takie obłudne cacy-cacy to nic dobrego.

Jestem ciekawa jak ludzie na Ciebie na ulicy patrzyli w tej małej czarnej w taki upał? :woohoo:

Ja tez sie juz nie mogę doczekać ! Po mojemu to fajnie będzie , ja tam mogę jechać choćby dzisiaj! :kiss:

Madziaska sto lat sto lat ... Wszystkiego najlepszego!!! :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ooo , to Miska w Powidzu juz będzie sama zapierdzielała na nózkach jak znam życie i jej tempo we wszystkim. Super , pierwsze forumowe samodzielne kroczki! Gratulujemy!!! :)

Katka jaka wojna , mała burza , a jak wiadomo po burzy zawsze wychodzi słońce!!! Co to znaczy pobieznie , nadrabiaj ale już!!! :blink:

Dorcia Ty nawet nie kracz , że zostaniesz tam sama , w razie cuś wpakujemy dupy w auto na STALOWYCH FELGACH :silly: i zrobimy objazdówke po Polsce w celu zebrania inwentarza :woohoo:

Jejku , jaki boski ten "stój z kibla" , nawet D sie podobał.

Ja tez zawsze mówię " w ZakopAnym" :silly: , tak jakoś lepiej mi brzmi :blink:

A u nas po wakacjach zawsze ze znajomymi mielismy takie spotkanie "powakacyjne" właśnie na oglądanie fotek na dużym ekranie i obgadanie wszystkiego , wię c po Powidzu tez takie spotkanie trzeba bedzie zrobić , co Wy na to??? :side:

Jejciu jak Wam Malina zazdroszczę , że macie tak blisko nad morze , Miska ma taka mega wielka piaskownice na wyciągnięcie ręki ni i najzdrowsze powietrze. Miska bez dwóch zdań genialna na fotkach , łobuziara mała. Aaa , kupiłam na allegro bluze Londsdale`a(jak to sie pisze??/) :silly: uzywana z tym , że czerwono-szarą. Za całe 3,99 + przesylka 10,00 :silly:

Aaa , Katka zdjecia "po pijaku" to pewnie najlepsze będą :silly:

A no i czy wszystkie panny maja opaski z kwiatkiem?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobra spadam , Pola wstała a Kacper woła "am" , tzn dupa mu zgłodniała :blink:

No to sie nadziergałam ......... pewnie ze dwie strony tego wyjda :ohmy:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #412570 przez katka
i ja sie melduje z rana
Lenka ma cudny ten kubraczek i cena też fajna.
Malina Misia robi huraa? bo Olinka tak robi jak jej sie coś uda a my mamy wtedy brawo bić :silly:
Vestusia a cóz ty za strój ubrałaś bo jakoś nie moge odnaleźć.
pola u mnie też była burza ale w nocy i nie aż taka wielka ale grzmiało i błyskało sie równo. Robert jak był mały to mu powiedziałam że aniołki grają w kręgle i tez sie burzy nie boi.

PS I DRUKOWANYMI
JAK NIE BEDZIE ZDJĘĆ Z POWIDZA TO JA WAS UBIJE. NAWET PO PIJAKU MACIE APARATÓW Z RĄK NIE WYPUSZCZAC I NA BIERZĄCO MI TU WKLEJAĆ BO JAK NIE TO PO WAS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl