BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #373388 przez Malina86
Czesc Kochane!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Super, ze Zuzanka tak dzielnie zniosla zlobek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malza jeszcze nie ma, jakis wypadek byl na autostradzie i w korku stoja :dry:

Ide mu truskawki robic, bo on to juz wogole ma fisia na owe owoce. Ciekawe czy cos Misi kupil...

Ide, moze jeszcze zajrze, a wogole to mam focha bo zadna dzieciaczkow nie pokazala w Dzien Dziecka. Wstydzcie sie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373398 przez kima
No Malyna tylko ja dzisiaj chyba sprostałam Twym oczekiwaniom :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373424 przez madziaska
Dobry wieczor :)

Hania dziekuje za zyczenia wszystkim ciociom, kolezankom i kolegom :kiss:

Wszystkiego najjjjjjjjjjjj dla naszych kochanych dzieciaczkow!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373426 przez mia1082
Witam i ja z wieczorka

Malina hehehhe Miska jak zwykle przepiekna tak slicznie ubrana.... rozowa landryneczka :laugh:

Vestusiu jestem z Was taka dumna a Zuzanka dzielna dziewczynka ucaluj ja ode mnie..... super ze pierwszy dzien macie juz za soba no i widze ze nie obylo sie bez dodatkowych wrazen :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kimus super ze tak sprawnie Wam to wszsytko idzie tak sie dziewczyny martwilyscie a tak super wszsytko sie uklada. Ciesze sie razem z Wami.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kubus przesliczny tak sie usmialam z tego telefonu do mamy :lol: :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Malina nie fochaj sie mialam wrzucic jakies zdjecie ale jak przeczytalam ta wiadomosc Vestusi to mi sie wszystkiego odechcialo.....


Jutro mamcia przyjezdza :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373431 przez Malina86
kimus duuuuuzy plus :lol: Kubunio cudo! Z jedzeniem biszkoptow, chleba, chrupkow itp. to jest przesada hehe. Ja juz myslalam czy do tej czynnosci nie rozbierac Misi do golasa i wkladac do wanny :laugh: Potem bym splukala prysznicem i gotowe :)
Dzisiaj Misia zajadala wafla ryzowego z Hippa.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mia minus!!! :P

No gdzie ten moj maz?! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373480 przez Róża
Hej dziewuszki :)

Vestusiu, odkąd przeczytałam, nie mogę w ogóle dojść do siebie, ja też biegam teraz co chwila do łóżeczka ... nawet nie wiem co napisać ... :(

ciesze się, ze tak dobrze Wam dziś poszło z Zuzia, pierwsze koty za płoty :*

Malinko, Misia jak zwykle cukierkowa :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia, fajnie, że od jutra będziesz z mamą :)

Kima dzieki za radę, dziś nie miałam jak jutro polukam na te butle i cos dobiorę, dziś na kolacje były cyce, więc pewnie niedlugo będzie pierwsze nocne karmienie :D
Tak napisałas o tych porankach przy kawie, cholercia, ja juz ponad rok nie pracuje, chyba zapomniałam jak to jest ;] super, ze Kubus bezstresowo znosi rozląkę :)
a fotki jak zwykle przeurocze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373491 przez Róża
Dla Malinki, zeby się nie zlościla :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373538 przez vestusia
Dżem dobry :)

Dzisiaj przesyłam moc buziaczków dla naszych kolejnych miesięczniaczków - Aurelci i Kubunia :) Sto lat Krasnalki :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kima - ja też jak sobie pomyślę, to najbardziej będzie mi brakowało poranków z Wami. Bo jednak też mam już taki rytuał, że Zuzia po zjedzeniu rano ogląda bajki a ja Was nadrabiam przy kawusi. No ale. Pozostaną mi wieczory :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kubusiek oczywiście fajniusi. Ta fotka z telefonem faktycznie urocza :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Smaka robisz na truskawki. Podejrzane to jak nic. Ty lepiej testa zrób i nam tu napisz szybko jaki wynik :D

Róża - Szymuś tak słodko się uśmiecha. Na tych fotkach on zawsze taki rozbawiony, superowy. No a same zdjęcia śliczne, chodzi mi o ich techniczne wykonanie. Zazdroszczę, bo ja tak nie potrafię :D Tzn. na pewno nie mam takiego sprzętu :)
To zdjęcie, gdzie jest przytulony bokiem do poduszki rozczuliło mnie :)

Ja już oczywiście piję kawkę, bo jak usłyszałam Zuzankę to aż mi się buzia uśmiechnęła. Żłobek musiał ją naprawdę wymęczyć skoro tak długo spała :D
No a ja się za nią stęskniłam. Bo przecież rano wstała, przygotowałam ją do żłobka, a po powrocie miałam ją dla siebie jakie 2h i poszła spać!!!! Normalnie aż mi dziwnie było :(

Dziś będę sama, bo Piotrek jedzie na te dni Oleśnicy. I jeszcze będzie odwoził rodziców na lotnisko, bo lecą do jego siostry prawie na miesiąc. Ciekawe czy dadzą coś na dzień dziecka. Nie powiem - przydałyby się jakieś drobne, choć z prezentów też się ucieszę :)
Tzn. w imieniu Zuzi, bo o nią chodzi rzecz jasna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373560 przez iva 20
Witam Mamusie :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia jak widze twojego malego to jak bym widziala moja mala jak bierze ta glowke i przegina na bok i sie slodziutko patrzy :P

ja wczoraj obnizylam lozeczko bo moja mala sie lapie za szczebelki i poleciala jeden poziom na dol hihihi :D a jaka zadowolona bo ma glowe na poziomie mojego lozka wiec jak wstanie to sie przybliza do szczebelek i chce przez nie przejsc do mnie :D dzieci to maja wyobraznie:P

Wszystkiego Najlepszego dla dzieciaczkow z okazji dnia dziecka :* spoznione lae szczer mialam wczoraj zly dzien i caly dzien w sypialce spedzilam :(

Vestusia super ,ze Zuza byla grzeczna w przedszkolu i dzielnie wytrzymala do 14 godzinki :) Super z niej dziewczynka mozesz byc dumna z niej :)

Roza ,Szymcio slodki chlopczyk :D

Moja malutka teraz spi , Wiecie co wkurzam sie na mojego bo jak rano go budze ze ma z mala posiedziec ,bo dzisiaj nie spalam od 2 do 5 bo mala sobie urzadzila zabawe i chce sie przespac troche to on wielce wkurzony i gada do tego dziecka jak dopiero wstalo ,zeby przestala jeczec i jak jej sie chce spac to niech spi i ja nawet nie przytuli ani jej nie poglaska tylko sie wydziera na nia i lezy sama i placze traktuje ja jak za pszeproszeniem bezpanskiego psa bo inaczej nie idzie to okreslic ! Mowie mu ,ze ma jej kaszke zrobic bo ona nie jest spiaca tylko glodna ,a on nic !!! Poprostu wychodze z siebie !! Musialam wstac i sie nia zajac i dziecko od razu zadowolone :) Pisze wam to bo nie mam z kim pogadac nawet !

Wszystkiego naj !! Dla Aurelki i Kubunia :D Buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373583 przez Dorciaition
Buziaczki dla Aurelci i Kubusia :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super, że Zuzanka była grzeczna w żłobku widzisz Mama, nie musisz się martwić. ;) ale pospała. Chyba faktycznie miała mnóstwo wrażeń.

Kimuś tęsknimy za Tobą, no i za Kubusiem. Jest uroczy. Uwielbiam Go :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Szymuś cudowny. Rozczuliła mnie 3 fotka. A ostatnia wymiata he he :)

Miśka kochana nasza Ksieżniczka.

Zmykam, wpadłam tylko na chwilkę. O 8 byłam z koleżankami na zakupach, teraz póki Lenka spi to też się położe.
Do pożniej. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373594 przez anakol
Cześć dziewczynki.
Dopiero teraz zajrzałam, wczoraj zupełnie nie miałam jak.

Iva, no ja też bym się wkurzyła na maksa. Przecież Nadia nie rozumie, o co on na nią się złości. Jeśli jest głodna, to nie przestanie marudzić.. Ehhh, faceci. Aż strach im zostawić dziecko ;)

Vestusiu, jak napisałaś że myślisz o 45 kg to się wystraszyłam o Ciebie. Nie wpadnij w anoreksję. Miałaś do 50 się odchudzać, takie podnoszenie poprzeczki jest niepokojące ;)

Super, ze dzieciaczki dobrze znoszą żłobek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Może zajrzę później.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373643 przez vestusia
No ja już posprzątałam a Zuzanka zasnęła. Coś dzisiaj marudna jest od rana, nie wiem co jej. Zrobiła drugą kupę takie bobki kozie. Pierwsza poranna też mała, zbita. Może to ją męczyło...

Iva z facetami tak jest. Nic nie rozumieją, a przynajmniej rzadko. Ja wiem, że Piotrkowi wiele rzeczy się nie chce, ale jak już zostaje z Zuzią sam to zrobi przy niej wszystko. Staram się też to doceniać pomimo tego, że w innej kwestii (czyt. porządki) nie dogadujemy się w ogóle.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Laska, o 8 na zakupach??? No szacun dla organizacji czasu!! :D

Anakol ja wiem, wiem że to jest niepokojące. Tak tylko palnęłam, bo wiem, że i tak nie byłabym wstanie schudnąć do takiej wagi. Już mi się nie chce, a zostało mi 5kg i jest mi bardzo ciężko. Wczoraj zjadłam 6 pierogów (3 z mięsem i 3 z kapustą i grzybami), Piotrek był po chipsy no i zjadłam kilka. Reszta paczki stoi w szafce i czeka na mój kolejny kryzys ;-) Ciężko mi z tą dietą i przyznam, że jest coraz gorzej. Psychicznie oczywiście. No ale nie ma teraz Boba na weekend więc też będzie mi łatwiej, bo on nie będzie mnie kusił niczym, zwłaszcza wieczorami! :D

Ja czekam na Anetę, wpadnie z Michałkiem :)
Potem może na jakiś spacerek pójdziemy, chociaż pogoda dziś dziwna. Momentami przejaśnia się, ale jakieś chmurska wiszą w powietrzu. Oby się nie rozpadało. Na wszelki wypadek na balkonie wózek stoi z tą folią przeciwdeszczową. W razie deszczu np. w nocy, żeby mi wózka nie zmoczyło jak wczoraj ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373708 przez madziaska
Dzien dobry Kochane :)

Wszytskiego najjjjjj dla Aurelci i mojego zieciunia Kubunia :) :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iva, no przykre to zachowanie Twojego M. Kurcze, krzyczy na dziecko???? :(

Dorcia, zakupki tak wczesnie???? ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kimus, Kubasek cudny !!!!!!! Ojjjj ja tez za WAMI tesknie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina, jak tam test????? Mala Malinka cudna :)

Rozyczka, Szymcio cuuuuudowny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373735 przez Dorciaition
Oo widzicie jak forum zmienione? Ja to jednak do starego byłam przyzwyczajona. No ale coś się starają ;) Najważniejsze żeby wirusów nie było.

Vestusia żadna organizacja czasu. Rano koleżanka mnie obudziła, wyszykowałam się, Lenkę "wrzuciłam" tacie do łóżka i myk na zakupy :D

Iva palnij Twojego. może wtedy zrozumie pewne rzeczy :angry:
W ogóle nasi faceci raz w tygodniu powinni dostać w łeb ;)

Oj Vestusia Ty to sie katujesz tą dietą. Ale efekty są. Co patrzę na Twój suwaczek to kilo mniej :) Ale Anakol ma rację- nie przeginaj.

Ciekawe jak tam Bob sobie radzi z Dawidem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373866 przez vestusia
Witam w to dziwne popołudnie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia, aleś podrzuciła Lenkę i wybiegła na zakupy ;-) Dobra jesteś ;-)

Nam dzionek dzisiaj zleciał aktywnie. Rano sprzątałam, a potem przyszła Aneta z Michałem. Dzieciaczki pobawiły się, pospały, potem pojadły obiadki i poszłyśmy na spacer razem jeszcze z tą Agatą od Tymka. Fajnie było, ich dzieciaczki spały, Zuzia rozgadana he, he, he. Śmiesznie to czasami wygląda jak z takiego wózka dochodzi wesołe gaworzenie :)

Teraz przyszłam do domku i jaja jak berety. Położyłam Zuzię na dywanie na tym śpiworze, rozebrałam z bluzy i poszłam siku. Wracam i weszłam do pokoju akurat w momencie, jak Zuzia uderzała głową w dywan. Oczywiście rozpłakała się, ale nic się nie stało. Ale ja się ucieszyłam, bo to oznacza, że przewróciła się na brzuszek i potem udało jej się przewrócić na plecy!!! A to taki mój leniuszek malutki :)

Teraz zasnęła, bo padła jak pies Pluto. Mam tylko nadzieję, że się dziś jeszcze obudzi!!! Planowałam dziś wieczór z Zuzią razem w dużym pokoju przed X Factorem :D Chciałam dziś sobie z nią spać, bo ciągle mi smutno z powodu tej okropnej tragedii :(

A Wy pewnie jakoś fajnie spędzacie weekendy.

Dorciu ja się z Tobą zgadzam - myślę, że facetom to co najmniej raz w tygodniu trzeba dawać porządną reprymendę, aby jakoś po ludzku funkcjonowali.

Bob dojechał z opóźnieniem ponad godzinnym!!!! pytałam czemu tak późno, okazało się, że po drodze auto mu nawalało. Dobrze, że zdążył odwieźć tym autem rodziców na lotnisko, bo pewnie mama Piotrka już była cała zestresowana. Ja bym go chyba zabiła, nienawidzę się spóźniać i jak spieszę się na tak ważne wydarzenia, to zawsze wolę mieć jeszcze pół godziny (co najmniej) zapasu. Bo ZAWSZE coś się przecież wydarzy! No ale. Bawi się z Dawidem, bo są karuzele rozstawione, więc szaleją. Ciekawe tylko ile on na to kasy wyda :(


Mnie też zdziwiła ta zmiana wyglądu forum. Powiem tak, że fajnie, że coś zmieniają, ale mnie pasowało, jak Wasze nicki były po lewej stronie, a nie tak, jak są teraz - po prawej. Po prostu przyzwyczaiłam się do tego. Co innego zmiana barw, czcionek i takich tam pierdół, ale to akurat mi chwilowo przeszkadza :D

Ja zjadłam kolacyjkę, w zasadzie jadłam dziś tylko śniadanie!!! Zuzia zasnęła i mam chwilkę. Miłego wieczoru życzę. Ps. na kogo stawiacie w X Factor? Ja bym chciała, żeby wygrał ten Spenner, ale wydaje mi się, że wygra Podsiadło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl