BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469380 przez Kredka
hej

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


jak pech to pech

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469409 przez Aleksandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha! Ale sie uwinęłam z tym prasowaniem, normalnie na czas mogłabym prasowac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469554 przez madziorskie
My wróciłysmy po 2 godzinach łazęgowania po wsi.. aż się dziwie, że tyle po mojej wsi można chodzić... rozpaliłam w kominku i czekam z obiadkiem na mężulka;) Dzisiaj ugotowałam zupkę jarzynową z kalafiorem na piersi kurczaczka i część odłożyłam do Izki, resztę mocniej doprawiłam i ja zjadłąm pierś, a mężuś dostanie samą zupę;) no ale On pałaszował wczoraj kotlety w panierce, a ja tylko patrzyłam... No ale wracając do mojej zupki to za jednym zamachem zrobiłam obiad dla całej trójki ;)

Olu co za plany... hmm...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Faktycznie na czas mogłabyś prasować.. a nie chcesz wpaść do mnie??? :laugh:

Dobra zmykam bo zaryczy mi sie dziecko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469603 przez vestusia
Witam Mamuśki :D

Ja już po pracy ale walczę sama z Zuzanką. Piotrek zadzwonił, że musi zostać w pracy do 19. No szok, a ten Gamoń to nawet śniadania sobie do pracy nie bierze, więc pewnie wróci wygłodzony! W lodówce ma kupne kotlety, niech se zje ;-)

Madziorka fajny avatarek :)

Ty to aparatka jesteś, notuję w dzienniczku dwie bańki za orty – husteczki i pułka ;-) He, he, he :D
:*
Tak się Laska zaczęłam zastanawiać czy jak jesteś na diecie, Kredzia tak samo, to możecie karmić? Tzn. chodzi mi o to, że mnie się wydaje, że chyba nie powinno się karmić? Ale ja się nie znam i nie czytałam o tym zbytnio, bo jak byłam na Dukanie to już nie karmiłam ;-)

Ja do swojej prezentacji filimków nie będę raczej dodawać, starczy zdjęć, bo i tak jest dość długa. Obym muzyczkę fajną dodała to będzie super.

Ha, wczoraj pisałam, że Zuzia nigdzie się nie wspina i co? I dziś zaczęła. Poszłam do kuchni i wróciłam do pokoju a ona stała na leżaczku przy fotelu. No dobrze, że nie wyrżnęła.

No i chodzi już coraz pewniej i szybciej i chyba sobie guza nabiła w żłobku, bo ma czerwoną kreskę na czole. Pięknie będzie wyglądać w swoje urodziny ;-)

Ha Lusia ja z Ciebie nie mogę, w prezentacji jesteś na drugim miesiącu ;-) He, he, he :D Ja praktycznie skończyłam, tylko dodam jeszcze troszkę zdjęć z 12 m-ca i będzie super. No i te piosenki, tylko najpierw muszę je ściągnąć i nabrać weny, co by to jakoś fajnie wyszło ;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Boziu na 4 fronty! To z Ciebie niezły Czort był! :D

A, to jak długopis się kładzie to nauczyciel albo pisarz? No a różaniec? Że ksiądz? A kasa? He, he, :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha, ha, ha ale się uśmiałam z mojego zięcia!!!! Ha, ha, ha :D To sobie zrobił nową fryzurę he, he, he :D No siedzę i grzeję :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorka! Fajne te mebelki! Chociaż ja to jestem zwolenniczką po prostu jakichś zgrabnych komód, nie całe takie zestawy mebli. No ale pewnie z czasem takie meble podobne trzeba będzie zakupić na te wszystkie rzeczy, które Zuzia będzie chomikować ;-)

Ha z tą siłką to się nieźle te meble komponują :D

Emcia no szacun dla Twojego M. Ty weź mu szepnij na uszko, żeby powysyłał jakieś maile do tych naszych facetów, żeby też zmądrzeli ;-) No genialny jest. On to Tobie zawsze takie miłe niespodzianki sprawia. Zazdroszczę. Mój Bob to taki gbur, że szkoda gadać. Jak mu mówię o tym, żebyśmy gdzieś np. sami wyszli i zostawili Zuzię mojej mamie, to odpowiada, że po co. I taka z nim rozmowa ;-)

O ja, ospa? Uważaj na Natkę!

Olcia a to po co spirala była jak planujecie drugie? :P He, he, he :D Tak tylko pytam :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajno, że impreza wypali i coraz więcej gości. Jak te 8 osób brakuje, to może my przyjedziemy ha, ha, ha :D

O, Madziorka mój Bob to też nie potrafi tańczyć. No tak się z nim męczę na imprezach, że szok. My to pewnie nawet na własnym weselu tańczyć nie będziemy. On nie potrafi a gada, że ja nie umiem. On ciągle mi dokucza, że np. ciągle mi musi gotować, ciągle zmywa naczynia. Że wszystko robi on he, he, he :D

O i malarka i tapeciarka z Ciebie :D

Jej, to my pieluszek 3 dawno już nie używamy. Ale 4 są ok. Mnie najbardziej pasują Huggiesy te Super Dry. Dady w sumie kupuję czasami, ale wnerwiają mnie i sum sumarum stwierdzam, że nie opłacają się. Bo co z tego, że np. na promocji są tańsze, jak trzeba je częściej zmieniać, bo przynajmniej Zuzia to sika okropnie i strasznie często muszę je zmieniać. Na noc nie mogłaby mieć Dady, bo je przesika i jest cała mokra albo po prostu pielucha jest tak pełna, że aż w pokoju czuć ostry zapach moczu. Dada tylko w dzień, ale najbardziej pasują mi Huggiesy albo Pampers Active Baby.

Co do usypiania to hmmm.... ja, jak już wcześniej pisałam, miałam problem z Zuzią jak uczyła się wstawać i nie umiała zejść do parteru. No darła się przeokropnie.
Wiem, że może to źle zabrzmi, ale ja bym wzięła Izunię na przetrzymanie. Tzn. chodzi mi o to, że jeżeli np. Zuzia miała takie dni, że wiedziałam, że jest najedzona, przewinięta itd. i że nic jej nie boli i darła się (dosłownie) tylko dla zasady, żeby iść na ręce, to ja nie reagowałam. Po kilku minutach najczęściej uspokajała się. Jeśli płakała dłużej to troszkę ją ponosiłam i potem z powrotem do łóżeczka. No u nas generalnie wszystko się unormowało jak Zuzia nauczyła się siadać z pozycji stojącej. I do teraz, odpukać, jest wszystko dobrze.
Może spróbuj np. wziąć Izunię na ręce, niech się wyciszy, potem znowu odłóż do łóżeczka i pogłaskaj po główce? Posmyraj po pleckach? My tak zasypiamy bez smoczka i nam się udaje, a to też nie lada wyczyn, żeby usnąć bez monia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sprzątaj, sprzątaj. My od soboty walczymy z utrzymywaniem porządku na bieżąco. Podoba mi się to, bo Piotrek wczoraj musiał zmyć gary z dnia poprzedniego i to zrobił. I wszędzie jest czyściutko. Zostaną kurze, odkurzanie i podłogi. A tak to jest gicior :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dla mnie akurat 13-ty to raczej szczęśliwy. Choć nie pamiętam co, ale coś się w ten dzień stało co mnie rozwaliło, ale nie pamiętam he, he, he :D

Madziorka a Twój M. naje się zupą?? Mój to standardowo mówi, że woda np. z pomidorów, ogórków (niepotrzebne skreślić), to nie obiad ;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No a ja odebrałam Zuzankę ze żłobka, zjadła winogrono, troszkę bananka, naleśnika kawałek i poszła nynać. Marudziła, ale w końcu zasnęła. Potem jeszcze ją wykąpię i wieczór dla mnie i na moją prezentację.

Ona tak zapitala, że szok, teraz to naprawdę zaczynam się o nią martwić, bo idzie niepewnie, przewraca się jeszcze i muszę uważać, gdzie idzie, żeby nie przywaliła w jakiś kant. Masakrejszyn.

Piorę koce i coś długo to pranie się robi. Chyba Zuzanka zmieniła mi tryb z krótkiego programu na normalny, bo już ponad godzinę się pierze he, he, he :D

No a jutro Zuzanka ma zdjęcia w żłobku ,muszę ją jakoś fajnie ubrać. No i w czwartek również.

Dzwoniła do mnie Psiapsióła ta od małej Ali i zapowiedziała, że przyjadą w czwartek. To będzie wesoło :D

Kochane jestem wzruszona, że to już minął rok od urodzenia Zuzi, ciągle to przeżywam i myślę o tym. Rok temu byłam już w szpitalu a Wy pisałyście do mnie eski :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469613 przez vestusia
A to wkleję Wam troszkę mojej Zuzolindy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469701 przez vestusia
Aniaa_ wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!! Sto Lat Kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469797 przez luska
hej laseczki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co do tego przymuszeniem do zaobrączkowania , to mi ciągle dupę truli , mój się obrażał i musiałam dać za wygraną i cala historia

Madziorska mebelki bardzo ładne.Śliczny pokoik będzie miala Izunia.A program już sprawdzam, Videospin

Emka hehe Aureska robi dokładnie , to samo z tym jedzeniem i piciem :laugh:

fajnie , ze M ci kupił kozaczki i najważniejsze , ze się tobie podoba :lol:

Malina jak ty cos
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to lecę z krzesła , matko dziewczyno czy ty swoich fot nie widzisz??Zawsze dzaga , że wymiatasz

Olu ja to nie eksperymentuje z pampkami już , bo raz się nadziałam i tylko pampersy albo dady

Dokładnie gdyby nie ta kasa , to ta 2 to był by standard .A pewni i więcej by było dzieci w domu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A widzisz czyli nie trzeba odwoływać impry , a tak się stresowałaś.
A co do pampków , to my tez jesteśmy na 3 z chudzielcem.


Madziorska wow no to gratki za to malowanie :laugh:
Z tym usypianiem , to co dziecko to i sposób.U nas podziałało dawanie mleka/herbatki na kolankach przytulana do cycucha.I jak juz oko jej leciało , to do łóżeczka.Podziałało i teraz jest to samo mleczko lub herbatka na kolankach i do łóżeczka i tak już sobie sama zasypia.

Pola ja ie skumałam o co chodzi z tą kucharka :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Vesta we z mi podrzuć jakieś pomysły na sound tracka do prezentacji , bo tu mam rebusa B)

EE Vesta , to bob i mój Ł to by sobie rękę mogli podać , zero romantyzmu i tańczyc tez nie umie.Wziątek jest tylko wtedy jak sobie pochla , a rzadko zapija

Z tym pastrami to moj gina tez powiedział o tym brudzeniu , ale wystarczy gazik i troszkę spirytusu i przetrzeć lekko i gotowe i czyściutkie :)

hehe spko Vestka bobij sobie go sama hehehe :P

Kucze i zuia jak tez wypowazniała .Śliczna jest , i głupiej juz do kogo ona podobna .Na jednym zdjęciu czysta ty , na drugim mały Bobik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469828 przez luska
Aniu przyłączam sie do życzeń Vesty

Ale mam dziewczyny wku......Zamówiłam zaproszenia 5 listopada , 7 zaakceptowałam zaproszenia i do tej pory do mnie nie dotarł , noż ja pierdziel.Jutro czekam do 13 , bo tak jest listowy u nas .Jak nie będzie zaproszenia , to zadzwonię i zjebie kolesia.

a była dzi też na zakupach.kupiałam małej tego szczeniaczka uczniaczka i generalnie kasa w blooto , zero zainteresowania B) kurteczke z Mayoral(chyba taka sama ma Pola)
allegro.pl/mayoral-firmowa-kurteczka-ide...owa-i2783416168.html
Spodnie dla oleska bkluze i kamizelke i dla małej dziny, ale boskie sa tylko takie na 3 latka , ale musiałam wziąść :P
No i znalazłam jej boskie kolczyki za 200 zł , ale ten mój czaderski małżonek przyżydził B) Ale mnie teraz olsmiło , ze znalazlm jak robiłam pożądki w szafce nocnej 300zł hehehe czyli trza kupić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469845 przez luska
Moje gnomy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469848 przez Suari
Vestusia- Zuzanka śliczna i jaka już duża :)

Lusia- poszukaj dobrze to może więcej znajdziesz ;) Igor też ma tego szczeniaczka i czasami się zainteresuje. Zaproszenia może dojdą, a jak nie to dowal gościowi.

No mnie wczoraj tak jeden wkurzył, że myślałam, że go opluje przez ten telefon. Wydzwaniały do mnie jakieś 3 numery stacjonarne, w ciągu 40 min chyba z 15 razy, a w tym czasie Igor jadł i potem usypiał. W końcu odebrałam i zjechałąm gościa,zdążył się tylko przedstawić i powiedzieć skąd dzwoni. Ciśnienie mi podniósł nieziemsko.

Wczoraj jak zaprowadziłam Igora do żłobka to był inny niż zwykle, nie uśmiechał się, ani nic nie mówił, dosłownie jak nie on. I tak mi się szkoda go zrobiło, że po pracy skoczyłam na zakupy i przy okazji kupiłam mu zabawkę :) kolejną ;)

My używamy tylko pampersów-5. Igor dość dużo sika, czasami nawet dwa razy w nocy musiałam go przebierać.

MAdziorka- u nas też był etap zasypiania na rękach, ale samo przeszło, a ta histeria twojej Izy to pewnie lęk separacyjny, też z czasem minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469850 przez Suari
Cudny Oli i Aurelka :) fajne to zdjęcie w czapach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469860 przez [email protected]
nie no mamuty!!!!
wam to powinni jakis dzienny limit załozyć!!!
przeciez ja bede tydzien odpisywac po to zeby miec tydzien zaległości:(
moze mi sie kurde jutro uda :(



NAJ NAJ NAJ SERDECZNIEJSZE ZYCZONKA DLA MICHASI!!! SPOZNIONE ALE SZCZERE
MAM NASDZIEJE KOCHANA ZE DOSTAŁAS MNOSTWO MEGA CZADOWYCH PREZENTÓW!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469871 przez Suari
To też wrzucę fotę :)

Po kąpieli


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469930 przez madziorskie
witam wieczorowa porą, a może nawet nocną już...

w końcu mam chwilę by usiąść i poczytać... a jest co... ;)

Vestusia ja tak napisałam??? JA??? NIEMOŻLIWE!!! :laugh: :laugh: :laugh:

No a niby czemu nie powinnam karmić??? Iza i tak nie za wiele pije więc tak jakbym nie karmiła;) a przynajmniej dodatkowe kalorie idą na laktację ;) hi hi

No widzisz! Nie martw się na zapas matka!

oo ale przypomniałaś mi co dzisiaj zobaczyłam! Bawiłam się na kanapie z córką jak przyjechał mąż z pracy... poszłam do kuchni włączyć gaz pod garnkiem z zupa i wróciłam do niej. Po jakims czasie poszłam nalać zupy i wchodząc z talerzem do salonu co ja widzę??? Moja córka schodzi z kanapy tyłem!!! Szybko postawiłam talerz i do niej podeszłam, ale zdążyła juz sama zejść i się nie przewróciła, ani nic tylko na 2 nogi stanęła bardzo ładnie. Pokazywałam jej kilka razy wcześniej jak się schodzi, ale nigdy sama się do tego nie rwała... no a potem chciałam meżusiowi pokaząć, że dziecko umie samo zejśc z kanapy i co? nie chciała tyłem tylko przodem podchodziła do krawędzi i musiasłam jej zabronić, bo na łepek by spadła!

Różaniec - wierzący lub nawet ksiądz,
Książka - pisarz, lub wogóle, że nie będzie miał problemów z nauką
Kieliszek - pociąg do alkoholu
kasa - bankier, biznesmann, lub że będzie się dobrze powodzić

Mój bratanek złapał kasę (5zł) i wrzucił do kieliszka... czy to oznacza, że co zarobi to przepije??? hi hi :lol:

Wiesz vestusia jak ja powrzucam tam rzeczy Izy do środka, na póli pokłade książeczki i maskotki musze z domu rodzinnego przynieść i jeszcze takie porcelanowe laleczki, które mam to juz tam miejsca nie będzie... i pewnie bede musiała jakieś PÓŁKI jej dorobić...

No tacy sa juz faceci, że tylko na nas narzekają! Chociaz mój to nie narzeka! Mowi nawet czasami, że mam sobie odpocząć i np nie gotowac obiadu, że On sobie coś tam zje... ;)

Z Iza jest ten problem, że nawet jak wyjdę z pokoju do wc to jest straszny ryk!!! ona przyjdzie z rykiem za mną (zawsze zostawiam otwarte jak szeroko drzwi) i siedzi na podłodze i ryczy! Jak idę do kuchni robić cokolwiek to jest to samo! Wogóle ona ostatnimi czasy straszna beksa się zorbiła i drze się i drze... nie wiem czy do jakiegos psychologa z nia nie pójść... serio ten jej ryk zaczyna mnie denerwować, co zreszta jest medycznie udowodnione, że długotrwały płacz dziecka źle wpływa na rodziców... :angry:
nic jej nie jest, a ryczy przeraxliwie, jakbym ją biła lub nie wiem co jej robiła! nawet jak jest obok mnie czasami a ja np zrobie 2 kroki dalej by np drewno do kominka to już jest ryk! Mówię mam psychicznie mnie zaczyna dołowac... :(

Mój małżonek zupe jarzynową bardzo lubi i zajada z wielkim apetytem i do tego bułeczkę z masełkiem ;)

No to pewnie Zuzanka zadbała, by się doprało... :lol:

Ojj domyślam się, z ejestes wzruszona! pewnie każda z nas będzie w urodziny wzruszona!

Jaka sliczna Zuzia! No piakna i jak pozuje!

Aniu masz urodziny? No to 100 lat Kochana!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



No ja jak usypiam na rekach i już niby śpi, odkładam do łóżeczka a tu ryk! Musze chwile ja pogłaskac po główce i pleckach, pokołysac reka i dopiero jak znowu dobrze zasnie to jest ok i moge sobie iść... no i jej spanie to tylko pół godz!

Luśka jestes niemozliwa z tą kasą ;) a ładnie dzisiaj poszlałas na zakupach... pieskiem się nie martw! zacznie się bawić! Mojej to ja go kupiłam, bo był w promocji jak Iza miała 3 miechy!!! I powiem wam, że wtedy bardziej się nim potrafiła zainteresowac niz teraz he he... no ale czasami lubi się nim pobawić. Tylko wkurza mnie bo wł i wył się go na nóżce, a nóżka zazwyczaj dotyka nogi Izy i co chwile przez przypadek sobie wył go i muszę jej włączyc..

Ale masz boskie dzieciaczki! zdjecia cudowne!

Suari ja to mam najczęsciej wyłączony stacjonarny tel i wł jak chce gdzies zadzwonic... a komóre mam na wibracje...

Jedyne co rzuca się w oczy na zdjęciu to cudne włosy!!! nie masz problemu z ich rozczesywaniem???

Nic pora na dobranoc.. ech to juz było... pora do łóżka... ;)
Dobrej nocy pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469941 przez Kredka
Anno żyj nam 100 lat

Aleksandra
ja nie lubie prasować –zapraszam do mnie ;P

Madziorskie pocieszę Cię, nie tylko Ty masz takiego wyjca. Ostatnio przed chrzcinami czesciej musiałam wychodzic i Mikołaj zostawał z tatą, bądź sąsiadką. Od tamtej pory jak widzi że wychodzę do przedpokoju to jest płacz i wspinanie się po moich nogach ze słowami „mammmmaaamamaa”
No kochana masz kondycje, 2 godziny dralować, no no

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mówisz, że Twój mąż ma takie delikatne dłonie. U nas jest tak, że moja obrączka wchodzi w obrączkę męża i jest między nimi sporo luzu :P

Vestusia
jeśli chodzi o diete… Jak karmiłam (często) regularnie Mikołaja to nie odchudzałam się, ale teraz karmie tylko w nocy ok. 2 razy, wiec to moje karmienie to tylko tak na popitkę, bo w dzień ma odpowiednio zbilansowane posiłki stałe, które to właśnie stanowią główne źródło składników odżywczych. Ostatnio Mikołaj nie chce w ogóle cyca, czasem raz w nocy. Próbowałam mu dzisiaj dac NAN butelką ale nie chciał (pozniej po ciezki namowach wsunął 120 ml NAN na spaniu), wiec zagęściłam troszke kaszka i też nie chciał. Nie wiem czemu odmawia mleka zarówno mojego jak i mm. Przeciez jest za mały na to aby zupełnie odrzucic mleko. Nie wiem czemu..?
Heheh Ty to spanikowana mamuska jestes. Ja wiem że na forum poniektóre dzieciaczki to mają zachowania ponad normę, jak np. Misia już 9miesieczna biegająca po domu. NO ale ja tam się nie stresuje, kazde dziecko ma swój ryt rozwoju co nie znaczy że jest gorsze że pozniej siedzi, chodzi czy mówi.. Ty zaufaj swojemu dziecku i nie stresuj się że akurat w tym momencie nie robi tej czynności co inne dziecko.
Wiesz na tych zdjęciach Zuzolek wygląda jakby miala 2 lata. Kurcze tak dorosle wygląda. Na pierwszym zdjęciu wylada na pulpecika a na innych na szczuplą.Ile wazy i jaki rozmiar ubranek macie??

Lusia my uzywamy Papers Slip&Pay rozmiar 5. Tylko ja uzywam 5???????No nie możliwe..
No nie mogę z Ciebie. Ty to zawsze znajdziesz jakies zaskórniaki. Koniecznie kup jej kolczyki.Ja tez uwielbiam zakupy, fajnie, że udane. A kurteczka śliczna. Co do pieska, może się jeszcze z nim przeprosi.
Sliczne te Twoje gnomy :laugh: . Olo jaki czaderski uśmiech haha, a moja synowa dama w kąpieli z pianką..wow ;)

Suari
ooo widze że Wy tez jedziecie na 5 papersach. No nie jesteśmy sami ;) Igorek sliczny i jaki duzy. A czuprynę ma kozacką.
Ja nie mam stacjonarnego tylko kom ale tez mnie wkurza jak dzwonia z roznych firm i usiłują naciągnąć ludzi..ehhh

Sarna może po prostu postarasz się być na bieżąco? Szkoda że rzadko do nas zaglądasz..

Madziorskie
naprawde Miki ma ten sam etap leku separacyjnego co Iza. Mysle że nasze dzieci potrzebują wiecej uwagi, ciepła. Minie im to,z czasem…


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ok i ja zmykam spac. DObranoc

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl