BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #675434 przez Brunetka
Gabi koniecznie daj znać jak było na wizycie :) Czekamy na wieści od Ciebie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675442 przez Brunetka
Zapomniałam Wam napisać o tym, że ostatnio z okazji urodzin mojego faceta, stworzyłam film z podkładem muzycznym i zdjęciami (naszymi wspólnymi i ściągniętymi z netu). Jedno z nich chciałabym Wam pokazać :) Śmiechu było, że hej ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675464 przez natB
Brunetka myślałam, ze połówkowe;)... ja już nie ogarniam tych badań genetycznych, ja miałam tylko na razie przezierność :)...

Gabi85 powodzenia na wizycie :)

Ale dzisiaj jest ładna pogoda, a mi plecy już wysiadają :(:(... ostatnio aż zasnąć się nie da i zwijam się z bólu i z płaczu :(... myślicie, że mogę je smarować maścią końską?

We wtorek idę do lekarza z wynikami moczu i spytam się, co może mi poradzić na te bóle, bo na prawdę są nie do wytrzymania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675479 przez Brunetka
natB co do tej maści końskiej to bym się wstrzymała. Nie wiemy do końca co tam są zawarte za składniki...

Współczuje Tobie tych bóli. Koniecznie musisz porozmawiać o tym z lekarzem bo co będzie w bardziej zaawansowanej ciąży ? :(

U mnie tez pogoda piękna. Czas się ruszyć i wyjść na świeże powietrze...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675502 przez natB
Wiesz, co ona mi mówiła, że będą mnie bolały, a że jestem dość szczupła to tym bardziej... i właśnie od tej wizyty, jak mi to oznajmiła to coraz bardziej to czuję... miałam problemy, żeby się na kozetce obrócić w bok, jak badała mi nerki :( yhm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675520 przez nefretete666
Dziewczyny pozniej zrobie wam fotke i wysle, moj nie ma opcji kolysania ale mozna dokupic taki stojak ktory jest przystosowany do kolysania tylko ze one kosztuja okolo 30F.Bardzo fajne te spodnie ciazowe ktore ktoras z was pokazywala a co do wozka to my mamy taki:http://www.mamasandpapas.com/product-luna-pushchair-black/221825300/type-i/ I TAKI allegro.pl/x-move-x-lander-4w1-besafe-4-...wor-i3276438632.html TEN CZARNY TO DOKUPILISMY TERAZ BO JETS LEKII i super sie prowadzi chociaz kiedys nie chcialam nawet sluchac o kolach piankowych, teraz musimy dokupic tylko fotelik samochodowy ale to dopiero jak dowiem sie plci.Ja tez jestem zdania ze dziewczynka moze chodzic w niebieskim i innych kolorach tylko dla chlopca nie zalozy sie sukeineczki a wlasnie sukeineczki pokupywaly tamte moje znajome.Co do ceny tego koszyka to jakos sie dogadamy indywidualnie jak ktoras z was bedzie zainteresowana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675535 przez nefretete666
s1.zmniejszacz.pl/112/sl387265__764022.jpg
s1.zmniejszacz.pl/112/sl387266__837485.jpg
prosze o to koszyk jesli ktoras jest chetna to piszcie bo za tydzien wysylam paczke do polski to zrobie duza i moge wyslac ten koszyk
a zapomnilam napisac w tym koszyku jest poduszeczka,kolderka i materacyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675608 przez www.Lumpik24.pl
████████████████████████████████████████████████████████
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675672 przez JustynaNL
Z tymi ubraniami to mimo wszystko dobieralabym dla dziewczynek po pierwsze dziewczęce stroje właśnie typu sukieneczki i legginsy mogą być wtedy w niebieskim kolorze, ale juz z bluzami i bodami to ten kolor jak i brąz czy nawet zieleń bym pominela. Wierzcie mi lub nie, ale właśnie to jest wkurzające jak się ubiera dziewczynkę w róż, fiolet, czerwień i żółć o kroju typowo dziewczęcym a mimo to przez rok czasu wszyscy mijający ludzie chwala jakiego pięknego mam synka... w domu to jedno można ubierać jak kto chce, ale na wyjście mimo wszystko chlopcu różowej koszulki bym nie założyła a dziewczynce niebieskiej bluzy też nie (nawet szara czy brązowa, ale z różowymi napisami baby Girl nic nie pomagaja bo kolory typowo chlopiece)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675679 przez natB
No ja różowej koszulki chłopcu tez bym nie założyła :P... a co do ludzi niech gadają, ja na szczęście mieszkam na wsi i będą mnie omijać wszelkie komentarze i zaglądanie do wózka :P... w koło mam ciszę i spokój ach :D

A reszta rodzinki będzie zorientowana, co do płci :)

1,5 h i weekend :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675689 przez suzi001
Nat mnie tez bolały ostatnio całe plecy,chciałam sie wsciec poprostu,tak wylam z bólu ze hej,ale znalazłam na youtube ćwiczenia na bol kręgosłupa,zrobiłam i przyniosło ulgę zdecydowanie,tez myślałam o maści ale raczej nie sadze zeby to cos pomogło,nasz kręgosłup sie rozciąga i dlatego boli,więc takie ćwiczenia zdecydowanie pomagają.
A co do ubranek mi sie w ogóle nie podobają różowe i niebieskie :) napewno pare spiochow kupię ale nie do przesady :) mi sie podobają ubranka neutralne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675707 przez gabi 85
już po wizycie na 85 procent chłopak wszystko ok dalej mam jeśc luteine i witaminy żadnuch badań nie mam zleconych ostatnie miałam w kwietniu na kiedy umawiacie sie na usg połówkowe bo musze sie umówic u doktora u którego robiłam badania prenatalne bo lekarka mi nie chciała robić u siebie czyli w katowicach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675741 przez agnieszkazst
Psotka ja też wynajduję ciekawe rzeczy z ciuchlandów - zawsze jestem mega zadowolona jak znajde coś super i to za symboliczne 5zł. :)

Brunetka najważniejsze że Niunia ma się dobrze, a tak jak piszesz, jeszcze się może okazać że dziewczynki to jednak chłopcy a chłopcy dziewczynki ;)

Co do ubranek dla Maleństwa to jeszcze nie kupuje,ale w lipcu zaczne :) mi się najbardziej podobają neutralne kolory właśnie typu ecri itp. I takie pewnie będę kupować:)

Cortezia super te Wasze śpioszki!! Cudne!!

Co do koszyka to przepiękny ale jak dla mnie mało praktyczny do małego mieszkania. Nie byłoby gdzie tego wszystkiego trzymać... No chyba że ktoś ma duży dom to inna sprawa. A przy dwóch pokojach to koszyk ni w ząb - zbędny. Ale śliczny jest to fakt :) I pewnie gdybym miała duże mieszkanie bądź domek to czemu nie :) ale może to kiedyś...

Nat u nas też pogoda cudna.... Chyba przyszło lato - żar się z nieba leje. Na kręgosłup to po prostu musisz trochę poćwiczyć i od razu będzie ulga :) Mi tak jak i Suzi dużo pomagają właśnie ćwiczenia.

Gabi super że u Ciebie wszystko ok. Ja mam mieć połówkowe pod sam koniec czerwca - tak przynajmniej planuje. Pozdrawiam wszystkie Mamusie!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675744 przez nefretete666
Gabi gratuluje Ci syneczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675985 przez oki222

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl