BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 9 miesiąc temu #715389 przez Pyśkaaaa
whiteb zakochalam się w żyrafce :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715416 przez Nutka
Witam poniedziałkowo :)

W pierwszej kolejności Witam nową mamusię :) Miło że do nas dołączyłaś :)

WhiteBlackberry Żyrafa przesłodka :)

Poniżej zamieszczam tabelkę aktualna, wysyłam ja tez na maila. Wszelkie zmiany w tabelce piszcie mi na PW zebym nie musiała wertować stron i wyłapywać :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715426 przez kamcia287
Anitka90 ja się nie bałam tylko martwiłam o swoją fasolkę , że zacznę się cieszyć i coś się niepowiedzie , to tylko z obawy o maleństwo.

bardzo bym prosiła o linka do waszych brzuszków?????? :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715429 przez monia19109
cześć dziewczyny,ja też spodziewam się mojego pierwszego dzidziusia w grudniu,termin mam na 15 i jestem przeszczęśliwa. pozdrawiam wszystkie "grudnióweczki". monia frankfurt:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715431 przez WhiteBlackberry
kamcia287 To zrozumiałe :)

monia19109 Witamy kolejną mamusie :D Rozgość sie :D

Dziewczynki mamy tabelkę i jeśli znacie płeć to napiszcie do Nutki w wiadomości prywatnej swoje dane typu: skąd jesteście, płeć dzidziusia, która ciąża, wasz wiek i termin porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715443 przez Gosica
Hej :)

Równiez witam nową mamusię :)

W koncu dotarlam spowrotem do domu, o od rana w trasie :) Byłam z kolezanka na badaniach a pozniej oczywiscie pojechałysmy do niej co by zabic jakos nudę :) Wracajac do domu spacerkiem prawie sie ugotowalam, samo to powietrze gorące opala :P
Pozniej moze nad jakas wode wyskoczymy wieczorem, ochlodzic sie :)
Podsyłam na pocztę fotki kilku sztuk ubranek dla naszego Malenstwa, najnowsze nabytki :P

WhiteBlackberry żyrafka- cudeńko :)

Miłego popołudnia :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715456 przez anitka90
monia19109 Witamy witamy!

Dziewczyny, Wy to co chwilkę kurcze robicie jakieś ochotki :) jak nie na maca i na chipsy to znów na ciuszki. Tyle pięknych ubranek na tym naszym mailu! Jak tylko sie dowiem kto u mnie mieszka to od razu jade na zakupy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715466 przez moni31
Witam mamusie w tym upalnym dniu

Gosica tez podziwiam - ja w pierwszej ciąży na poczatku jechałam rowerem i dostałam takiego bolu podbrzusza, ze więcej nie wsiadłam. Pozatym z tego co słyszałam nie powinno się jeżdzic rowerem w ciąży

moofka super brzunio:)

Nutka to czekamy również na Twoja fotkę... Nawet ja wrzuciłam, codć długo to trwało zanim się zdecydowałam...


Motylek
gratuluje kopniaków... Mnie mały jeszcze nie daje z kopytka , raczej czuję jak sie wierci....I popatrz ile takie maleństwo potraf zdziałać:)

White Blackberry tez myslę, ze każda wypróbuję i wybierze coś dla siebie... Ja sama nie wiem, co bym wybrała

Dziewczyny trzymam kciuki za wiyty:) Z maluszkami napewno wszystko ok. Czekamy na relacje

Kamcia witaj wśród nas ... Trzymam kciuki za Twoje maleństwo... Współczuję strasznie straty maluszka, ale pamiętaj ze Aniołek czuwa i teraz będzie ok... A data porodu cudna...

Pyska
zdrówka dla synusia

Monia witaj:)

Ja już mam dość upałów... Rozplywam się...


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715471 przez kamcia287
odwiedziłam Galerię piękne brzuszki i fasolki, duże te brzuszki już macie, ja się cały czas do M żale :( , że mały brzuch mam jak na drugą ciąże i mało przytyłam +2/3, ale na USG jest ponoć w porządku. Dodam , że kilka razy dopiero czułam takie (jakby) ruchy. Śmieje się, że pierwsza córa rusza się za dwoje, ale wolałabym żeby już fikało cały czas wtedy jest się spokojniejszym w moim odczuciu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #715481 przez Nutka
To znowu ja :)

Gosica fajoskie te ciuszki :) ja znów szturmuję alledrogo i obstawiam licytacje na kolejne rzeczy :)

Moni mając męża fotografa można mieć wstręt do zdjęć :) ale obiecuję w niedługim czasie coś podesłać. Specjalnie do zdjęcia dla Was trzeba będzie jakiś make up na twarz nałożyć :) choć na codzień tego nie robię :)

Kochane moje w przygotowywaniu wyprawki dla maluszka jeżeli chodzi o chemię polecam stronę www.srokao.pl zakładka - Analizy :) babeczka jest chemikiem i analizuje skład produktów dla bejbusków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715486 przez Milady_de_Winter
Dziewczyny!

Ja dostaję już kopniaki regularnie... czasem Malutka tak wariuje, że nawet Mąż może poczuć :D

Mi upały aż tak bardzo nie przeszkadzają bo po pierwsze uwielbiam lato i taką pogodę a po drugie mam klimę w pracy :D Ustawiam na 23 stopnie i mały nawiew i jest super!!

Witam nowe Mamusie :)

Co do wyprawki chętnie przyjmę wszelkie rady od bardziej doświadczonych koleżanek. Zdaję sobie sprawę, że listy lansowane w gazetach i poradnikach są podkręcone przez producentów różnych produktów i niekoniecznie są to rzeczywiście potrzebne rzeczy. Rozglądam się powoli za łóżeczkiem. Na razie wiem tylko że łóżeczko ma być białe :D to już coś ;)

Weekend bardzo rodzinny: imieninowo-urodzinowy :) Ogólnie poleniłam się. Strasznie się cieszę, że wyszłam za pedanta. Czasem mnie irytuje ale teraz doceniam, że mieszkanko jest zawsze wysprzątane na błysk. Chyba nie miałabym siły i ochoty na takie prace domowe. Nie chce wyjść na jakiegoś lenia totalnego: ogarnę domek, wypiorę, ugotuję ale bez szalu i specjalnego entuzjazmu :silly:

Jutro badania a w czwartek wizyta u doktorka. Ciekawe czy będzie robił USG skoro w czwartek byłam na połówkowym?

Trzymajcie się :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715495 przez Nutka
Milady dzisiaj znalazłam na Allegro wyprzedaż magazynową :) też szukam białego. Kołyska będzie tylko na pierwsze 3-4 miesiące więc łóżeczko będzie potrzebne :)

allegro.pl/lozeczka-dla-dzieci-120x60-po...owe-i3425247548.html
allegro.pl/lozeczka-opusz-bok-120x60-poz...owe-i3426821634.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715516 przez Asiula315
Hej właśnie wróciłam byłam na rowerku i pierwsze co zrobilam to se czekoladki Merci zjadłam....oj nie mogłam sie oprzeć wrrr.... I dalej jestem głodna hehe
Witam nowe mamuśki :)
Nutka co do łóżeczka to moje tez miało być białe ale teraz sie jeszcze nad takim zastanawiam, podsylam linki.....
www.ebay.de/itm/Babybett-Kinderbett-umba...&hash=item3368d000a3
www.ebay.de/itm/Kinderbett-Juniorbe-140x...&hash=item4ac6bfdf0d
Jeszcze zobaczymy....:)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715567 przez Winka_
Witam nowe mamuśki fajnie że jest nas więcej!!! Pewnie do grudnia jeszcze nas przybędzie super :)

Asiula315 wiem i rozumiem cie że nie mogłaś sie oprzeć to jest silniejsze od nas :P ja mam taką ochotę na słodycze że szok! W sumie dla mnie fast foody typu mc czy kfc mogłyby nie istnieć. Nawet jak już tam jestem to lody albo shake biorę. Ale coś czekoladowego to dla mnie "must have" niestety :dry:

Nutka ja muszę poczytać o kołyskach sądzisz że do 4 miesiąca będzie wygodna? Masz już jakieś swoje typy???

Milady dołączam się do twojej prośby o wyprawkę. Mamusie doświadczone jeśli macie taką listę rzeczy które wiecie że będą na pewno przydatne zwłaszcza że my grudnióweczki musimy myśleć o zimowych miesiącach. Mój to też taki pedant ma fioła na punkcie różnych rzeczy ale jak przychodzi co do czego to cieszę się że nie muszę po nim sprzątać bo chyba bym tego nie wytrzymała.

W ogóle widzę że zakupy już pełną parą! Ja pewnie zacznę odhaczać rzeczy z listy pod koniec sierpnia. Jestem bardzo podekscytowana bo dzisiaj pierwszy raz dziewczyna sama do mnie podeszła i spytała czy jestem w ciąży bo wygląda to dla niej na 4-5 miesiąc , a sama jest mamą 3 dzieci pierwsze miała w wieku 16 lat więc młoda mamuśka. Już widać że to ciążowy brzuszek z czego na prawdę się bardzo cieszę a urósł tak przez ostatnie 2 tygodnie. Wagowo mam + 5 kg ( to też mi podskoczyło przez ostatnie 2-3 tygodnie bo miałam długo +2kg)więc zobaczymy jak to dalej będzie. :blush:

Buziaczki dla wszystkich brzuszków i tych mniejszych i tych większych :kiss: W każdym na pewno jest równie wygodnie i przyjemnie :) nie ma jak u mamy :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715575 przez Nutka
Winka tak mi się wydaje ze do max 4 miesiąca. Maluszek pózniej zaczyna próbować siadać więc bałabym się. Ja kołyskę mam taką leciwą (44lata), między innymi po mnie która leżała i czekała na strychu u rodziców :) czeka nas szlifowanie jej i odmalowanie na nowo :) jak będzie gotowa to na pewno pochwalę się zdjęciem.
Na razie czeka nas jeszcze przeprowadzka. Obecnie mieszkamy w kawalerce, ale mamy juz zaklepane mieszkanie 2 pokojowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl